IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Насилието над жените

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
    Баннат съм в предишната си регистрация, "П.Ф.Изеров", та отворих тази.
    Не всичко в живота се обяснява по най-очевидния начин.
    То и с тази регистрация до скоро бях баннат за 168 часа
    Да де. Модераторките ти бяха криви и предишния път и по-предишния път като те баннаха. Крив ти беше и целият космос барабар с миролюбивите хора от кръчмата.

    И ако R1a1 не ти е другият ник, то предай му, че специално твоите обидни коментари, че аз съм “то” жалко, че ги изтриха са точно пример за нетърпимост към човек, който не мисли като тебе.

    Дали мъж или жена няма значение. Ти си живееш в дълбокото ментално средновековие.

    Няма как да ти се помогне.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
      Aко направите подобно твърдение ще бъдете некоректна - попрочетах Ви малко.
      Трудният диалог го има и м/у представители на един и същи пол.
      Пак според вашето субективно мнение . ПопрочетОх предполагам сте искали да кажете.

      Колко представители на женския пол има в този форум? Аз досега преброих само четири. Уверявам Ви, с тях проблеми в общуването няма .
      Last edited by Selena; 26.11.2018, 17:41.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

        Андрогините са митични същества в древногръцката митология, които били двуполови и затова били много силни, дори равни на боговете.
        Много харесвам този мит!
        Моята субекнивна интерпретация (е, може и нещо прочетено нейде да ми е помогнало) е, че в някакъв момент след сътворението Боговете са огледали критично своите дела и са си дали сметка, че са допуснали грешка.
        Андрогините са били толкова силни, неуязвими, комплексни, че е съществувала напълно реалистична хипотеза да оспорят божествената власт.
        Боговете бързо са разбрали грешката си и са разделили това същество на две части: мъж и жена.
        От този момент двете половини блуждаят несигурни, объркани, колебливо и безрезултатно търсят другата си половина.
        Last edited by nachev; 26.11.2018, 18:05.

        Коментар


        • това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

            не нема такова нещо ......
            Знам, че нема.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Значи, ако направя подобно твърдение автоматично влизам е обувките на "жертва". А аз съм всичко друго, но не и жертва. Не ми е присъщ подобен манталитет.

              Понякога диалогът е по-труден с някои участници и по тази причина.

              Но като цяло не, не се чувствам дискриминирана.
              Aко направите подобно твърдение ще бъдете некоректна - попрочетах Ви малко.
              Трудният диалог го има и м/у представители на един и същи пол.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                Да, възможно е да сте права.
                Вие сте активна във форума. Усещате ли се дискриминирана на база пол?
                не нема такова нещо ......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                  Има право да бъде андрогинна, нали? Попитай я защо го е направила.
                  Андрогините са митични същества в древногръцката митология, които били двуполови и затова били много силни, дори равни на боговете.
                  ................
                  https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90...BE%D1%81%D1%82

                  не не мое и няма право да бъде рептил или е с дръжка или без няма половинчати неща, всъщност тва и целеше конвенцията на Еврогейовете, обаче не им се отвори парашута дома .....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                    Да, възможно е да сте права.
                    Вие сте активна във форума. Усещате ли се дискриминирана на база пол?
                    Значи, ако направя подобно твърдение автоматично влизам е обувките на "жертва". А аз съм всичко друго, но не и жертва. Не ми е присъщ подобен манталитет.

                    Понякога диалогът е по-труден с някои участници и по тази причина.

                    Но като цяло не, не се чувствам дискриминирана.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Имам идея защо го е направила. Не и се е занимавало с куп тъпашки коментари.
                      Да, възможно е да сте права.
                      Вие сте активна във форума. Усещате ли се дискриминирана на база пол?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                        Има право да бъде андрогинна, нали? Попитай я защо го е направила.
                        Имам идея защо го е направила. Не ѝ се е занимавало с куп тъпашки коментари.
                        Last edited by Selena; 26.11.2018, 17:50.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                          Баннат съм в предишната си регистрация, "П.Ф.Изеров", та отворих тази.
                          Не всичко в живота се обяснява по най-очевидния начин.

                          То и с тази регистрация до скоро бях баннат за 168 часа
                          и мене са ме банвали 168 пъти у тоя сайт щот ги псувам за либерастия, но мисля от Византийско време още е ясно кво ше стане ако некой бара жената на некой или някоя невеста ммм ? Даже у Турско Робство в мюслиманската им орда са имали строги закони ако някой си легне с "неверница" ей така за спорта турчинът е бивал изгърбен, освен в случаите на нападение и неподчинение на раята, а ти отваряш некви небивалици теми в 21 век ?!?
                          За мене тва си е чист лобизъм за *** Конвенция и нищо повече, освен ако не отвориш такава тема в некой Камилски форум как ти написах по рано ей там малко ги имат жените за част от мебелировката у нас не е така от поне ено 1000 год. .... ?!?
                          Last edited by X_Y; 26.11.2018, 15:57.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                            И ти се регистрираш ей така преди 20тина дена за да ни открехнеш за Насилието над жените така ли ?!?!
                            Баннат съм в предишната си регистрация, "П.Ф.Изеров", та отворих тази.
                            Не всичко в живота се обяснява по най-очевидния начин.

                            То и с тази регистрация до скоро бях баннат за 168 часа
                            Last edited by И.Зверов; 26.11.2018, 15:27.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                              Да, батка, голема работа си.

                              Ето ти увода към първия пост:
                              казах ти че за тия раоти закони си има и нема никкъв смисъл от обсъждане, единствено за Перник не знам там работят на пещерни принципи с винкелот, ако искаш можеш да говориш с тях лично ....

                              И ти се регистрираш ей така преди 20тина дена за да ни открехнеш за Насилието над жените така ли ?!?! ние до са не сме знаели че еди кво си не може да се прави с една жена ммм ???
                              Last edited by michaelis12; 26.11.2018, 15:22.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                                ... и то в Тиквесторския форум където би требало да става дума за борси морси и ала бала .... Темата с Жените я заеби ако некой напрай нещо в Булгаристан т.е. наща колония има сумай ти закони където да го изпращят, стига да се спазват ..... тука нема кво да обсъждаме мисля .....
                                Да, батка, голема работа си.

                                Ето ти увода към първия пост:
                                Насилието над жените

                                Вчера, 08:56
                                Не може да се каже, че тази тема е извън интересите на форум като този, защото проблемът е свързан със съвременните законови и морални определения и изменения, например за работното место, с евентуални обезщетения по съд или пък ефективни присъди за затвор.
                                - - - -

                                Коментар

                                Working...
                                X