IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    Mненията ми са винаги ясни. Не е имало случай, в който позицията ми да не е била аргументирана.
    В дискусия, много често, при сблъсък с други аргументи в развитие , не отговаряш!

    Така дойде и мръснишкия ти номер да злепоставиш, вместо да отговориш.
    Причина за тия обяснения сега...
    Няколко пъти те предупредих - да се обосновеш(дългият ти пост към мен, май, единственият с повече твои думички - си забъркала няколко противоречия)
    - или да ми се извиниш - ти си започнала с извинение към колегите, кои колеги и защо към тях - нали не тях си нарекла платени драскачи?!
    Лавираш и продължаваш да ръсиш мръсотия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      Способна ли си...не на крайни, а на ясни, точни позиции?

      Когато се прояви противоречие в твои тези, ти не отговаряш, изчезваш от спора.

      Кога съм обидила някого, само защото не ми допадат мненията му?
      Шш .. Слънчевичко - шъ ви поря и двете!!

      Увличаш се малко, а не ти ходи! Не е нужно да се извиняваш на мадам Шъ, просто малко се поспри с "обръщенията".

      П.П. Великите умове обсъждат идеи.
      Средните умове обсъждат събития.
      Дребните умове обсъждат хората.

      Ти решавай от кои искаш да бъдеш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        Способна ли си...не на крайни, а на ясни, точни позиции?

        Когато се прояви противоречие в твои тези, ти не отговаряш, изчезваш от спора.

        Кога съм обидила някого, само защото не ми допадат мненията му?
        Ти го направи по най-мръсния начин и където искаш се прибирай, слабо ме интересуваш, злобарке
        Върни се три страници назад и прочети. Кое не ти е ясно?
        Че при един референдум за образованието, циганите и пенсионерите ще го зачеркнат?
        Кое точно в тази позиция не разбираш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
          Не те разбирам, защото абсолютизираш, а не би трябвало да е така.
          Пак намесваш Съни. За втори път тази вечер ти казвам, че не си жентълмен.
          Глупаво е да съм джентълмен. Не съм забелязал да имам предимство срещу жените в боравенето с клавиатурата. Казах, че си ми враг. Не я намесвам втори път, а обяснявам защо я намесих първия.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            Способна ли си...не на крайни, а на ясни, точни позиции?

            Когато се прояви противоречие в твои тези, ти не отговаряш, изчезваш от спора.

            Кога съм обидила някого, само защото не ми допадат мненията му?
            Ти го направи по най-мръсния начин и където искаш се прибирай, слабо ме интересуваш, злобарке
            Mненията ми са винаги ясни. Не е имало случай, в който позицията ми да не е била аргументирана.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              Сега, да се прибирам в черупката си или да заемам крайни позиции?
              Кое от двете искаш?

              Мисля, че съм дала аргументи с/у това, някои въпроси да бъдат разглеждани на референдум. Ако не си съгласна- изложи своите виждания.

              Това, със злобарката, ще гледам да го преглътна някак си.
              Способна ли си...не на крайни, а на ясни, точни позиции?

              Когато се прояви противоречие в твои тези, ти не отговаряш, изчезваш от спора.

              Кога съм обидила някого, само защото не ми допадат мненията му?
              Ти го направи по най-мръсния начин и където искаш се прибирай, слабо ме интересуваш, злобарке

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                Ей братле, по-полека с цветовете и шрифтовете, бре! Така не постигаш кой знае какво, дори напротив
                Лично аз предпочитам 1 пост на Мечо или Манков (с изключение на тия с лъвовете) отколкото 5 като твоите - неориентирани, опитващи се да наложат нещо, решаващи спорове между трети лица и т.н. и т.н.
                Не че всеки не е свободен да пише каквото, където и когато си поиска, но все пак е добре да се преценява потенциалния интелект на аудиторията към която е насочен поста, най-малкото самите постващи да не изпадаме в неловко положение
                Някога бях написал, че предпочитам да чета мнения на определени хора с които не съм съгласен, но които са написани красиво, интелигентно и със стил, отколкото обратното. Успехът на едно посление зависи много по-малко от самото му съдържание, от колкото от начинът по който е поднесено

                П.П. Нищо лично към никого, бъдете здрави!
                това е моята реакция към нежеланието им да продължат дадена тема след като логическа развръзка субективно не им допада и те игнорират темата! след като използвам тази тактика, има още няколко преди да спра

                а ти явно не си се върнал много назад да прочетеш за какво става въпрос!

                - върни се, ще промениш мнението си за поне един човек
                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Играеш мръсна игра!!!

