IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    А черпиш ли?
    Нее, само се хвали ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

      Зависи,каква ти е машинката

      Аз от мойта правя абсолютно всичко

      Компютър не ползвам много време вече.

      Той компютъра ми е в джоба бре,вземи се ъпгрейтни

      п.с. не е по темата,ама имам вино и луканки

      не се хваля
      А черпиш ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

        Боклуци за тез машинки!Аз от моя само говоря,имам едно демо да си гледам порт-фолиото (в краен случай звъня на брокера за указания) и вайбър за поддържане на огъня ! .......Май ще зема да зема Нокиа 3310 само дето джаджата май с микро-сим не работи!
        Зависи,каква ти е машинката

        Аз от мойта правя абсолютно всичко

        Компютър не ползвам много време вече.

        Той компютъра ми е в джоба бре,вземи се ъпгрейтни

        п.с. не е по темата,ама имам вино и луканки

        не се хваля
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • https://www.youtube.com/watch?v=oOs_MMzJuNs

          Абе кво става тука бе ... живи ли сте бе ?!

          Коментар


          • https://m.youtube.com/watch?v=qNPguBobQPY Добра нощ и наздраве, Кръчма!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Едва влизам през смартфона.
              Боклуци за тез машинки!Аз от моя само говоря,имам едно демо да си гледам порт-фолиото (в краен случай звъня на брокера за указания) и вайбър за поддържане на огъня ! .......Май ще зема да зема Нокиа 3310 само дето джаджата май с микро-сим не работи!

              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                Тракчо,де са ти нашивките върху новите дрешки?

                https://www.youtube.com/watch?v=NnvBQft9aYM
                Компа ми замръзнал. Едва влизам през смартфона. Наздраве за моите перипетии!

                Коментар


                • Тракчо,де са ти нашивките върху новите дрешки?

                  https://www.youtube.com/watch?v=NnvBQft9aYM
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Освен всичкото друго /дрънкало, мрънкало, хипохондрик .../ и страхливец си бил!?
                    Наздраве!
                    Кой го страх? На тъмно съм се скрил. Аз от тъмното се не боя... от няколко години. Чиче изедоха ли го вече?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Дубрутру,кой пил,пил

                      Давайте кавенцето, че хубав ден ще бъде днес.

                      п.с. Леля,не съм се изнизъл,а съм делегирал задачите на опитни хора
                      Добро утро
                      Attached Files

                      Коментар


                      • Дубрутру,кой пил,пил

                        Давайте кавенцето, че хубав ден ще бъде днес.

                        п.с. Леля,не съм се изнизъл,а съм делегирал задачите на опитни хора
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Дубрутру.

                          Днес наследника ми е рожденник.

                          кафе,сок и дребни сладки, като за начало,по натам ще видим. .
                          Свато, да ти е жив и здрав Андре! Много да те радва и щастлив да те прави!
                          Наздраве!

                          П.П. Голям замръз из хабитата, не мога да се добера до Кръчма. Ще вземете да изпиете всичко без мое участие.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Стана време за шоколад. Сдобих се с два. Един с цели лешници, друг с цели бадеми. И наздраве с коняк!
                            Гледам емилио остави Грую да сервира и тихо се изниза
                            https://m.youtube.com/watch?v=qrOeGCJdZe4

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                              Май си роднина на русото дето скапа всички теми през които премина и накрая се самоочисти!

                              Не че ми дреме,ама от доста години си досадна и скучновата за разлика от други, които с честите си изяви винаги казват нещо малко по-различно!

                              Наздраве!

                              https://www.youtube.com/watch?v=I-E3J9xkCM0
                              Без да навлизам в подробности, ще вметна, че се радваш на значителна взаимност от моя страна - и ти си ми безкрайно безинтересен.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                А, щом ще черпиш с пастърма - набутай се от хубавата тогава, за здравето на синковецa е все пак. Много да те ядосва, като виждаш собствените си магаретии в него, както се казваше в една деЦка песничка - не съм се изгубил безследно, щом той ме повтаря, нали

                                A на такова квалитетно еденйе отива само руйно вино - наздраве!
                                A,Баш, Наздраве!!!
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X