IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лека нощ!
    https://m.youtube.com/watch?v=u9Dg-g7t2l4

    Коментар


    • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

      Бе... тиенем каза в една друга тема, че си й отказал танго, пък тя била много навита...
      Къде ме е топила таа.... тангасарка? Трябва й се свият сърмите. Наздраве! Досега поправахме с втора преварка ракията на друго граничарче от заставата. Ма много не я опитвах, че намерих моя тип бира от Лидл. Хем евтина, хем лекичка - 3 %, хем не ме фана стомаха. Нещо с 4 букви беше.
      Last edited by Trakatrak; 12.06.2018, 23:20.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

        Бе... тиенем каза в една друга тема, че си й отказал танго, пък тя била много навита...
        Аз не отказвам. Само наказвам високомерните дами, де ни дебнат от високата вишка. Хаха, сетих се, понеже бях граничарче и от високата вишка дебнехме през бинокуляра гребкините, де участваха в похода по Дунава. Май ТИД се казваше похода. Та те гребяха доста разсъблечени.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          На един остров имало само пеерази. Имали си и шаман пеераз. Та една нощ той сънувал, че от небето валят пишки. И понеже бил шаман, дал заповед на следващия ден всички да си събуят гащите, да се надупят, че ще валят пишки. И на другия ден всички изпълняват заповедта. Докато си стоят надупени, обаче минава един корабокрушенец и се чуди кво става. Рекъл си:
          - Чакай да видя ква е тая работа?!
          Отишъл до единия пеераз и с пръст леко го боднал по гъза.
          А оня:
          - Ох!
          Надупеният му съсед рекъл възбудено:
          - Заваля ли вече?
          - Абе почна да прекапва
          Има и късметлии корабокрушенци. Не като Робинзон с един-единствен Петкан.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


            Незнам , кой ти е лепнал тези етикети . Ама за да не развалям усещането за женска мека душевност, ще спестя нещо и няма да го кажа. Наздраве!
            Еликсир за душата ми.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
              "А ако завали ще е нирвана"



              Понеже знам, че съм тъп душевно и агресивен мъж, се кефя на жените, че са по-меки душевно и могат да чакат, например - нирвана, например.
              ​​​​​​Което ми липсва, ценя го.

              Незнам , кой ти е лепнал тези етикети . Ама за да не развалям усещането за женска мека душевност, ще спестя нещо и няма да го кажа. Наздраве!

              Коментар


              • "А ако завали ще е нирвана"

                Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                Да, това ми харесва в жените. Е, не само това, но и това.
                Понеже знам, че съм тъп душевно и агресивен мъж, се кефя на жените, че са по-меки душевно и могат да чакат, например - нирвана, например.
                ​​​​​​Което ми липсва, ценя го.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                  Не го знаех, Грую, но ми е весел и става за очакването на Нирвана. ​​​​​​

                  Мерси!
                  Той има цяла торба с готини вицове

                  Коментар


                  • Не го знаех, Грую, но ми е весел и става за очакването на Нирвана. ​​​​​​

                    Мерси!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      На един остров имало само пеерази. Имали си и шаман пеераз. Та една нощ той сънувал, че от небето валят пишки. И понеже бил шаман, дал заповед на следващия ден всички да си събуят гащите, да се надупят, че ще валят пишки. И на другия ден всички изпълняват заповедта. Докато си стоят надупени, обаче минава един корабокрушенец и се чуди кво става. Рекъл си:
                      - Чакай да видя ква е тая работа?!
                      Отишъл до единия пеераз и с пръст леко го боднал по гъза.
                      А оня:
                      - Ох!
                      Надупеният му съсед рекъл възбудено:
                      - Заваля ли вече?
                      - Абе почна да прекапва
                      Мисля, че няма да прекапе. Щото почна да вали вече

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                        Не! Не загрявам.
                        Кажи го, моля.
                        На един остров имало само пеерази. Имали си и шаман пеераз. Та една нощ той сънувал, че от небето валят пишки. И понеже бил шаман, дал заповед на следващия ден всички да си събуят гащите, да се надупят, че ще валят пишки. И на другия ден всички изпълняват заповедта. Докато си стоят надупени, обаче минава един корабокрушенец и се чуди кво става. Рекъл си:
                        - Чакай да видя ква е тая работа?!
                        Отишъл до единия пеераз и с пръст леко го боднал по гъза.
                        А оня:
                        - Ох!
                        Надупеният му съсед рекъл възбудено:
                        - Заваля ли вече?
                        - Абе почна да прекапва
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Дано само да не прекапе Нали знаеш вица
                          И аз не го знам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Дано само да не прекапе Нали знаеш вица
                            Не! Не загрявам.
                            Кажи го, моля.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                              Начи, с правилната мотивация стават чудеса. Сутринта, след толко много торти реших, че ще имам нужда от свежест и се обадих в магазинът , да ми изберат и изстудят една диня. Мисълта за нея ме накара да свърша работа като за три дни. Сега впивам зъби и се наслаждавам стичащият се ароматен сок.
                              А ако завали ще е нирвана
                              Дано само да не прекапе Нали знаеш вица

                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                                Начи, с правилната мотивация стават чудеса. Сутринта, след толко много торти реших, че ще имам нужда от свежест и се обадих в магазинът , да ми изберат и изстудят една диня. Мисълта за нея ме накара да свърша работа като за три дни. Сега впивам зъби и се наслаждавам стичащият се ароматен сок.
                                А ако завали ще е нирвана
                                Да, това ми харесва в жените. Е, не само това, но и това.

                                Коментар

                                Working...
                                X