IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Насилието над жените

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Там е работата, че реших, че ми е под достойнството да се оплаквам. Пък и ти сам вършиш цялата работа. Защо да се моря.

    Превръщаш се в кисела като лимон лелка. Капризна и отровна лелка.

    Мене не ме мисли. Тук повече няма да ме видиш. Спирам да се занимавам с тебе.
    Ти мое да спреш ама темата си е на Зверов , и той ще са занимава с теб и със жените който не са кифли и да не искаш,
    Виртуално де,
    Last edited by Todor Sabev; 27.11.2018, 00:44.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

      Включено ли е в този закон, че трябва да приемаме застрашени там някъде и от някого 25 годишни /примерно/ деца. Ако не, в новия ще го има.
      Не те критикувам, по-скоро мисля като теб.
      За несведущите само ще допълня, че цялата либералистична пета колона е впрегната и работи денонощно и неуморно за компенсиране на "щетите" поради отхвърлянето на т.н. ИК. И за даване на справедлив урок не лишените от право за мислене и изразяване, които си въобразяват разни неща.

      Само формално искам да добавя, че в страната ни от около 10 години има Закон за защита от домашно насилие, което на практика при местните културни и манталитетни особености значи защита и закрила на жени. По принцип е необходим такъв закон.
      Убедителен си, че вече му е дошло времето за осъвременяване и вкарване в актуалност според новите реалности.

      Коментар


      • Аз не разбрах знае ли някой как според Шекспир се оправя опърничава жена

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Браво. Толкова начетен, а не знаеш че закон за защита на детето отдавна има в България...
          Включено ли е в този закон, че трябва да приемаме застрашени там някъде и от някого 25 годишни /примерно/ деца. Ако не, в новия ще го има.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
            Попрочетох цялата тема....Спорът ,гледам е има ли ,няма ли насилие,доколко е насилие,редно ли и т. н.
            Аз ще приема,че го има,ще приема и че жените са по уязвимия пол,което си е така...
            В главата ми нахлуват накялко въпроса:
            След като трябва да се приеме специална конвенция против насилието,т.е. законово не се справят с даден проблем,това означава ли ,че Модерните Европейски Държави признават,че не са съвсем правови,щото постоянно го тръбят,че са такива?!
            Тази конвенция над закона ли ще бъде и ако да,какво се случва с правовата държава?!
            Как точно тази конвенция ще спре насилникът,който е изпил няколко питиета,и му е през оная работа,каква конвенция е приета, замахнал е и е нокаутирал половинката си?!Тази конвенция някаква божествена сила ли ще има ?!Ще му вдървява ръката ли?!
            Или може би ще се назначават денонощни наблюдаващи ,които ще присъстват при проблемни семейства и двойки?!А как ще се определят,кои са тези семейства и двойки?!
            Как ще се наричат тия наблюдаващи - отрядници ли?!
            Колко наблюдаващи ще се пращат - един,двама ,трима?!Щото аз имам познати,които биха се справили и с четирима и пак ще им останат сили и да набият жена си....Не че го правят...И аз мисля,че ще се справя с два-трима джендъри,освен ако не са световни шампиони по кик.бокс...Ама ии тогава ще се пробвам....Крак от стол прави чудеса....
            И още много въпроси.....
            Да това е положението, много точно . Групи неизбрани от никого над законови отрядници ще определят етичнитте и морални норми и ще раздават яки шамари на когото и както им падне. Дори само за назидание. Без доказателст. Либералите си присвояват правото единствено те да развдават шамари.
            Плучили са това право след масивно угояване на държавни и световни организатори.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
              С приемането на закона за защита на жените запачва законното населване на България с мигранти. Там е узаконено, че ще трябва да приемаме жени, които са насилствено омъжени и насилвани в държавите си и според тях живота им е заплашен там откъдето са. Тук ще направят центрове за защита на такива жени и ще плащаме милиони от бюджете на сороските НПО-та. Огромна част от получените пари според правилата на соросоидите ще отидат за подкупи, за медии, за протестъри. Скоро ще има и закон за защита на детето и законно ще потекат реки от застрашени деца към нас Напълно законно разбира се. Според пакта на ООН ще им издаваме веднага български паспорти. Найс, а?
              Браво. Толкова начетен, а не знаеш че закон за защита на детето отдавна има в България...

