IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Искате ли да постна решението на спора на "Субективно-свободния" с Маранди още веднъж?

    - защо истина която не му оттърва се поддтиска ?
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Смяташ, че циганите ще гласуват парите да отидат за образование, а не за помощи?
      Сега за какво отиват парите, като не гласуват циганите ???

      Всички стават много по адекватни, когато разберат, че наистина могат да влияят. И пенсионерите и циганите.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Това също е налагане на мнение.
        +1

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
          преди 6 години създадох тема и давах според мен неоспорими доказателства,
          а за други бяха празни приказки
          пак ще повторя
          във форум опита да налагаш собственото си мнение
          е пълна загуба на време
          Аз не те карам да наложиш своето или да приемеш моето.
          Искам мечо да разбере моята гледна точка и да не ми казва, че съм го водила за носа. Глупости! Аз разбирам неговата, но мисля, че не е тотално приложима. Да, трябва да има референдуми. Може би такъв трябваше да има за ЕС. Такъв трябва да има относно имиграционната ни политика и даването на бг гражданство.
          Просто, давам примери, кога не трябва да има (според мен).

          п.п.Мога да изброя още много въпроси, по които трябва да има референдум.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Не те намразих. Разкрих те !!!
            - как искаш да налагаш свобода, като скриваш истината ?

            - а за теб истина която не ти оттърва .. не е истина или се скрива субективно!

            как съчетаваш Абсолютната свобода ->истина със субективизма ?


            - това е диагноза !!

            ТИ НЕ СИ БОГ


            - ти не схвана ли защо реших да ви реша спора с маранди ????

            -Ейй... само ако знаехте АЗ колко умни искам да сте и ще станете х2 от раз !

            "да, моята манипулация е да не сте луди !!! а вие стискате хапчетата до последно !!"
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              Е, да де. Ти да не даваш заден сега.
              Не. Просто съм многостранен в мисленето си (мисля си аз), както и реалността е многостранна (е, най-често е двустранна).

              Лека нощ, хора!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                преди 6 години създадох тема и давах според мен неоспорими доказателства,
                а за други бяха празни приказки
                пак ще повторя
                във форум опита да налагаш собственото си мнение
                е пълна загуба на време
                Това също е налагане на мнение.
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Аз също говоря за истинска компетентност.
                  Ще искаш да оперира Чирков, а не връзкар?

                  Тези дни доста си мислих по тези въпроси и стигнах до изводите, че не толкова системата е лоша, колкото критичната маса кофти хора на определени места.
                  - логическия извод, произтичащ от Мечков е увеличение на тази критичната маса кофти хора! Налага демокрация чрез субективизъм!
                  Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                    Ти ще ми разрешиш ли да ти давам акъл, как да управляваш кораба? Най- вероятно ще ме метнеш през борда.
                    Не !!!

                    Не и не !!!

                    Ти си собственичката на кораба. Когато си избираш капитан, ти нямаш критериите на компетентно лице, и избираш капитана със същия успех, с който би го избрала и твоята прислужница. След като веднъж си ме избрала за капитан, аз вече съм най компетентния, именно защото ти неспециалистката си ме избрала.

                    Ти казваш какво искаш да стане. Аз казвам дали е възможно да стане и ако е го изпълнявам. Ако ти се усъмниш че те мотая, ме сменяш.

                    Сега ме разбра предполагам.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                      Милом, няма никакво полит агитиране. По- добре се включи с някакво мнение- каквото и да е, но да е твое.
                      преди 6 години създадох тема и давах според мен неоспорими доказателства,
                      а за други бяха празни приказки
                      пак ще повторя
                      във форум опита да налагаш собственото си мнение
                      е пълна загуба на време
                      http://milom.blog.bg/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Ето пак седна на високия стол.

                        Това е мой аргумент. Точно сега при представителната демокрация дундуркаме циганите, дори мисля, че имаше и твои мнения за това. Но когато влизаш в спор за предимството на съответния строй, забравяш за предишни мнения, забравяш, че всички солидарно плащаме тока и водата на нежелаещите да приемат правилата на представителната демокрация цигани.

                        При пряка демокрация, всеки може да изпадне в мнозинство или в малцинство и хората постепенно осъзнават това и придобиват съответната култура на политическо поведение..
                        Смяташ, че циганите ще гласуват парите да отидат за образование, а не за помощи?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                          Към истинската компетентност (която е на изчезване, Мечо, сигурен съм, че го виждаш в своя живот и в своята работа), та - истинската компетентност и поетата отговорност от това - верно требва да е култ, особено сега.

                          Боже мой, Мечо - ми ти самият стъпваш тук точно на своята истинска (не калинченска) компетентност.
                          Аз също говоря за истинска компетентност.
                          Ще искаш да оперира Чирков, а не връзкар?

                          Тези дни доста си мислих по тези въпроси и стигнах до изводите, че не толкова системата е лоша, колкото критичната маса кофти хора на определени места.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Не бе, мечо. Не ме разбираш явно.
                            Не е така- да гледам отвисоко, защото съм средностатистически гражданин. Не знам какво вируално впечатление създавам, но нямате основания за подобни мисли.
                            Та, за референдума. Няма как пенсионери и цигани да гласуват училищни бюджети, Това не е тяхна тема и тези пари ще ги искат за пенсии,помощи, клинични пътеки. И, за да не се получи така, че да дундуркаме само цигани и пенсионери, не трябва да оставяме финансиранията на образованието да зависият от волята на тези групи избиратели т.е.- експертите да си поемата отговорността и да си носят последствията за решенията, а не народна воля.
                            Ти ще ми разрешиш ли да ти давам акъл, как да управляваш кораба? Най- вероятно ще ме метнеш през борда.
                            Ето пак седна на високия стол.

                            Това е мой аргумент. Точно сега при представителната демокрация дундуркаме циганите, дори мисля, че имаше и твои мнения за това. Но когато влизаш в спор за предимството на съответния строй, забравяш за предишни мнения, забравяш, че всички солидарно плащаме тока и водата на нежелаещите да приемат правилата на представителната демокрация цигани.

                            При пряка демокрация, всеки може да изпадне в мнозинство или в малцинство и хората постепенно осъзнават това и придобиват съответната култура на политическо поведение..
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                              Спорът беше за системата на държавно образование, системата, и учителите като професия в тази система.

                              Не ставаше въпрос, обаче за непрофесионални учители
                              Е, да де. Ти да не даваш заден сега.

                              Коментар


                              • Милом, няма никакво полит агитиране. По- добре се включи с някакво мнение- каквото и да е, но да е твое.

                                Коментар

                                Working...
                                X