IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Маранди, не ти се отдава медиаторството, когато си пристрастен

    Не изполвай и ти противоречия като мадам
    Колко пъти сте нападали някого в тази тема, само защото не ви е харесвало конкретно мнение???

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Ето, започват да ни се сближават позициите. Остава да разрешиш да имам, а не да пищиш, че го изразявам.
      не се отказвам от позициите си, бягайки
      къде съм пищяла, злобарке, изразявам си мнението адекватно на изпратената мръсотия

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        Маранди, темата беше за споделяне...
        Ако злепоставиш някого, ако го дискредитираш, как този някой да пише и да споделя после???
        Да, форумът е анонимен, но мненията се приемат и субективно, нали?
        Не беше ли основна идея тук да има добър тон???
        Интригантството и очернянето - в тези правила ли са?

        Не съм започнала аз!
        Просто се защитавам!
        Ако ти се чувстваш жертва на "интрига и очерняне" в анонимен форум не е лошо да вземеш Мечката и да отидете при специалист.

        План Б - кандидатствай за Нобелова награда как анонимен форум може да предизвика интрига или очерняне? Нали е анонимен? Пред кого?

        П.П. Напомняш ми с тия лафчета за Дилинджър!

        Най-големия мафиот на Щатите през мафиотския им период, избил дузини с хора през живота си. Накрая, когато полицията го обсажда и надупчва с куршуми, а той се е "бранил" с автомат срещу тях - успял да промълви преди да издъхне: "Какво искат тия от мен, аз през целия си живот само се защитавах."

        Колко удобно извинение да зачерниш стотици човешки съдби, налЕ?

        Предполагам и Хитлер само се е защитавал! Свиквай, че не си последна инстанция и може и да има различни от твоето мнение. Не е нужно да харесваш всички - не очаквай всички да те харесват и теб.

        Иначе ще станеш кат' Мечката - психопат, който си мисли, че всеки трябва да му харесва простотиите! Пардон "кубизма" на Пикасо, който също си е мислел, че прави изкуство с блажни бои
        Last edited by marandi; 11.03.2013, 22:18.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Има си тема за пияници !!! Ако не ви харесват сериозни разговори, идете да се комкате у кръчмата.
          Може и да си има тема за пияници, то си има тема и за политика...
          Ама друго си е да говориш за пиячка, когато другите се измъчват със сериозни казуси
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            ...
            Демократичния път на вземане на решения е най правилния. Култа към компетентност (и въобще всички култове) израждат системата.
            Напълно съгласна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              Интригантсвото за мен е низост. Писах ти и конкретно повода.
              С кой факт да се примиря?
              Нещо различно от теб да правя?

              Ти си имаш твоето мнение, аз моето.
              Това е то плурализъм
              .
              Ето, започват да ни се сближават позициите. Остава да разрешиш да имам, а не да пищиш, че го изразявам.

              Съни, Съни, Съни, не е интрига несъгласието. Просто е несъгласие.
              Изясни за себе си какво е аргумент, като включиш като такъв, и всички тези, които директно противоречат на твоята.
              Last edited by val/she; 11.03.2013, 22:15.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                Извинила съм им се, заради дългия пост в неподходящата тема. (и това ли трябва да обяснявам- елементарно е)

                Посочи мръсотията!

                Ивини ме Съни, но имам право на мнения относно потребителите и да- имам и такова за теб. Нали не оспорваш това ,както аз не оспорвам правото ти да не ме харесваш и смяташ за злобарка и т.н.? Защо не се примириш с този факт и не разрешиш плурализъм в мненията за себе си?
                В момента, постовете ти са в абсолютно противоречие с това, което уж браниш и с/у, което роптаеш. По тази причина и ги поствам.
                Интригантсвото за мен е низост. Писах ти и конкретно повода.
                С кой факт да се примиря?
                Нещо различно от теб да правя?

                Ти си имаш твоето мнение, аз моето.
                Това е то плурализъм.

                Коментар


                • Маранди, темата беше за споделяне...
                  Ако злепоставиш някого, ако го дискредитираш, как този някой да пише и да споделя после???
                  Да, форумът е анонимен, но мненията се приемат и субективно, нали?
                  Не беше ли основна идея тук да има добър тон???
                  Интригантството и очернянето - в тези правила ли са?

