IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    На слабата ракия у наше село и викаме паток, като ударението е на другата сричка, сравнено с голямата мъжка бяла птица Ама то всичкото плодова ракия е такава, ако не е преварка, затова е и толкова скъпа (на сърцето). Наздраве с една хубава смокинова ракия, дето уж не била ментак - малко леда, лимона и сламката ми идват байгън, но зима е, трявба да си мислим за лятото

    Патокът не е ракия. Слаба ракия е Тянка що дава, ама все следващата неделя.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Близнаци ли? Той е два пъти по-стар. Лика-прилика сте. Слаба ракия!
      Квоо...?

      Два пъти по-стар от Tянка ли съм бре....?

      Аз се чудя ква е таз несъвместимост у възгледите !?

      пп На мен ракията ич не ми помага... и не ми пречи - слаба, силна, все тая....

      Важното е да има с кого да се чукам .!!!
      Last edited by 4i40; 29.01.2018, 15:48.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Близнаци ли? Той е два пъти по-стар. Лика-прилика сте. Слаба ракия!
        На слабата ракия у наше село и викаме паток, като ударението е на другата сричка, сравнено с голямата мъжка бяла птица Ама то всичкото плодова ракия е такава, ако не е преварка, затова е и толкова скъпа (на сърцето). Наздраве с една хубава смокинова ракия, дето уж не била ментак - малко леда, лимона и сламката ми идват байгън, но зима е, трявба да си мислим за лятото


        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Вие нали сте като сиамски близнаци. В комплект ще ходите там.
          Близнаци ли? Той е два пъти по-стар. Лика-прилика сте. Слаба ракия!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Аха, подвела си Чичи те замени. Подла си ти, наивен е той.
            Вие нали сте като сиамски близнаци. В комплект ще ходите там.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
              Плачи !
              Да, бе ... На тати виното си стои у бъчвата. Аз имам къде да ходя и да пия на "сянка". Да му мисли по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
              Вярно, брат му е напълнил едно буре с вино от безвкусното румънско " едно на хиляда", но като гледам няма изгарящи от желание да го пият.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ти, пък ... От бърлогата пиша. В Кракен сал за теб и 4i40 място има.
                Наздраве!
                Аха, подвела си Чичи те замени. Подла си ти, наивен е той.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Добро утро !
                  И тъй като винаги жената е виновна за такива неща, се надай на Истанбулската конвенция....За жалост ( твоя) тя не е приета все още....
                  На какво ще разчиташ ич не знам..( Може би на подкожна мазнинка..).....Съчувствие !!!

                  пп Надявам се да загубиш само говор....
                  Не мога да си изкривя душата, че инициативата за бутилирането на виното беше моя. Всичко беше разчетено, акцията се очертаваше да бъде ювелирна ... Ама изпълнителите прецакаха начинанието.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    И при нас натам са тръгнали нещата. Около 25 литра мерло предаде Богу дух, жалбата ще се проточи във времето. Добре, че поне за двата Трифон Зарезан ще има от това, дето артиса. Мъка, мъкааа!
                    Плачи !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                      На тате му се спука бидона със току що сварена 70л. Кайсиева,всичко на земята изтече.

                      Не ми пукаше толкоз за ракията,а за здравословното му състояние в този момент,викам си -край ей ся ше направи инфаркт ,ама оцеля,та после жали много време...
                      И при нас натам са тръгнали нещата. Около 25 литра мерло предаде Богу дух, жалбата ще се проточи във времето. Добре, че поне за двата Трифон Зарезан ще има от това, дето артиса. Мъка, мъкааа!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                        Ти от тумбака на Кракен ли се обаждаш? Свещичкаимашнимаш ли
                        Ти, пък ... От бърлогата пиша. В Кракен сал за теб и 4i40 място има.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                          На тате му се спука бидона със току що сварена 70л. Кайсиева,всичко на земята изтече.
                          Емеля, какви са тез ужаси, дет списваш в кръчмата бе ???
                          това са СЕДЕМДЕСЕ литра бЕ !!!

                          Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Не ми пукаше толкоз за ракията,а за здравословното му състояние в този момент,викам си -край ей ся ше направи инфаркт ,ама оцеля,та после жали много време...
                          Да ти е жив и здрав още СТО години!!!
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Днес по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието изля половината от останалото вино пред гаража - обърна бидона, с който щяхме да го пренасяме у пещерата и да пълним стъклени бутилки. Сега баща му в потрес, съвсем загуби говор и картина.
                            Наздраве!
                            Добро утро !
                            И тъй като винаги жената е виновна за такива неща, се надай на Истанбулската конвенция....За жалост ( твоя) тя не е приета все още....
                            На какво ще разчиташ ич не знам..( Може би на подкожна мазнинка..).....Съчувствие !!!

                            пп Надявам се да загубиш само говор....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                              На тате му се спука бидона със току що сварена 70л. Кайсиева,всичко на земята изтече.

                              Не ми пукаше толкоз за ракията,а за здравословното му състояние в този момент,викам си -край ей ся ше направи инфаркт ,ама оцеля,та после жали много време...
                              Aбе хора , пластмасата е гадна работа ... човека може да убие за едното нищо !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                                Ти от тумбака на Кракен ли се обаждаш? Свещичкаимашнимаш ли
                                Туй кракен май неква криптоборса беше, налЕ? 'начи може и оттам да е
                                Чета, че сте съспивали бая матриал тея дни, ама така е, като няма студ да замръзне всичко и алкохолеца барабар, че само да очегъркате от снега и готово. Де ги тези минуси, че да се е греем с плюсове, деееее?
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X