IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Благодаря

    Коментар


    • https://www.youtube.com/watch?v=4O_YMLDvvnw

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Свато, пиенето на коняк е ритуал. Като започнеш от чашите, температурата на питието, мезео и стигнеш до обстановката, в която се пие /моля Lelq да пусне подходящата музика/.
        Наздраве!
        Still Got The Blues Gary Moore е подходяща, ама ще трябва вие да си я пуснете .
        Наздраве , на всички присъстващи , пиещи и слушащи вефа ! Lelq днес има страхотен ден ! Пожелавам и на вас!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Аз съм възпитана да спазвам ритуалите и традициите, независимо от естеството им. Конякът си го пия в чаша с широко дъно, затоплен от топлината на ръцете ми, похапвам шоколад / в краен случай - бадеми/ и слушам джаз или блус.
          Ся се опитвам да култивирам подобно поведение у по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието, ама още ми търчи по тъча /дет се вика/. Нищо, ще дойде време, и на него ще му уври главата /щот крушата не падала по-далеч от дървото/.

          П.П. Светлите коняци, дет ич не са отлежали им слагат лед. То и какви ли аромати да чакаме от двегодишен коняк!? Поне от лед да го докарваме на питие
          Наздраве!
          Добро утро !
          Малийй, ти с тез традиции и още нещо ще поискаш.....

          пп За съжаление, личния момък Тракатрак е на гръцкото море, така че квот има....

          Наздраве !

          Коментар


          • Добро утро.
            Начи,не мое ли да не спазваме чак толкова традициите,и да си го поркам коняка с квот ми е кеф?
            Дет се вика: традициите не са това, което бяха
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              То стана цяла чаена церемония
              Доколкото знам коняка "умира" като питие - не било особено фешън, та даже се стигнало до светотатството да се предалага коняк с лед, ама пак не се получили нещо много нещата. Но какво ли пък разбирам аз
              Наздраве
              Аз съм възпитана да спазвам ритуалите и традициите, независимо от естеството им. Конякът си го пия в чаша с широко дъно, затоплен от топлината на ръцете ми, похапвам шоколад / в краен случай - бадеми/ и слушам джаз или блус.
              Ся се опитвам да култивирам подобно поведение у по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието, ама още ми търчи по тъча /дет се вика/. Нищо, ще дойде време, и на него ще му уври главата /щот крушата не падала по-далеч от дървото/.

              П.П. Светлите коняци, дет ич не са отлежали им слагат лед. То и какви ли аромати да чакаме от двегодишен коняк!? Поне от лед да го докарваме на питие
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Свато, пиенето на коняк е ритуал. Като започнеш от чашите, температурата на питието, мезео и стигнеш до обстановката, в която се пие /моля Lelq да пусне подходящата музика/.
                Наздраве!
                То стана цяла чаена церемония
                Доколкото знам коняка "умира" като питие - не било особено фешън, та даже се стигнало до светотатството да се предалага коняк с лед, ама пак не се получили нещо много нещата. Но какво ли пък разбирам аз
                Наздраве
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                  То хубаво класика,ама кака каза,че се пие след храна с десерта,пък аз кат са налопам,ни ми са пии,ко прайм?
                  Свато, пиенето на коняк е ритуал. Като започнеш от чашите, температурата на питието, мезео и стигнеш до обстановката, в която се пие /моля Lelq да пусне подходящата музика/.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Наздравe, tnm!
                    Наздраве, Lelq!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


                      Това е лесно, храниш се с десерта и си пиеш. Цяла торта с една бутилка все ще те нахрани и няма да имаш нужда от десерт
                      Ей тва ми харесва,наздраве
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                        То хубаво класика,ама кака каза,че се пие след храна с десерта,пък аз кат са налопам,ни ми са пии,ко прайм?

                        Това е лесно, храниш се с десерта и си пиеш. Цяла торта с една бутилка все ще те нахрани и няма да имаш нужда от десерт

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Така е класика
                          То хубаво класика,ама кака каза,че се пие след храна с десерта,пък аз кат са налопам,ни ми са пии,ко прайм?
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Малиии, много калории станаха,сега и торта
                            Така е класика

                            Коментар


                            • Малиии, много калории станаха,сега и торта
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                По принцип, отлежалия коняк се поднася с десерта, като завършек на вечерта. Една шоколадова торта би му дошла твърде добре.
                                Наздраве!
                                Наздравe, tnm!

                                Коментар

                                Working...
                                X