IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    Ще кажеш ли Истинската причина да се заядеш с мен???

    Освен манипулаторка сега ставаш и интригантка!
    Не виждаш ли усмивките, а и мечо те включи. Опитах се да му променя ъгъла, но той си остана закеркенечен на същото място.

    Ако ти е удовлетворително да го мислиш подчертаното ( или да се изживяваш като жертва), мисли си го- нямам проблеми с това. Нямам намерение и да влизам в спирала на обяснения с този и онзи. Голямо момиче си- калено във форумни битки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
      Пак искам да припомня,че целта на тази тема беше да се разтушим след тежко/или еднообразно или .../ежедневие.
      Пишехме си за весели случки,преживявания,пращахме си закачливи поздрави и
      темичката ни стана особено популярна във форума
      от време на време и налазваше някое тролче
      и с колективни усилия го игнорирахме.
      Ще помоля всички борци за "нещо" си
      да я карат малко по-спокойно
      политагитаторите да си направят тема
      и да си водят "битките" там.
      Във анонимен форум освен да се изпокараш
      с колегите си и да се изложиш
      никого в нищо не можеш да убедиш
      и никаква битка на идеи не можеш да спечелиш
      Ако някой иска да се представи за умен
      не е нужно да пуска фермани -няколко точни думи
      в точния момент са достатъчни.
      Ха, здрасти! Май само двамата с теб смятаме, че темата плаче, та чак реве за Космо.
      Да не си изпил каната черно вино, което ми дължиш!?
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
        сгрешил си мястото на бойните действия
        тук нито герой ,нито мъченик ще станеш
        но ще изтърве да научи много неща които евентуално не знае, както го посъветва маранди...
        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
          ............
          Ако някой иска да се представи за умен
          не е нужно да пуска фермани -няколко точни думи
          в точния момент са достатъчни.
          като тези ли
          Не го знам и по-скоро ми е дала поводи да мисля в обратна посока.
          Абсолютно директна съм, за да не бъда обвинена в увъртане.
          2 реда - точни думи...че и с абсолютна директност...

          Къде е тази точност?
          Хвърляме камъка и бягаме...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            И да се предадем така ли ???

            Война е според мен. Ти може и да си мислиш, че е мир. Може и да си прав. Аз обаче си мисля, че е война.
            сгрешил си мястото на бойните действия
            тук нито герой ,нито мъченик ще станеш
            http://milom.blog.bg/

            Коментар


            • Хубава вечер на всички!

              La musica notturna delle strade di Madrid

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                Нали си релативист. Помисли за възможността, Съни да те води за носа , галейки те по националистичната главица. Целта ни е една- добруване, нали? Пътищата ни са различни.
                Ще кажеш ли Истинската причина да се заядеш с мен???

                Освен манипулаторка сега ставаш и интригантка!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  И да се предадем така ли ???

                  Война е според мен. Ти може и да си мислиш, че е мир. Може и да си прав. Аз обаче си мисля, че е война.
                  Много глупав принцип - да унищожиш всичко което не разбираш !!!

                  - демек, налагаш да не се надскочи твоето ниво! ...

                  МНОГО ЖАЛКО !
                  Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                    не е налагане,а споделяне
                    в плах опит да ви предпазя от битки с вятърни мелници
                    житейският ми опит ме е научил,
                    че този който много приказва
                    се опитва нещо да скрие с многословието си.
                    И да се предадем така ли ???

                    Война е според мен. Ти може и да си мислиш, че е мир. Може и да си прав. Аз обаче си мисля, че е война.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Какви могат да бъдат критериите за определяне кой е по компетентен ???

                      Точно сегашното преклонение пред компетентността, доведе калинките във всички области .
                      САМО РЕЗУЛТАТА !!!!!!!!!!
                      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                        Към истинската компетентност (която е на изчезване, Мечо, сигурен съм, че го виждаш в своя живот и в своята работа), та - истинската компетентност и поетата отговорност от това - верно требва да е култ, особено сега.

                        Боже мой, Мечо - ми ти самият стъпваш тук точно на своята истинска (не калинченска) компетентност.
                        Какви могат да бъдат критериите за определяне кой е по компетентен ???

                        Точно сегашното преклонение пред компетентността, доведе калинките във всички области .
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Защо "субективно-псевдо-свободния" спря логическата верига, която го изведе от неговите събективни желания/очаквания за"смисъла от освобождаването на обикновенния човек и има ли смисъл/нужда от това" ?

                          - Искате ли да ре-постна последните изводи от логическата верига, където се стига до противоречие с това което "субективно-псевдо-свободния" желае ? и съответно той усложливо на себе си замълча ?
                          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                          Коментар


                          • Ох, добре. Прави сте със Съни.
                            Изборът възпитава отговорност.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Това също е налагане на мнение.
                              не е налагане,а споделяне
                              в плах опит да ви предпазя от битки с вятърни мелници
                              житейският ми опит ме е научил,
                              че този който много приказва
                              се опитва нещо да скрие с многословието си.
                              http://milom.blog.bg/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                                Към истинската компетентност (която е на изчезване ....

                                Боже мой, Мечо - ми ти самият стъпваш тук точно на своята истинска (не калинченска) компетентност.
                                Чест и почитания, мосю Манков!

                                Готин, страничен "прочит", но ще внеса следните уточнения.

                                Компетентност не е вродено качество, а придобито. Съществуват доста видове компетентност, но няма да досаждам. Рядко се среща в Света чиляк, който да успее да развие всичките видове.

                                Понеже съм профи, а не аматьор кат' Мечката - директно ти казвам, че е зле момчето и то много. Кофти е, когато 'орица шпрехат за неща, които не разбират. Нанасят поражения на околните и ги объркват. Всичките му лафове са без практическо приложение, а в графа т.нар. "абстрактни".

                                Пример: Колко пари е изкарал с "прозренията" си, които повтаря 2 месеца като латерна? Едно и също дрънка. Ако той е тъп и му трябват 20 години да проумее/осъзнаее нещо си, защо си мисли, че няма хора, на които не е нужно нещо да се казва повече от 1 път?

                                Отговор: Николко кинти не изкарал = аматьор ( т'ва е по световната ви дефиниция за профи/аматьор без значение сегмента ).

                                П.П. Кофти на аматьорите е, че отблъскват профита-та. Сриват им мотивацията да подават ценна информация към останалите, която не се учи в УНСС-ту ( в частност в часовете по "математика", които е учил Мечката ). Арогантни са, не могат да се видят колко смешни са отстрани да парадират с неща, които не разбират и не са изкарали една стотинка чрез това, с което обсебват и се натрапват на останалите, без някой да ги е питал. Водят монолози, сами си задават отговори и сами си отговарят - всяко различно мнение се правят автоматични изводи, че този ми е "враг" и т.н.

                                Когато отговори някога на конкретен въпрос за 3-ти път, който го питам:

                                Как едновременно проповядва 2 взаимо-изключващи се неща: фобията му към аксиоми и манията за абсолютна свобода?

                                Може и да ви подам малко повечко инфо. Благодаря ти, че се включи!

                                Чиърс!

                                Коментар

                                Working...
                                X