IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
    Е само така подхвърлено е плоско ....кажи защо така мислиш
    Ами защото човека си е плащал вноските и парите са си негови. И не е работа на бай Еврей да му поставя условия как да си ги получава !!!
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
      Така и така си говорите
      Я да видя какви са ви настроенията към една идея,а тя е:
      "Пенсия се получава единствено при достигане на пенсионна възраст и отказване от всичко притежавано в полза на собствените си деца"

      Успех
      Защо? Каква друга възможност има? Ще си разпродадат всичко, ще похарчат парите за "интензивен и наситен с емоции живот", след което- ритуално ще се самоубият.

      Коментар


      • Време е за смях

        Събрали се голяма група приятели да ядат и пият.
        Всички се веселят, само един седи намусен.
        По едно време някой пита:
        - Що си така тъжен, бе?
        - Мани, мани, на жената и открили трипер...
        ...
        ...
        - Майтапя се бе, к`во пребледняхте всичките? ;-)))
        платформа за инвалиди

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Насмърдява ми на ЧИФУТСКА идея !!!
          Е само така подхвърлено е плоско ....кажи защо така мислиш
          Страхът трудно се преодолява само със знания

          Коментар


          • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
            Така и така си говорите
            Я да видя какви са ви настроенията към една идея,а тя е:
            "Пенсия се получава единствено при достигане на пенсионна възраст и отказване от всичко притежавано в полза на собствените си деца"

            Успех
            Насмърдява ми на ЧИФУТСКА идея !!!
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Така и така си говорите
              Я да видя какви са ви настроенията към една идея,а тя е:
              "Пенсия се получава единствено при достигане на пенсионна възраст и отказване от всичко притежавано в полза на собствените си деца"

              Успех
              Страхът трудно се преодолява само със знания

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                Имат едни румънски бонбонки в метални кутии - 200 гр.с леден вкус които помагат при махмурлук.....Тва съм си купил при единственото си ходене досега в Лидъл-прошляците .....Иначе пазарувам основно във Фантастико и Дар - избирам българското и тъгувам по османското и съветското управление!
                Съветското не ми го фали. Последните 69 години е ЧЕРВЕНОСВИНСКО !!!

                Иначе историята казва от пожълтелите си страници, че през останалите години и българско като е било, и робства като са били си е било харби.
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  .... Затова купувам само три неща от Лидл.
                  Имат едни румънски бонбонки в метални кутии - 200 гр.с леден вкус които помагат при махмурлук.....Тва съм си купил при единственото си ходене досега в Лидъл-прошляците .....Иначе пазарувам основно във Фантастико и Дар - избирам българското и тъгувам по османското и съветското управление!
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • За варнеци: "Витлеемски хляб"- нарязан и ръчен хляб- без консерванти- в хартиени пликове, са добри. Няма ги в "Пикадили". Купувам ги от малко квартално магазинче.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Права си, така е. И ШАПКАРИНА е прав. Но трябва да се яде. Догодина ако си направя оранжерии ще ям от моите домати и краставици.
                      Ще си заколиш и твоето прасИ, а може да си издоиш и крава, че да направиш сирене, кашкавал и кисело мляко.
                      Пазарувам от там, откъдето съм преценила, че продуктите са качествени. Затова купувам само три неща от Лидл.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                        Веднъж и ти да се изкажеш национално отговорно. Не само изнасят нац. доход, но и рушат единствените кретащи отрасли у нас. Трудно им удържа холдинг като "Бела", а какво да говорим за по-дребните. Огромната вина обаче е в ниската култура на потребителите.
                        Права си, така е. И ШАПКАРИНА е прав. Но трябва да се яде. Догодина ако си направя оранжерии ще ям от моите домати и краставици.
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                          Хе-хе, че то в Лидъла 90% от стоките са боклуци-ментета.....

                          Кажи ми отде пазаруваш - за да ти кажа къф човек си!

                          Въпреки това най-големите боклучари са Била и Пени-маркет (в структурата на Била),следват Кауфланд и тъпите маляки от Карфур.....

                          Ако зависи от мене,всички чужди вериги "хипер"-маркети щяха да са разстреляни и разрушени,като износители на национален доход и участници в контрабандата на хран.продукти....Особено като се има предвид че подобно поведение се толерира от педалите от Брюк-селския Коминтерн
                          Веднъж и ти да се изкажеш национално отговорно. Не само изнасят нац. доход, но и рушат единствените кретащи отрасли у нас. Трудно им удържа холдинг като "Бела", а какво да говорим за по-дребните. Огромната вина обаче е в ниската култура на потребителите.

                          Коментар


                          • Хе-хе, че то в Лидъла 90% от стоките са боклуци-ментета.....

                            Кажи ми отде пазаруваш - за да ти кажа къф човек си!

                            Въпреки това най-големите боклучари са Била и Пени-маркет (в структурата на Била),следват Кауфланд и тъпите маляки от Карфур.....

                            Ако зависи от мене,всички чужди вериги "хипер"-маркети щяха да са разстреляни и разрушени,като износители на национален доход и участници в контрабандата на хран.продукти....Особено като се има предвид че подобно поведение се толерира от педалите от Брюк-селския Коминтерн
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Проводи я, бре ... проводи я
                              Дола наистина е бил пълен с вода, някъде през памтивека. Че и баирите даже са били някога под водата. Чак на баирите има вкаменелости от водни животни.
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                А, то затуй снегът ни изненадва през ЯНУАРИ.
                                Ами нормално е да ни изненада. Като пропусне да падне през декември на предходната година и ние сваляме гарда
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X