IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    В килера имам 2 компота. Ама от дюли нямам. Свършиха. Ма докато не опукам кинтите у лидъла има и от дюли !!!
    От Лидл пазарувам кайма, краве масло и "натурален" сок. Понякога, като се сетя за теб вземам и линцери
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Не, от Провадия съм. От Шумен ходехме да си купуваме месо през комунистическо. Там винаги имаше качествено месо и карантии, дори и през най свирепите дефицити.
      Проводи я, бре ... проводи я
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Космо, във всяка държавна поръчка има далавера.
        Важното е преди това да си платиш.
        А, то затуй снегът ни изненадва през ЯНУАРИ.
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
          А на мен днес ми се е.. мамата... От 5 сутринта вадим една кола от Кресненското дефиле... Замръзнаха ми мъдурите... Още 5 дни имам по този малоумен договор и повече не искам да чувам за държавни поръчки, в коиот нема далавера....Сега се преоблякох и мисля да се напия като див коч.. Ха наздраве... Колегите каква маса са ми сглобили.. Големи са професионалисти га става въпрос за безпаметно пиене...
          Космо, във всяка държавна поръчка има далавера.
          Важното е преди това да си платиш.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Не, от Провадия съм. От Шумен ходехме да си купуваме месо през комунистическо. Там винаги имаше качествено месо и карантии, дори и през най свирепите дефицити.
            Е там нали имаше някакъв свинекомплекс... Помня че един съсед ходеше до там да си купува малки прасенца.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
              Ти от Шумен ли си Мечо? Аз как съм се напивал в Шумен.... Имах и един приятел от казармата от Шумен. Сега е в Италия.
              Не, от Провадия съм. От Шумен ходехме да си купуваме месо през комунистическо. Там винаги имаше качествено месо и карантии, дори и през най свирепите дефицити.
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Ми то ние имаме само лидъл и бурлекс. Всичко друго е във Варна. Помня на времето през комунизъма, като имаше дефицит и във Шумен пак имаше всякакви КАРАНТИИ !!!
                Ти от Шумен ли си Мечо? Аз как съм се напивал в Шумен.... Имах и един приятел от казармата от Шумен. Сега е в Италия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                  В лидъл ходят две мои колежки. Едната вика че ако научиш кои са готините стоки можело много хубави неща да се намерят...
                  Ми то ние имаме само лидъл и бурлекс. Всичко друго е във Варна. Помня на времето през комунизъма, като имаше дефицит и във Шумен пак имаше всякакви КАРАНТИИ !!!
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    В килера имам 2 компота. Ама от дюли нямам. Свършиха. Ма докато не опукам кинтите у лидъла има и от дюли !!!
                    В лидъл ходят две мои колежки. Едната вика че ако научиш кои са готините стоки можело много хубави неща да се намерят...

                    Коментар


                    • А на мен днес ми се е.. мамата... От 5 сутринта вадим една кола от Кресненското дефиле... Замръзнаха ми мъдурите... Още 5 дни имам по този малоумен договор и повече не искам да чувам за държавни поръчки, в коиот нема далавера....Сега се преоблякох и мисля да се напия като див коч.. Ха наздраве... Колегите каква маса са ми сглобили.. Големи са професионалисти га става въпрос за безпаметно пиене...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Пак добре, като не е компот от дюли
                        В килера имам 2 компота. Ама от дюли нямам. Свършиха. Ма докато не опукам кинтите у лидъла има и от дюли !!!
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                          Ами питах само за рецепта, щот пиенето го купувам от магазина, а готова храна невинаги, и понякой път се правя на готвач.
                          Прочетох, че си пробвал да правиш плескавица. Моят съвет е да не я правиш от готова кайма, да си купиш месо, да го нарежеш на парчета, да му сложиш подправките и да го оставиш да престои една нощ в хладилника. На другия ден да го смелиш и тогава да направиш плескавиците.
                          Свекърът ми, лека му пръст, по тази начин правеше сместа за кебапчетата. Ставаха много сочни и вкусни.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            На айрян и бузъ
                            Пак добре, като не е компот от дюли
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Добро утро, Мечо!
                              Добро утро, тайфата!

                              Русото, Факи, защо пишете само за хапване, а нито думичка за пиене!?
                              Ами питах само за рецепта, щот пиенето го купувам от магазина, а готова храна невинаги, и понякой път се правя на готвач.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Добро утро, Мечо!
                                Добро утро, тайфата!

                                Русото, Факи, защо пишете само за хапване, а нито думичка за пиене!?
                                На айрян и бузъ
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X