                  Не съм започнала аз!
                  Просто се защитавам!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    В дискусия, много често, при сблъсък с други аргументи в развитие , не отговаряш!

                    Така дойде и мръснишкия ти номер да злепоставиш, вместо да отговориш.
                    Причина за тия обяснения сега...
                    Няколко пъти те предупредих - да се обосновеш(дългият ти пост към мен, май, единственият с повече твои думички - си забъркала няколко противоречия)
                    - или да ми се извиниш - ти си започнала с извинение към колегите, кои колеги и защо към тях - нали не тях си нарекла платени драскачи?!
                    Лавираш и продължаваш да ръсиш мръсотия.
                    Извинила съм им се, заради дългия пост в неподходящата тема. (и това ли трябва да обяснявам- елементарно е)

                    Посочи мръсотията!

                    Ивини ме Съни, но имам право на мнения относно потребителите и да- имам и такова за теб. Нали не оспорваш това ,както аз не оспорвам правото ти да не ме харесваш и смяташ за злобарка и т.н.? Защо не се примириш с този факт и не разрешиш плурализъм в мненията за себе си?
                    В момента, постовете ти са в абсолютно противоречие с това, което уж браниш и с/у, което роптаеш. По тази причина и ги поствам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                      а виж до къде докарва неупотребата му
                      Има си тема за пияници !!! Ако не ви харесват сериозни разговори, идете да се комкате у кръчмата.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        И сигурно си я намерил едва когато си достигнал дъното на бъчвата
                        а виж до къде докарва неупотребата му
                        http://milom.blog.bg/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          Маранди, ако заемаш позиция - прочети откъде тръгна.
                          Ако си прочел и ми казваш това - нямам какво да ти кажа!

                          шъткай някъде другаде
                          Тъпо е:

                          1. Сте българки.
                          2. Сте жени.
                          3. В тая тема не ни касаят политическите ви убеждения, за да се "преследвате".

                          П.П. Цялата простотия я започна Мечката и "отрови" темата, защото е най-лесно да се пише за политика, религия, етноси, секс и спорт.

                          Там "всички" са специалисти.

                          Но тази тема, на която ТИ беше създателка не беше за това предвидена и успя да просъществува цели 2 години.

                          Колкото и да е странно, теб докато те нямаше в твоята тема успяхме да я опазим през тия 2 години именно от политика, религия, етноси, спорт и секс. Беше забавно и стана една от най-четените! ( само за протокола ).

                          За тоя резултат помогнаха много хора да се постигне с таланта си и уникалността си, която притежават.

                          Кат' си решила да я скапваш - нямаш грижи - скапвай си я. 3 ника сте точно, които я скапвате за няма и 1 месец! Поздравления, за което! "Възхищавам ви се!"

                          П.П.П. Ще си "Шшшшшшшъткам", колкото си искам, а ти продължавай да се излагаш или "излагаш" ( хубава дума - двусмислена )
                          Last edited by marandi; 11.03.2013, 22:04.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            ...
                            Дребните умове обсъждат хората.

                            ...
                            същото й повтарям на твоята мадам
                            но на мадам й липсва достойнство да се извини
                            (спорът започна някъде на 6ти, 7ми и продължава днес...)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                              Върни се три страници назад и прочети. Кое не ти е ясно?
                              Че при един референдум за образованието, циганите и пенсионерите ще го зачеркнат?
                              Кое точно в тази позиция не разбираш?
                              Когато в България е имало училищни настоятелства, настоятелите (най различни като интелект хора) не са били пречка за качеството на образованието.

                              Демократичния път на вземане на решения е най правилния. Култа към компетентност (и въобще всички култове) израждат системата.
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Шш .. Слънчевичко - шъ ви поря и двете!!

                                Увличаш се малко, а не ти ходи! Не е нужно да се извиняваш на мадам Шъ, просто малко се поспри с "обръщенията".

                                П.П. Великите умове обсъждат идеи.
                                Средните умове обсъждат събития.
                                Дребните умове обсъждат хората.

                                Ти решавай от кои искаш да бъдеш
                                Маранди, ако заемаш позиция - прочети откъде тръгна.
                                Ако си прочел и ми казваш това - нямам какво да ти кажа!

                                шъткай някъде другаде

                                Коментар

                                Working...
                                X