IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А, щом ще черпиш с пастърма - набутай се от хубавата тогава, за здравето на синковецa е все пак. Много да те ядосва, като виждаш собствените си магаретии в него, както се казваше в една деЦка песничка - не съм се изгубил безследно, щом той ме повтаря, нали

    A на такова квалитетно еденйе отива само руйно вино - наздраве!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Убаво,давай наливай и ше почвам да режа пастърмата

      Давай и снимков матрял да са пълни очите

      Мерси Леля,за дамите по нежни питиета
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

        До обед, каве се пий

        после Колето да изкара от унъз пъстърма и вино...

        и у койни съм вкарал паре....
        Уф, ми аз като не пия кафе (дано не прозвучи като мрънкане), може ли дЕректно на пастърма, а
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Дубрутру.

          Днес наследника ми е рожденник.

          кафе,сок и дребни сладки, като за начало,по натам ще видим. .
          Да е жив и здрав и останалите около него, също Двойно кафе (

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Да ти е жив и здрав, ама нещо постно ми иде - да не си вложил цялата почерпка в койни и да чакаш края на деня за дейтрейдинга
            До обед, каве се пий

            после Колето да изкара от унъз пъстърма и вино...

            и у койни съм вкарал паре....
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Дубрутру.

              Днес наследника ми е рожденник.

              кафе,сок и дребни сладки, като за начало,по натам ще видим. .
              Да ти е жив и здрав, ама нещо постно ми иде - да не си вложил цялата почерпка в койни и да чакаш края на деня за дейтрейдинга
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Дубрутру.

                Днес наследника ми е рожденник.

                кафе,сок и дребни сладки, като за начало,по натам ще видим. .
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                  "Чиърс, бебета сладки !"
                  Имам си аз тука няколко Стара Любов дето тук-таме си ги навестявам ......Наздраве!

                  https://www.youtube.com/watch?v=72iJfoVLA-Y



                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                    Май си роднина на русото дето скапа всички теми през които премина и накрая се самоочисти!


                    "Чиърс, бебета сладки !"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Наздраве!​​
                      Май си роднина на русото дето скапа всички теми през които премина и накрая се самоочисти!

                      Не че ми дреме,ама от доста години си досадна и скучновата за разлика от други, които с честите си изяви винаги казват нещо малко по-различно!

                      Наздраве!

                      https://www.youtube.com/watch?v=I-E3J9xkCM0

                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Тц. Но на повечето посетители на Кръчмата ги помня. Стига да са се изтървали и да са написали.
                        Ти беше роден на 17.10. Хубава зодия. Единият от двамата ми най-добри приятели е от тази зодия.
                        Наздраве!
                        ​​​​​
                        Ашколсун Кака,огън си

                        Наздраве.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Не бе, обича почерпките и, за разлика от други, не разчита на случайността някой да се присети, а тънко му напомня
                          Наздраве за позитивната статистика
                          Така е, щот съм деликатна по рождение. Намекът е напълно достатъчен.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                            Малиии,няма измъкване,да не водиш на отчет рожденните дати?
                            Тц. Но на повечето посетители на Кръчмата ги помня. Стига да са се изтървали и да са написали.
                            Ти беше роден на 17.10. Хубава зодия. Единият от двамата ми най-добри приятели е от тази зодия.
                            Наздраве!
                            ​​​​​
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                              Малиии,няма измъкване,да не водиш на отчет рожденните дати?
                              Не бе, обича почерпките и, за разлика от други, не разчита на случайността някой да се присети, а тънко му напомня
                              Наздраве за позитивната статистика
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Така си е, свато. От тоя студ и мраз всичките бацили ще се натръшкат.
                                Наздраве!

                                П.П. Гласиш ли почерпката за утре?
                                Малиии,няма измъкване,да не водиш на отчет рожденните дати?
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X