IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Млад ГЕРБер: Самозапалилите се са платени и олигофренчета!

    Според Сибил Бойчев самозапалилите се от отчаяние българи са „платени или малоумни улигофренчета” (правописът е предаден точно – Бел.ред). „

    http://www.razkritia.com/222647/mlad...ligofrencheta/
    ЕВРОРОМА е гарант за национална стабилност!
    http://www.euroroma-bg.org/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
      Не че съм за евреите,но не съм и срещу тях.
      Какво сложно има - отказваш се от всичко твое в полза на децата си и си получаваш пенсията.Къде тук са евреите в схемата .....или се съмняваш дали твоите деца са наистина ТВОИ
      Дали има място да се замислиш отново

      @val/she

      Абе този въпрос "Защо?" в случая е доооооста всеобхватен и подвеждащ
      Аз ей сега ще ти дам да разбереш къде са еврейчетата в схемата

      1. Какво ми пречи да се откажа от каквото си искам в полза на децата си и сега без твоята чифутска идея.
      2. От къде на къде бай Еврей ще ми дава наклон на х*****************уя, какво да си правя парите.
      3. Бай Чифут обича да вкарва МОРАЛ в спора за свободата, само и само да спечели благоразоложението на албанците. Илири им казва бате Маранди.
      4. Бай Чифут обича да изкара, за пред албанците, че опонента му в спора е в конфликт на интереси точно по темата на спора.
      5. Еми бай Еврей не позна. Не съм в конфликт на интереси. Имам живи родители и живи деца.
      6. Бай Чифут обича да изкарва, ни в клин, ни в ръкав, за пред албанците, че опонента му в спора не обича децата си.
      7. От всичко най мразя антисемитизма и евреите, които го измислиха
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
        Кофти е,че не се включиха и други
        Както сама казваш,то така или иначе пак се стига до този момент да се гледат възрастно хора.Разликата е,че докато все пак не са рухнали прекалено(но пък без желание за динамичен живот),младите ще имат възможност да наваксат и не се притесняват за момента,когато ще трябва да се отдадат за грижи за преклонните си родители в последните години от живота им.
        И,не,не си разбрала правилно.Може и да се погледне като безкредитен старт,но идеята е друга.Подозирам,че ако има само този избор -пенсия или имоти - над 60% от "кандидат" пенсионерите ще си предпочетат имотите .Сещай се защо
        И после "защо младите бягали от родината си

        Проста идея .....но с много място за размисъл .....що за хора сме?,на какво сме готови?,какви са ни качествата и морала .....абе жалка картинка

        Тъжно,но истината не винаги е розова

        Лека вечер
        Браточка,

        или си някое младо пъпчиво момче, или си платена писарушка за проучване на мнението, понеже се оказа, че 'орицата в БГ-стан от глад умират, но имоти не дават, за да ги наследят децата им.

        Само т'ва остана кат' активи в населението и сте номер 1 в "богата" Европа по този показател, заедно с Румъния.

        Не ме интересува къв си кат' модел, но ти пожелавам кат' стигнеш 50 години да дойде един 20-сет годишен пикльо с подобен ултиматум да те изселва от вас и да ти вземе всичко, което си избачкал за тия години с "логиката", че си бил дърт и вече и пенсията ти се води лукс, която си платил многократно и в пъти на пикливата си държава.

        Ей, т'ва ти пожелавам! И бъди здрав до 50-сет, за да те оритат под моста младите, щот' им се живеело и да ти национализират "активите" и тичай след тях да им благодариш, че са те оставили жив.

        П.П. Не е ли по-добре всички над 50 години да ги избием? К'во мислиш? Пускаме една наредба и готово. Даже решаваме и въпроса с пенсиите, че пенсии няма да има?

        Нали си отворен - давай направо така, но да бъдем хуманни - или сами да си слагат въжето, или да се палят сами, или да се мятат от 10-тия етаж. Ърмм ..?

        Кат' ти се живее, моето момче - бегом в чужбина - няма граници вече и се оправяй. Ще посяга на частна собственост, която се води Римско право и регламентирана още преди 2000 години без никакви промени до наши дни.

        Ама, пръкнал се наш "революционер". Пояснявам, че Римско право е в цял свят, не само за БГ. Иди и си прави революциите нейде другаде, да видиш как ще те линчуват при посегателство над частна собственост. В Щатите даже и те застрелват веднага кат' дивеч само при навлизане в имота.

