IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    Хора обсъжда мадам!!!

    аз анализирам, защо й е на мадам да обсъжда хора
    Tочно хората трябва да са в центъра на разговорите и да бъдат обсъждани (има калинки, защото не се обсъждат), защото те скапват или въздигат системите. В този смисъл, не бих искала, ти по никакъв начин да предствяш мен или член от фамилията ми. Вероятно ще има хора, които биха ти гласували това доверие, но аз, категорично не съм сред тях.

    Впрочем, не знам кой те е заблудил, че умееш да анализираш. Не, що се отнася до причинно-следствени връзки-убягват ти. Не си в стихията си. Вероятно има област, в която си добра, но категорично не е обществено-политически живот. Ето, затова трябва да се обсъждат хората, включително Съни, Ангел и другите герои, за да сме наясно дали са поредните калинки. Просто- превенция.
    Last edited by val/she; 11.03.2013, 22:43.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Ама вие не ги ли виждате калинките, червени на черни точки ???

      При демократично вземане на решения, такава некомпетентност не може да има в управлението. При демократично вземане на решения има случайна компетентност в управлението и едни от най добрите специалисти в изпълнението !!! Докато при култ към компетентността имаме калинки навсякъде.

      Когато се цели да се разбие една система се насаждат култове. Най примамливи за балъците са култовете към компетентността и към доброто.
      Мечков,

      не е зле да млъкнеш малко и да не говориш неща, от които си нямаш хал-хабер. Видно е отдалеч, че си същия паун като тия, срещу които храчиш в момента.

      Накратко имаш 5-6 стила на управление и демократичният е само един от тях.

      П.П. Всичките имат предимства и недостатъци - като висша степен на мениджънт и лийдършип ( понеже са различни неща - специално за тИбя го казвам, щот' си аматьор и даже и в това няма да направиш разлика ) е преливането от един в друг стил, според индивидуални казуси ( хора и ситуации ).

      Та, толкоз и за "познанията" ти по компетентност, дет' ако те питам колко вида са? По колко начина можеш да ми я изведеш ( различни ) и т.н. ще увяхнеш кат' мандарина на Северния полюс. За практическо приложение па .... ай, няма си разправяме вицове

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Баш! У риала не можеш да си прави само кефа, защото имаш отговорности както те наемат за кептан
        Тогава като вляза у темата си правя кефа
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Баш!
          Понеже аз в реалния живот си правя кефа, тук се занимавам със сериозни казуси
          активният форумен живот-като компенсация на нещо:
          http://milom.blog.bg/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            Когато вие самите нямате принципи,
            не очаквайте да се спазват каквито и да било принципи!

            Лека нощ
            Култа към принципите води до безпринципност !!!
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Баш!
              Понеже аз в реалния живот си правя кефа, тук се занимавам със сериозни казуси
              Баш! У риала не можеш да си правиш само кефа, защото имаш отговорности като те наемат за кептан
              Last edited by tnm; 11.03.2013, 22:58.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Когато вие самите нямате принципи,
                не очаквайте да се спазват каквито и да било принципи!

                Лека нощ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Баш! Сериозните казуси са реалния живот. Тук си пием пиенето и си правим кефа
                  Баш!
                  Понеже аз в реалния живот си правя кефа, тук се занимавам със сериозни казуси
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Миличка, не си ти човека, който да ми поставя оценки и то по думички като медиаторство, която си чула за първи път наскоро и още се мъчиш да осъзнаеш какво ли значат.

                    Не съм ти и делегирал права да ми правиш оценки и хабиш труда си. Капиш?

                    П.П. Останалите простотии ще ги вмъкнем в графа "интрига", както хортуваш. Никакви аргументи, а изцепено лично мнение за някого.

                    Май ще излезеш ниска топка, която обсъжда хора, ърммм ..?

                    Маскирана, че обсъжда идеи? Демек - уж "велика"
                    Хора обсъжда мадам!!!

                    аз анализирам, защо й е на мадам да обсъжда хора

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                      мечо ,милиционерите също са срещу култа
                      Ама вие не ги ли виждате калинките, червени на черни точки ???

                      При демократично вземане на решения, такава некомпетентност не може да има в управлението. При демократично вземане на решения има случайна компетентност в управлението и едни от най добрите специалисти в изпълнението !!! Докато при култ към компетентността имаме калинки навсякъде.

                      Когато се цели да се разбие една система се насаждат култове. Най примамливи за балъците са култовете към компетентността и към доброто.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Друго си е да говориш за сериозни казуси, когато другите се измъчват с алкохол !!!
                        Баш! Сериозните казуси са реалния живот. Тук си пием пиенето и си правим кефа
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          Маранди, не ти се отдава медиаторството, когато си пристрастен

                          Не изполвай и ти противоречия като мадам
                          Колко пъти сте нападали някого в тази тема, само защото не ви е харесвало конкретно мнение???
                          Миличка, не си ти човека, който да ми поставя оценки и то по думички като медиаторство, която си чула за първи път наскоро и още се мъчиш да осъзнаеш какво ли значат.

                          Не съм ти и делегирал права да ми правиш оценки и хабиш труда си. Капиш?

                          П.П. Останалите простотии ще ги вмъкнем в графа "интрига", както хортуваш. Никакви аргументи, а изцепено лично мнение за някого.

                          Май ще излезеш ниска топка, която обсъжда хора, ърммм ..?

                          Маскирана, че обсъжда идеи? Демек - уж "велика"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Може и да си има тема за пияници, то си има тема и за политика...
                            Ама друго си е да говориш за пиячка, когато другите се измъчват със сериозни казуси
                            Друго си е да говориш за сериозни казуси, когато другите се измъчват с алкохол !!!
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • мечо ,милиционерите също са срещу култа
                              Култа към компетентност (и въобще всички култове) израждат системата.
                              http://milom.blog.bg/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                не се отказвам от позициите си, бягайки
                                къде съм пищяла, злобарке, изразявам си мнението адекватно на изпратената мръсотия
                                Такаа, сега разбирам, че всяко мнения, което не ти харесва е мръсотия. Ако обърна твоята теза в моя защита, имам много повече доводи да се "защитавам"- има хора от форума, които ме познават, и ти директно ме очерняш с това "злобарка"- многократно повторено. Как сега ще си изчистя лицето, което ти цяла вечер замеря с кал?
                                Започвам да разбирам някои конфликти в други теми.

                                Коментар

                                Working...
                                X