IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тоя чаршаф дето пада закрива половината екран

    Коментар


    • Разкарайте тая падаща реклама от "Борса - Сделки", че половината инфо не се вижда.

      Коментар


      • По принцип съм против строгата цензура в Интернет, но все пак не е лошо администраторите на сайта да обмислят начина по който се пускат нови теми. Има прекалено много безсмислици, като например тази нова тема:
        Икономиката е за потребителите, консумиращи, без да произвеждат:
        Скудоумието на темата е очевидно и не би трябвало сериозен сайт като "Инвестор" да допуска подобни безсмислени теми. Както и пускане на нова тема с рекламна цел или със задаване на конкретен въпрос, например как да си напише реферата.
        Може би пускането на нова тема да става с изричното разрешение на модератор, като забраната потребителят да може да я обжалва пред администратор.
        Това може да намали с 1-2% потребителите, но пък ще изчисти доста безсмислени теми.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • а аз преди можех безкрайно да си давам вот на едно и също мнение, след
          като си рефрешна браузера сега не ми се занимава да проверявам дали е още така
          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
            Добре, имайте търпение. Работи се по въпроса.
            Благодаря за което. За мен дали ще си дам вота към някое мнение под статия не е жизнено важно, но са ми интересни някои странностти. Лек ден

            Коментар


            • Добре, имайте търпение. Работи се по въпроса.

              Коментар


              • Моля Ви оправете си проблема защото той продължава, а аз смятам че живеем в свободна държава и всеки може да си изкаже мнението свободно!!! Пример:
                Attached Files

                Коментар


                • Моля да си оправите проблема смятам че мое право е да си дам мнението или вота независимо дали не се харесва на някой/и!!! Ето един пример а това ми се е случвало и друг път
                  Attached Files

                  Коментар


                  • Благодаря за бързият отговор но ми стана странно как може в най-големият и популярен сайт за инвестиции и икономика в БГ да ти изчезва вота. Та нали целта на този сайт е всеки да си дава мнението или вота свободно(дори и да не се хареса на някои/й)

                    Коментар


                    • Ще проверим. Модераторите нямат нищо общо.

                      Коментар


                      • До Инвестор.бг поради какви причини като дам положителен вот на някой от мненията(натискане на ръчичката на горе) след по-малко от 10 секунди вота ми изчезва. И това става много кратно.
                        Нямам право да давам оценка на коментарите под статиите или просто вота ми не се харесва на някой модератор? Имам предвид статиите с коментари под тях. Моля да ми бъде отговорено

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                          Не естествено. Поправено е.
                          Благодаря!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                            Може ли такова нещо?!

                            Не естествено. Поправено е.
                            The weak are meat and the strong do eat.

                            Коментар


                            • Може ли такова нещо?!
                              Last edited by Nikola; 09.12.2012, 23:14.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                                Защото темата няма абсолютно нищо с това, което представлва сайта инвестор.бг. Дори не знам, защо темата не е изтрита.
                                Aми то и темата за дървена или пластасова дограма няма, и дали да забранят дървата за отопление няма, за спирането на гмо няма ... .... ами политика?!? Че то половината теми нямат нищо общо.
                                Но както казваше Бай Тошо "да се снишим, да се понаведем, па дано бурята ни отмине".
                                Малки кохонес, оттам идва цялата ви работа.

                                Коментар

                                Working...
                                X