        "Революционерчета", бре. Мятка пенсии и имоти. Морков и тояга. Умната, да не те четем по дърветата в книжен вид
        Last edited by marandi; 28.03.2013, 03:12.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Всъщност бате Маранди, ако го беше прочел дзен будизма, когато те съветваше бате Мечо, щеше да знаеш следното:

          1. Бате Маранди е прав
          2. И бате Мечо е прав
          3. И албанците са прави
          4. И илирите са прави
          5. Ущипаните моми са ощипани муми
          Дзен будизмът ти е езичеството на т.нар. пра-българи ( както ги прекръстиха ) "историците" ви.

          Характерни знаци, запазени до днес са ви мартеничките по ръцете, свастиките ( лява, дясна ), хората/танците ( фолклора ), който играете без да знаете защо така го играете, достигнало до Патриарх Евтимий Търновски и после през ученията на Дънов и т.н. в наши дни.

          Всичко е едно и също и не е нужно да се привнасят "модни/фешън" чуждици кът Дзън-будизъм - т'ва е дума за Наздраве, а не философия по БГ-стански.

          П.П. Майтапех те за цялото и частите, понеже някога замислял ли си се, че на Вселената не й дреме за твоето здраве и "прозренията", до които си достигнал.

          Демек, възможно ли е според тИбя Цялото въобще да не се намира на Земята, а ти да си просто една от многото микро-части, щъкащи по нея, която си мисли, че тя било Цяло и се блъска хаотично с останалите, щот' си мисли, че е открила "топлата" вода.

          Не разсмивай Господ или там, както го наричате

          П.П.П. Ако се чувстваш обиден за нещо, т'ва е твой проблем, а не мой. Още 100 години да те наричам красавецо неземни, ти пак ще решиш да се обидиш било на албанец или на реотан.

          К'во имах предвид тогава? Ърмм ...?

          Отговор: К'вот ти решиш, че съм имал предвид.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
            Малко ми е късно за комп., но ти дължа някакъв отговор.
            Сега, аз така схващам позицията ти: Ти искаш някакъв безкредитен старт за младите и той да бъде гарантиран от родителите им. Правилно ли схващам? Не ти ли се струва, че така ги закотвяш, а и вкарваш несигурност в по-зрялото поколение. То и сега доста родители правят това под една или друга форма. Дали е добре- не се наемам да кажа. Аз лично, не бих искала да бъда обвързана по този начин, не че не бих се грижила и грижа за моите и на съпруга ми родители, но когато е обвързано и с договор- чисто човешкият момент изчезва.

            п.п. Моите родители наскоро се пенсионираха и забелязвам , че "харчат бъдещето ни наследство" по воаяжи и други подобни "глупости". Имат по 40+ години стаж, а единият все още поработва на 1/2 раб. ден.
            Кофти е,че не се включиха и други
            Както сама казваш,то така или иначе пак се стига до този момент да се гледат възрастно хора.Разликата е,че докато все пак не са рухнали прекалено(но пък без желание за динамичен живот),младите ще имат възможност да наваксат и не се притесняват за момента,когато ще трябва да се отдадат за грижи за преклонните си родители в последните години от живота им.
            И,не,не си разбрала правилно.Може и да се погледне като безкредитен старт,но идеята е друга.Подозирам,че ако има само този избор -пенсия или имоти - над 60% от "кандидат" пенсионерите ще си предпочетат имотите .Сещай се защо
            И после "защо младите бягали от родината си

            Проста идея .....но с много място за размисъл .....що за хора сме?,на какво сме готови?,какви са ни качествата и морала .....абе жалка картинка

            Тъжно,но истината не винаги е розова

            Лека вечер
            Страхът трудно се преодолява само със знания

            Коментар


            • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
              Какво те накара да смяташ така?Погледни го от другата страна - те все пак си получават пенсията(това дали е малка или голяма си е всекиму според заслугите),а и дават възможността на младите да живеят,когато си му е времето и мераците за живот и бизнес,т.е навременно насаждане на чувство за отговорност и едновременно с това чувство на стабилност.
              Малко ми е късно за комп., но ти дължа някакъв отговор.
              Сега, аз така схващам позицията ти: Ти искаш някакъв безкредитен старт за младите и той да бъде гарантиран от родителите им. Правилно ли схващам? Не ти ли се струва, че така ги закотвяш, а и вкарваш несигурност в по-зрялото поколение. То и сега доста родители правят това под една или друга форма. Дали е добре- не се наемам да кажа. Аз лично, не бих искала да бъда обвързана по този начин, не че не бих се грижила и грижа за моите и на съпруга ми родители, но когато е обвързано и с договор- чисто човешкият момент изчезва.

