IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



    Щях жив да го одера, но ми мина....

    пп Еййй, помниш кът слоница воден пътя през пустинята....

    Наздраве !
    Или като камила прашен път през саваната.

    Нощеска сън сънувах - бридж играх с колегите от университета. Страотните карти на мен се бяха паднали, а някой друг беше обявил играта. Едни дълги пики и купи държах и като капак всичките аса бяха в мен. Хубава игра се получи, ама добре че не играехме с таблици.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Гутен морген.

      Кофи бите.
      Гавари кат човек, бре! Кво е туй гутен, мутен, кви са тез кофи, кви са тез бидони!? Чин сабахлем почваш със загадките.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Гутен морген.

        Кофи бите.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Утре вечер съм на банкет

          сега ще се пазя,ще почивам ,да имам сили

          лека нощ.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Много капризен си станал напоследък. Ами така е то, 4i40 като те не хареса за зет.
            Наздраве!


            Щях жив да го одера, но ми мина....

            пп Еййй, помниш кът слоница воден пътя през пустинята....

            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Е, че то без Корнелия в чинията кви да ги търся там? Духът на Караджата ли? Пълен комплект искам, без червените бабички, де. Наздраве за пълнотата на подаръчетата. За празниците ги очаквам.
              Много капризен си станал напоследък. Ами така е то, 4i40 като те не хареса за зет.
              Наздраве!

              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Ей няма те, няма те и дойдеш баш мен да сгащиш ...Сипи към колата нещо пълнолетно и наздраве!
                Три дена си наказана с кесене пред вратата за отявлена трезвеност. Да се готви оня кафепиеца-рецидивист.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Добро утро !

                  Къде е пиенето ...?

                  пп Лелче, аз като писах, че спирам алкохола, това не означава, че трябва да следваш лошия пример...

                  Наздраве !

                  пп Щот ако Тракащия пише, че е спрял с убавината, нас това хич не ни интересува...
                  Ти мож си спрял убавината, що на знойното годечко поле фятъра фучи о очи. Но при мен зимъска тихо се сипе белия сняг и убавината трещи, та кънти. Дано си скрил последно шИше дюлевка ти припомня в градската кухня как убаво е на селу у двору под ореху. Наздраве за селската идилия!.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Е, нали не ти пробутвам и Корнелия Нинова с нея. Какво се оплакваш!?


                    Наздраве!
                    Е, че то без Корнелия в чинията кви да ги търся там? Духът на Караджата ли? Пълен комплект искам, без червените бабички, де. Наздраве за пълнотата на подаръчетата. За празниците ги очаквам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Lelq, много тихо у Кръчмата. Учтиво ще те замоля да си флезеш във функциите и да озвучиш ентериора.
                      Наздраве!
                      https://m.youtube.com/watch?v=pWioaVN9olY

                      Наздраве, tnm!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Ей няма те, няма те и дойдеш баш мен да сгащиш ...Сипи към колата нещо пълнолетно и наздраве!
                        Lelq, много тихо у Кръчмата. Учтиво ще те замоля да си флезеш във функциите и да озвучиш ентериора.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4140
                          пп Лелче, аз като писах, че спирам алкохола, това не означава, че трябва да следваш лошия пример... Наздраве !
                          Чичо, към колата на Леля сипи и от онова лекуващото с индришето. И орехите, И там каквото беше, което изправя на крака То това не е алкохол, това е цяр, така че, на-здраве да е!
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Добро утро !

                            Къде е пиенето ...?

                            пп Лелче, аз като писах, че спирам алкохола, това не означава, че трябва да следваш лошия пример...

                            Наздраве !

                            пп Щот ако Тракащия пише, че е спрял с убавината, нас това хич не ни интересува...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                              не.
                              тва не го продавам.
                              Ей няма те, няма те и дойдеш баш мен да сгащиш ...Сипи към колата нещо пълнолетно и наздраве!
                              Last edited by Lelq; 23.11.2017, 14:56.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                                ммммм ...
                                Ма ти, ... за НАДЕНИЦЪТЪ липиташ ....
                                Ааааа не бе....
                                тури и от унуй червеното,дет кат пръднеш цапа гащите..
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X