                  Не оборваш аргументи, а правиш квалификации, наричайки ме платен драскач!
                  Сега караш други да се чувстват неудобно, отново вмъквайки някакви твои проникновения, че водя някого за носа...Как бе, интригантке???
                  Ти си била една обикновена злобарка!
                  Сега, да се прибирам в черупката си или да заемам крайни позиции?
                  Кое от двете искаш?

                  Мисля, че съм дала аргументи с/у това, някои въпроси да бъдат разглеждани на референдум. Ако не си съгласна- изложи своите виждания.

                  Това, със злобарката, ще гледам да го преглътна някак си.
                  Last edited by val/she; 11.03.2013, 21:31.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Проблема е, че ти би трябвало да ме разбираш, а ти като че не разбираш какво казвам и това ме кара да се съмнявам.

                    Включих я, защото Съни разбра, а ти се правиш, че не разбираш. Помниш ли когато бяхме двамата с теб срещу Съни, когато тя защитаваше култа към доброто. Но Съни го прави защото са и такива убежденията. А твоите са като моите.
                    Не те разбирам, защото абсолютизираш, а не би трябвало да е така.
                    Пак намесваш Съни. За втори път тази вечер ти казвам, че не си жентълмен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                      - как искаш да налагаш свобода, като скриваш истината ?

                      - а за теб истина която не ти оттърва .. не е истина или се скрива субективно!

                      как съчетаваш Абсолютната свобода ->истина със субективизма ?


                      - това е диагноза !!

                      ТИ НЕ СИ БОГ


                      - ти не схвана ли защо реших да ви реша спора с маранди ????

                      -Ейй... само ако знаехте АЗ колко умни искам да сте и ще станете х2 от раз !

                      "да, моята манипулация е да не сте луди !!! а вие стискате хапчетата до последно !!"
                      Ей братле, по-полека с цветовете и шрифтовете, бре! Така не постигаш кой знае какво, дори напротив
                      Лично аз предпочитам 1 пост на Мечо или Манков (с изключение на тия с лъвовете) отколкото 5 като твоите - неориентирани, опитващи се да наложат нещо, решаващи спорове между трети лица и т.н. и т.н.
                      Не че всеки не е свободен да пише каквото, където и когато си поиска, но все пак е добре да се преценява потенциалния интелект на аудиторията към която е насочен поста, най-малкото самите постващи да не изпадаме в неловко положение
                      Някога бях написал, че предпочитам да чета мнения на определени хора с които не съм съгласен, но които са написани красиво, интелигентно и със стил, отколкото обратното. Успехът на едно посление зависи много по-малко от самото му съдържание, от колкото от начинът по който е поднесено

                      П.П. Нищо лично към никого, бъдете здрави!
                      Last edited by kev; 11.03.2013, 21:29.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                        Не виждаш ли усмивките, а и мечо те включи. Опитах се да му променя ъгъла, но той си остана закеркенечен на същото място.

                        Ако ти е удовлетворително да го мислиш подчертаното ( или да се изживяваш като жертва), мисли си го- нямам проблеми с това. Нямам намерение и да влизам в спирала на обяснения с този и онзи. Голямо момиче си- калено във форумни битки.
                        Проблема е, че ти би трябвало да ме разбираш, а ти като че не разбираш какво казвам и това ме кара да се съмнявам.

                        Включих я, защото Съни разбра, а ти се правиш, че не разбираш. Помниш ли когато бяхме двамата с теб срещу Съни, когато тя защитаваше култа към доброто. Но Съни го прави защото са и такива убежденията. А твоите са като моите.
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                          in vino veritas
                          И сигурно си я намерил едва когато си достигнал дъното на бъчвата
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Не виждаш ли усмивките, а и мечо те включи. Опитах се да му променя ъгъла, но той си остана закеркенечен на същото място.

                            Ако ти е удовлетворително да го мислиш подчертаното ( или да се изживяваш като жертва), мисли си го- нямам проблеми с това. Нямам намерение и да влизам в спирала на обяснения с този и онзи. Голямо момиче си- калено във форумни битки.
                            Играеш мръсна игра!!!

                            Не оборваш аргументи, а правиш квалификации, наричайки ме платен драскач!
                            Сега караш други да се чувстват неудобно, отново вмъквайки някакви твои проникновения, че водя някого за носа...Как бе, интригантке???
                            Ти си била една обикновена злобарка!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Ха, здрасти! Май само двамата с теб смятаме, че темата плаче, та чак реве за Космо.
                              Да не си изпил каната черно вино, което ми дължиш!?
                              in vino veritas
                              http://milom.blog.bg/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                                сгрешил си мястото на бойните действия
                                тук нито герой ,нито мъченик ще станеш
                                Не желая да ставам нито герой нито мъченик. Не се доказвам. Бия се.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X