              п.п. Моите родители наскоро се пенсионираха и забелязвам , че "харчат бъдещето ни наследство" по воаяжи и други подобни "глупости". Имат по 40+ години стаж, а единият все още поработва на 1/2 раб. ден.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                Да разбирам ли, че искаш да закотвиш или обремениш по-младите, с издръжката на родителите им?
                Какво те накара да смяташ така?Погледни го от другата страна - те все пак си получават пенсията(това дали е малка или голяма си е всекиму според заслугите),а и дават възможността на младите да живеят,когато си му е времето и мераците за живот и бизнес,т.е навременно насаждане на чувство за отговорност и едновременно с това чувство на стабилност.
                Страхът трудно се преодолява само със знания

                Коментар


                • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                  Ами защо беше необходимо подмятане от рода "Ще си разпродадат всичко, ще похарчат парите за "интензивен и наситен с емоции живот", след което- ритуално ще се самоубият."
                  Напълно неутрален съм и не ме е засегнало лично,но не взема отношение към питането ви за виждането ви за идеята.
                  Всъщност не си и длъжна да имаш мнение по въпроса
                  Да разбирам ли, че искаш да закотвиш или обремениш по-младите, с издръжката на родителите им?

                  Коментар


                  • Хубава Ви вечер!

                    Waldeck - So black & blue

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                      Абсурд. Естествено, че НЕ.

                      п.п.Много вероятно е децата ми да не живеят при мен, а и изобщо- в Бг. Защо трябва да ги обременявам с имоти и себе си?
                      Ами защо беше необходимо подмятане от рода "Ще си разпродадат всичко, ще похарчат парите за "интензивен и наситен с емоции живот", след което- ритуално ще се самоубият."
                      Напълно неутрален съм и не ме е засегнало лично,но не взема отношение към питането ви за виждането ви за идеята.
                      Всъщност не си и длъжна да имаш мнение по въпроса
                      Страхът трудно се преодолява само със знания

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                        Ти хубаво слушаш,но си в по-неизгодна позиция от Мечока - все пак си жена и или си майка,или някой ден ще станеш.Та,той все пак има място за мърдане и не е изключено ни най-малко съмненията да се окажат истина (да не е биологичен родител на децата си),но при теб е почти невъзможно.
                        Иначе казано - ти наистина ли си с намерението да надживяваш и оплакваш децата си ... и докато не е тръгнало прекалено черногледо,да го караме към по-светлите варианти
                        Абсурд. Естествено, че НЕ.

                        п.п.Много вероятно е децата ми да не живеят при мен, а и изобщо- в Бг. Защо трябва да ги обременявам с имоти и себе си?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                          Слушам.
                          Ти хубаво слушаш,но си в по-неизгодна позиция от Мечока - все пак си жена и или си майка,или някой ден ще станеш.Та,той все пак има място за мърдане и не е изключено ни най-малко съмненията да се окажат истина (да не е биологичен родител на децата си),но при теб е почти невъзможно.
                          Иначе казано - ти наистина ли си с намерението да надживяваш и оплакваш децата си ... и докато не е тръгнало прекалено черногледо,да го караме към по-светлите варианти
                          Страхът трудно се преодолява само със знания

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                            Дали наистина искаш да я чуеш.Едва ли ще и се зарадваш,ако се сбъдне (в малко от случаите,но я има)
                            Слушам.

                            п.п.Сега, ако намекваш за някакви азиатски модели- категорично съм против.
                            Last edited by val/she; 27.03.2013, 21:45.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                              Защо? Каква друга възможност има? Ще си разпродадат всичко, ще похарчат парите за "интензивен и наситен с емоции живот", след което- ритуално ще се самоубият.
                              Дали наистина искаш да я чуеш.Едва ли ще и се зарадваш,ако се сбъдне (в малко от случаите,но я има)
                              Страхът трудно се преодолява само със знания

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Ами защото човека си е плащал вноските и парите са си негови. И не е работа на бай Еврей да му поставя условия как да си ги получава !!!
                                Не че съм за евреите,но не съм и срещу тях.
                                Какво сложно има - отказваш се от всичко твое в полза на децата си и си получаваш пенсията.Къде тук са евреите в схемата .....или се съмняваш дали твоите деца са наистина ТВОИ
                                Дали има място да се замислиш отново

                                @val/she

                                Абе този въпрос "Защо?" в случая е доооооста всеобхватен и подвеждащ
                                Страхът трудно се преодолява само със знания

                                Коментар

                                Working...
                                X