IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Насилието над жените

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

    и мене са ме банвали 168 пъти у тоя сайт щот ги псувам за либерастия, но мисля от Византийско време още е ясно кво ше стане ако некой бара жената на некой или някоя невеста ммм ? Даже у Турско Робство в мюслиманската им орда са имали строги закони ако някой си легне с "неверница" ей така за спорта турчинът е бивал изгърбен, освен в случаите на нападение и неподчинение на раята, а ти отваряш некви небивалици теми в 21 век ?!?
    За мене тва си е чист лобизъм за *** Конвенция и нищо повече, освен ако не отвориш такава тема в некой Камилски форум как ти написах по рано ей там малко ги имат жените за част от мебелировката у нас не е така от поне ено 1000 год. .... ?!?
    Не те разбрах.
    Лошо е да привличам вниманието на хората към лъжите на толерастите и либерастите, които аха-аха да ви завземат акълите и света, ако простия работещ американец не беше избрал Тръмп?
    Виж какъв плач и скржет зомбом върви по сичката гняз, наречена журналя и медии, срещу Тръмп и всички мъже, вършещи работата и независими от разни боклуци, взели в ръцете си, обаче, властта с парите на световното еврейство и служещи нему.
    Разни среднополови селенета ще ми казват законово как да живея в семействато си и как да бъда баща на децата си ли?


    НЕ!



    https://m.youtube.com/watch?v=1V_xRb0x9aw
    Last edited by И.Зверов; 26.11.2018, 19:10.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      Тъй ... следва въпросът как се оправят такива "аномалии" ?!
      Щото наместо да изпълни функцията , за която е пратена на земята , кифлата се "влюбила " в полюлея ... море сопа неокастрена , десет пъти удри , един път брой ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
        Тъй ... следва въпросът как се оправят такива "аномалии" ?!
        В психиатрията, естествено. Мяза на девиация подобна на клептоманията. Тънкият въпрос е кое вече е болестно състояние, кое свободия и кое свобода и да се прави разлика между трите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
          Идиотско е мъж да удари жена.
          Щом въвеждат и закон срещу насилието, обществото признава залеза си в смисъл, че не успява да възпита много хора и се опитва чрез принуда да постигне пропуснатото. Умряла работа.
          Ти гледал ли си Укротяване на опърничавата от Шекспир.Там ясно е посочено как се оправя опърничава жена....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Признах те .
            Тъй ... следва въпросът как се оправят такива "аномалии" ?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
              Това са евроценности бе ! Утре някоя може да се сгоди за тоалетната си чиния ... длъжни са да я запишат !
              Признах те .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                Много харесвам този мит!
                Моята субекнивна интерпретация (е, може и нещо прочетено нейде да ми е помогнало) е, че в някакъв момент след сътворението Боговете са огледали критично своите дела и са си дали сметка, че са допуснали грешка.
                Андрогините са били толкова силни, неуязвими, комплексни, че е съществувала напълно реалистична хипотеза да оспорят божествената власт.
                Боговете бързо са разбрали грешката си и са разделили това същество на две части: мъж и жена.
                От този момент двете половини блуждаят несигурни, объркани, колебливо и безрезултатно търсят другата си половина.
                Точно сила дава подобна, да кажем, неутралност.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                  Крясък за внимание.
                  Това са евроценности бе ! Утре някоя може да се сгоди за тоалетната си чиния ... длъжни са да я запишат !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Ще го потретя. Качествата нямат пол. Властта няма пол. Агресивността няма пол. Меко казано смешно е да определяш пола на даден човек по качествата, които мислиш, че проявява.

                    По твоята логика велики жени като Избела Католичката, Елизабет Първа и Катерина Велика са си чисти травестити .

                    Усещаш ли къде се пука тази твоя логика?

                    Ясната мисъл не е агресия. Изразяването на теза несъвпадаща с твоята също не е агресия.

                    Не аз ти образувам нерви. Начинът ти на мислене ти образува нерви.

