IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Сакън, да се не чува! Какви са тез суицидни помисли!?
    Наздраве!
    Изнудва ни не се съберем с щерката. Цялата работа кат в смешката за неродената мома, де почти я омъжили, ама само де трябвало се роди. Чиче, Чиче, зарад едната дюлева, дет не щеш почерпиш, в какви схеми се вкара. Кака на подбив да те вземе. Да излагаш нашия плодороден, високодобивен край пред таз габърка, шипка и глогинка. Вземи се в ръце и добий догодина барем 200 кила дюли. Ох, ох, каква запивка ще падне тогава!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Търси още двама и ще си спретнем един турнир. От 20 години не съм разцъквала картите, само за кратко играех в нета, ама то не се брои.
      Наздраве!
      Убаво, но не съм играл от 30г...УжасТ.....

      пп Де да знам ...Като се замисля...Един късметлия играл 2 г карти, играл ...па накрая.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Тая вечер как шса маскирам малииии...

        НАЗДРАВЕ.
        Нощес да не е Хелоуин? Не, бе, нощта след Деня на благодарността е. Ще трябва се маскираш на пуйче. В краен случай на индианец. Щото пилигрим на морския бряг и сега си си.

        Коментар


        • Тая вечер как шса маскирам малииии...

          НАЗДРАВЕ.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Хич не е така...
            Чичо ще ги гледа с изцъклен поглед от бесилото....

            Наздраве за нещата, дето няма никога да се случат... !
            Сакън, да се не чува! Какви са тез суицидни помисли!?
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Хич не е така...
              Чичо ще ги гледа с изцъклен поглед от бесилото....

              Наздраве за нещата, дето няма никога да се случат... !
              Пу, пу, те не чуе дявола. Я, се не излагай! Къф тъст ще стане от теб - клет или проклет? Наздраве за сватовете!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Направо ми изплува като цветна картинка - ти с девойката под ръка, а 4i40 те гледа с оцъклен поглед над чашата с 25 грама дюлева.
                Наздраве!
                Не го подготвяй, нека му дойде изведнъж. Наздраве за веселите изненади!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Направо ми изплува като цветна картинка - ти с девойката под ръка, а 4i40 те гледа с оцъклен поглед над чашата с 25 грама дюлева.
                  Наздраве!
                  Хич не е така...
                  Чичо ще ги гледа с изцъклен поглед от бесилото....

                  Наздраве за нещата, дето няма никога да се случат... !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Ма, кой го пита Чиче, бееее? Лошо обаче, че щерка му много пътува по чужбината да му търси Флор де Канята, та не моа я срещна барем за една среща. Що иначе съм домошар. Добре че ми припомни тая щедра тема. На лелката ножовете отъпели. Сега барем чичката ша ги наточи. Пък ако ме иска за зет-ракиепиец, да прати нишан едно бутилче двулитрово дюлевка.
                    Направо ми изплува като цветна картинка - ти с девойката под ръка, а 4i40 те гледа с оцъклен поглед над чашата с 25 грама дюлева.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Ъхъ...

                      Една двоен поп ти разби големия шлем и щот си натрупала 34 точки си вътре....

                      пп Ся разбрах какво е убава игра за теб...Всичките оньори в теб и 5-6 коза в ръкавелите....

                      Търси още двама и ще си спретнем един турнир. От 20 години не съм разцъквала картите, само за кратко играех в нета, ама то не се брои.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Що бре..?
                        И 200 гр първак с добавка 200гр върколак( метанол ) ще са достатъчни....

                        пп Пих една безалкохолна Загорка и ми се замая главата....( направо не е за вярване ..)

                        Наздраве !
                        Благодара, първака с цвет от кокичета штей си намазвам колената. А другото ще си палим печката. Добави и 200 гр. дюлевка откуп два дена те не тормоза да точиш ножове. Но все некой ден ше требва я подпомогна лелката, що как ще ти реже салатката. За твое добро мислим.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Ма, кой го пита Чиче, бееее? Лошо обаче, че щерка му много пътува по чужбината да му търси Флор де Канята, та не моа я срещна барем за една среща. Що иначе съм домошар. Добре че ми припомни тая щедра тема. На лелката ножовете отъпели. Сега барем чичката ша ги наточи. Пък ако ме иска за зет-ракиепиец, да прати нишан едно бутилче двулитрово дюлевка.
                          Що бре..?
                          И 200 гр първак с добавка 200гр върколак( метанол ) ще са достатъчни....

                          пп Пих една безалкохолна Загорка и ми се замая главата....( направо не е за вярване ..)

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Или като камила прашен път през саваната.

                            Нощеска сън сънувах - бридж играх с колегите от университета. Страотните карти на мен се бяха паднали, а някой друг беше обявил играта. Едни дълги пики и купи държах и като капак всичките аса бяха в мен. Хубава игра се получи, ама добре че не играехме с таблици.
                            Наздраве!
                            Ъхъ...

                            Една двоен поп ти разби големия шлем и щот си натрупала 34 точки си вътре....

                            пп Ся разбрах какво е убава игра за теб...Всичките оньори в теб и 5-6 коза в ръкавелите....


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Или като камила прашен път през саваната.

                              Нощеска сън сънувах - бридж играх с колегите от университета. Страотните карти на мен се бяха паднали, а някой друг беше обявил играта. Едни дълги пики и купи държах и като капак всичките аса бяха в мен. Хубава игра се получи, ама добре че не играехме с таблици.
                              Наздраве!
                              Аз пък сънувах, че съм подготвил подаръчета и като отивам на гости баш на Катерината съм забравил подаръка. Тоя сън сигур докато съм си доспивал през сутрешния тв-блок и в просъница съм чул кои са именяците днес. Честито им и да почерпат!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Много капризен си станал напоследък. Ами така е то, 4i40 като те не хареса за зет.
                                Наздраве!
                                Ма, кой го пита Чиче, бееее? Лошо обаче, че щерка му много пътува по чужбината да му търси Флор де Канята, та не моа я срещна барем за една среща. Що иначе съм домошар. Добре че ми припомни тая щедра тема. На лелката ножовете отъпели. Сега барем чичката ша ги наточи. Пък ако ме иска за зет-ракиепиец, да прати нишан едно бутилче двулитрово дюлевка.
                                Last edited by Trakatrak'; 24.11.2017, 13:44.

                                Коментар

                                Working...
                                X