              Коментар


              • Попрочетох цялата тема....Спорът ,гледам е има ли ,няма ли насилие,доколко е насилие,редно ли и т. н.
                Аз ще приема,че го има,ще приема и че жените са по уязвимия пол,което си е така...
                В главата ми нахлуват накялко въпроса:
                След като трябва да се приеме специална конвенция против насилието,т.е. законово не се справят с даден проблем,това означава ли ,че Модерните Европейски Държави признават,че не са съвсем правови,щото постоянно го тръбят,че са такива?!
                Тази конвенция над закона ли ще бъде и ако да,какво се случва с правовата държава?!
                Как точно тази конвенция ще спре насилникът,който е изпил няколко питиета,и му е през оная работа,каква конвенция е приета, замахнал е и е нокаутирал половинката си?!Тази конвенция някаква божествена сила ли ще има ?!Ще му вдървява ръката ли?!
                Или може би ще се назначават денонощни наблюдаващи ,които ще присъстват при проблемни семейства и двойки?!А как ще се определят,кои са тези семейства и двойки?!
                Как ще се наричат тия наблюдаващи - отрядници ли?!
                Колко наблюдаващи ще се пращат - един,двама ,трима?!Щото аз имам познати,които биха се справили и с четирима и пак ще им останат сили и да набият жена си....Не че го правят...И аз мисля,че ще се справя с два-трима джендъри,освен ако не са световни шампиони по кик.бокс...Ама ии тогава ще се пробвам....Крак от стол прави чудеса....
                И още много въпроси.....
                Last edited by retro_69; 26.11.2018, 22:44.

                Коментар


                • С приемането на закона за защита на жените запачва законното населване на България с мигранти. Там е узаконено, че ще трябва да приемаме жени, които са насилствено омъжени и насилвани в държавите си и според тях живота им е заплашен там откъдето са. Тук ще направят центрове за защита на такива жени и ще плащаме милиони от бюджете на сороските НПО-та. Огромна част от получените пари според правилата на соросоидите ще отидат за подкупи, за медии, за протестъри. Скоро ще има и закон за защита на детето и законно ще потекат реки от застрашени деца към нас Напълно законно разбира се. Според пакта на ООН ще им издаваме веднага български паспорти. Найс, а?

                  Коментар


                  • Още в началото му намекнах на Зверов, че е за терапия....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                      Е, не всички лелки са капризни и отровни
                      .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Там е работата, че реших, че ми е под достойнството да се оплаквам. Пък и ти сам вършиш цялата работа. Защо да се моря.

                        Превръщаш се в кисела като лимон лелка. Капризна и отровна лелка.

                        Мене не ме мисли. Тук повече няма да ме видиш. Спирам да се занимавам с тебе.
                        Е, не всички лелки са капризни и отровни

                        Коментар


                        • Добре. Споко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от И.Зверов
                            А, селеното се е оплакало и мудераторките са го подкрепили и са ме изтрили.
                            Но това няма да те направи повече мъж или повече жена, селенко. Трябва самó да решиш - какво си.
                            Но приеми себе си каквото си, и от там може да почне пътят ти в една от посоките.
                            Там е работата, че реших, че ми е под достойнството да се оплаквам. Пък и ти сам вършиш цялата работа. Защо да се моря.

                            Превръщаш се в кисела като лимон лелка. Капризна и отровна лелка.

                            Мене не ме мисли. Тук повече няма да ме видиш. Спирам да се занимавам с тебе.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от И.Зверов
                              Отговяряш на въпрос, не зададен на теб.
                              Къде се вреш, селено?
                              Споменал си ме. Пак с обида и неверни данни. “Среднеполово селене” ще наричаш някой друг мен не.

                              Я се успокой сега и чети тука:
                              https://btvnovinite.bg/svetut/fondac...a-turcija.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                                Не те разбрах.
                                Лошо е да привличам вниманието на хората към лъжите на толерастите и либерастите, които аха-аха да ви завземат акълите и света, ако простия работещ американец не беше избрал Тръмп?
                                Виж какъв плач и скржет зомбом върви по сичката гняз, наречена журналя и медии, срещу Тръмп и всички мъже, вършещи работата и независими от разни боклуци, взели в ръцете си, обаче, властта с парите на световното еврейство и служещи нему.
                                Разни среднополови селенета ще ми казват законово как да живея в семействато си и как да бъда баща на децата си ли?
                                НЕ!

                                https://m.youtube.com/watch?v=1V_xRb0x9aw
                                Хайде да си починеш малко а?

                                Казах ти. На кривата ракета ѝ е крив космоса.

                                Спри да дрънкаш глупости по мой адрес.
                                Last edited by Selena; 26.11.2018, 19:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X