IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Начи, понеже никой не черпи днес, пък навън все още си е яко студ, явно пак е мой ред - за на жената баща ѝ и да зачерпя, че той е стар ракиджия:

    а аз свързвам греяната ракия с клане на прасе, но понеже не е декември, нека да е туршия, засега.
    Наздраве!

    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Дубрутру.

      дей кавето?

      хубава мразовита заран,хубав ден ще да е...
      Така си е, свато. От тоя студ и мраз всичките бацили ще се натръшкат.
      Наздраве!

      П.П. Гласиш ли почерпката за утре?
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Аааа, ни ща. Не може цяла сюрия се жертваме за теб. Аз Чичи така му разпраам, та съвсем да хлътне и като го отнесе некое пипало ще остана без конкуренция.
        Чичи, Тянка ще дава най-после. Търчи да не изпуснеш. Пък аз фащам гората, да не ставам свидетел на грозни, страшни сцени.
        Наздраве за широките души!
        Освен всичкото друго /дрънкало, мрънкало, хипохондрик .../ и страхливец си бил!?
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Добро утро !

          Приятен, слънчев и спокоен ден !

          Наздраве !

          Коментар


          • Дубрутру.

            дей кавето?

            хубава мразовита заран,хубав ден ще да е...
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Стига ревнува, бре!? Шта взема и теб за бодигард. Не се знае онуй, митологичното, колко ще е гладно.
              Наздраве!

              П.П. Не се научи, не се научи. Тянка не дава, а само взема.
              Аааа, ни ща. Не може цяла сюрия се жертваме за теб. Аз Чичи така му разпраам, та съвсем да хлътне и като го отнесе некое пипало ще остана без конкуренция.
              Чичи, Тянка ще дава най-после. Търчи да не изпуснеш. Пък аз фащам гората, да не ставам свидетел на грозни, страшни сцени.
              Наздраве за широките души!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев
                Наздраве за дедите ни, проливали кръвта си по бойните полета, умирали в името на това, ....., наздраве и за децата ни, които се надяваме да възпитаме на любов към род и Родина!
                Това вече не мой се подмине ... сипвам си една чаша вино и да кажа серьозно наздраве, щото и това ми е минавало през акъла, че никак не си даваме сметка, що народ е измрел за да ни има, и да сме човеци, нека да не сме неблагодарници да плюеме или даваме погрешен пример на децата (важно е) и да изпадаме в греховни насоки. То и Отче Паисия го е казвал, ама те нали пелтечаха да го мащат от прорамите, като дядо Вазова и Ботьова..., Ай наздраве, и да пребъде корена
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Не мога да схвана наивността тянкина. Да я пазиш?!? Или пък решила най-накрая да се дава. Пак намаза покрай мен. Прати 5 лефа и влачи. После ще разправяш.
                  Стига ревнува, бре!? Шта взема и теб за бодигард. Не се знае онуй, митологичното, колко ще е гладно.
                  Наздраве!

                  П.П. Не се научи, не се научи. Тянка не дава, а само взема.
                  Last edited by tnm; 24.01.2018, 22:08.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Нали знайш вица...
                    Шъ викам накрая - пази сеееее.....
                    Ейди сига, пак фантазии. Тоя Каркен на картинката нали трябва да изяде някого!? Едва ли ще имаш време да извикаш "Пази се".
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Малиии,колко едине и пиине съм стървал,ваййй...

                      Груйче,много здраве и късмет,много Щастие!!!

                      Наздраве!
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Айде за десертче нещо

                        а това ми го донесоха по новата година, да прокарвам по-лесно тежките софри - Наздраве за дедите ни, проливали кръвта си по бойните полета, умирали в името на това, което сега подигравaтелно ще наричат kletamajkabalgaria, без които нямаше да има и сегашните емигранти-родоотстъпници, наздраве и за децата ни, които се надяваме да възпитаме на любов към род и Родина!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Нали знайш вица...
                          Шъ викам накрая - пази сеееее.....
                          Не мога да схвана наивността тянкина. Да я пазиш?!? Или пък решила най-накрая да се дава. Пак намаза покрай мен. Прати 5 лефа и влачи. После ще разправяш.

                          Коментар


                          • Dobra вечер, пущиняци Гледам по едно време все темата на кръчмата напред и от другите неща все не остава време да погледна, а то каква била работата !?!! Да са живи и здрави рождениците и цялото им семейство разбира се, С тези риби дето сте започнали сутринта, браво,, така ми се дояде, че като за рибен ден. Хайде наздраве на всички
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Изкарах пет лефа от Чиче. А от какво ще те пази? Да не преядеш и препиеш на груювата трапеза. Не вярвам те пази. Викнала вълка да пази ягнето. От него останали само поличка и герданче не, ами вълнено кожухче и звънче. Зън, зън...
                              [u/url]
                              Нали знайш вица...
                              Шъ викам накрая - пази сеееее.....

                              Коментар


                              • Добра вечер
                                https://m.youtube.com/watch?v=74LXx0wSqMI

                                Коментар

                                Working...
                                X