                    А за "твоя случай" не мога да дам мнение. Не те познавам и не се наемам да съдя. А и другият партньор не познавам. За танго се искат двама .
                    О, имат пол и още как! И на чисто биологично ниво дори - хормонално ако щеш! Много е смешно даже с 3 примера за жени, на които са угодили и са си повярвали - да се правят глобални изводи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                      Жена се сгоди за полилей и си го татуира

                      34-годишна дама от Лийдс се сгоди за 90-годишен полилей, а в знак на вечната им любов си го татуира.
                      Аманда Либърти се идентифицира като обджект-сексуална (изпитва сексуално привличане към неодушевени предмети) и нейната голяма любов са... полилеите.
                      Тя установява, че не иска да има връзки с хора, след като по нейни думи изживява първата си голяма любов със сет барабани на 14-годишна възраст.
                      Следващата й любов е Статуята на свобода, именно затова Аманда променя второто си име на "Либърти".
                      Към момента тя е с Люмиер. Полилеят е произведен в Германия през 1928 година.
                      Kакво обаче ще се случи с татуировката, ако любовта приключи - засега не е ясно.

                      Полюлеят няма да я бие тая със сигурност !
                      Крясък за внимание.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                        Е, вярно е че съм дръпнат, но можеш и без посредници да се обърнеш към мен.
                        Изгубих желание .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                          Жена се сгоди за полилей и си го татуира

                          34-годишна дама от Лийдс се сгоди за 90-годишен полилей, а в знак на вечната им любов си го татуира.
                          Аманда Либърти се идентифицира като обджект-сексуална (изпитва сексуално привличане към неодушевени предмети) и нейната голяма любов са... полилеите.
                          Тя установява, че не иска да има връзки с хора, след като по нейни думи изживява първата си голяма любов със сет барабани на 14-годишна възраст.
                          Следващата й любов е Статуята на свобода, именно затова Аманда променя второто си име на "Либърти".
                          Към момента тя е с Люмиер. Полилеят е произведен в Германия през 1928 година.
                          Kакво обаче ще се случи с татуировката, ако любовта приключи - засега не е ясно.

                          Полюлеят няма да я бие тая със сигурност !
                          Хахаха

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение



                            И ако R1a1 не ти е другият ник, то предай му, че специално твоите обидни коментари, че аз съм “то” жалко, че ги изтриха са точно пример за нетърпимост към човек, който не мисли като тебе.

                            .
                            Е, вярно е че съм дръпнат, но можеш и без посредници да се обърнеш към мен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Пак според вашето субективно мнение . ПопрочетОх предполагам сте искали да кажете.

                              Колко представители на женския пол има в този форум? Аз досега преброих само четири. Уверявам Ви, с тях проблеми в общуването няма .
                              Личното мнение е винаги субективно. Не водя статистика на жените във форума - излишно ми е това инфо. Предполагам, че за рекламодателите е интересно и трябва да се изготви профил на юзърките.
                              Да, благодаря за корекцията. Предполагам, че това съм искал да кажа.

                              Коментар


                              • Жена се сгоди за полилей и си го татуира

                                34-годишна дама от Лийдс се сгоди за 90-годишен полилей, а в знак на вечната им любов си го татуира.
                                Аманда Либърти се идентифицира като обджект-сексуална (изпитва сексуално привличане към неодушевени предмети) и нейната голяма любов са... полилеите.
                                Тя установява, че не иска да има връзки с хора, след като по нейни думи изживява първата си голяма любов със сет барабани на 14-годишна възраст.
                                Следващата й любов е Статуята на свобода, именно затова Аманда променя второто си име на "Либърти".
                                Към момента тя е с Люмиер. Полилеят е произведен в Германия през 1928 година.
                                Kакво обаче ще се случи с татуировката, ако любовта приключи - засега не е ясно.

                                Полюлеят няма да я бие тая със сигурност !

                                Коментар

                                Working...
                                X