IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
    Не се ангажирам с официалното мнение на Инвестор по въпроса, но това се води специален рекламен формат:

    Expandable Banner

    До колкото съм наясно с проучванията, потребителите са недоволни от ефекта на подобен вид банери, но от чисто бизнес гледна точка имат по-силен запомнящ се ефект. Освен това при повторна визуализация, потребителят вече си е научил урока и гледа да 'избяга' от банера, но от чисто психологическа гледна точка недоволството не е върху продукта, който се рекламира, а върху визуализацията на рекламата.

    Казано накратко - кофти рекламен формат от гледна точка на крайните потребители, който може да доведе и до загуба на аудитория, ако се прекалява с него и в същото време изключително ефективен рекламен формат от гледна точка на рекламодателите, защото потребителите дълго време помнят какво се рекламира, а негативизмът се стоварва върху този, който излъчва рекламата, вместо върху рекламирания продукт.
    Само ти си мислиш, че не се ядосвам и на продукта! Но не съм радостен и на вас! Защото ползването на един сайт не може да се превърне в един безкраен слалом от избягване на простотии и изскачащи от тук и от там реклами, които си мислят, че като им отворим случайно, по невнимание, сайта, са набрали много аудитория и ще скъсат продажбите! Истината е, че някой ви плаща едни пари и ядосва и на вас и на себе си ползвателите на сайта - реалните ползватели или крайни клиенти, ако искате! А няма по-тъпа политика от това, да вбесявате крайните си клиенти, защото без тях и вие и рекламодателите сте НИЩО!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
      По внимателно слагайте рекламите , че на човек му писва. С тая реклама на WV като искам да преместя показалеца на мишката към скрола и показалеца минава през банера на рекламата и тя ми се отваря.. и така многократно. Малко некадърно и досадно е направено.. и не ми трийте коментара , нека всички да го видят и да кажат мнение.
      Не се ангажирам с официалното мнение на Инвестор по въпроса, но това се води специален рекламен формат:

      Expandable Banner

      До колкото съм наясно с проучванията, потребителите са недоволни от ефекта на подобен вид банери, но от чисто бизнес гледна точка имат по-силен запомнящ се ефект. Освен това при повторна визуализация, потребителят вече си е научил урока и гледа да 'избяга' от банера, но от чисто психологическа гледна точка недоволството не е върху продукта, който се рекламира, а върху визуализацията на рекламата.

      Казано накратко - кофти рекламен формат от гледна точка на крайните потребители, който може да доведе и до загуба на аудитория, ако се прекалява с него и в същото време изключително ефективен рекламен формат от гледна точка на рекламодателите, защото потребителите дълго време помнят какво се рекламира, а негативизмът се стоварва върху този, който излъчва рекламата, вместо върху рекламирания продукт.

      Коментар


      • И малко поглед по най-коментираните теми и постовете в тях , които
        напоследък изобщо , ама изобщо нямат нищо общо с темите и така изместват
        от фокус някое ценно мнение , което си заслужава да се прочете
        Мнението ми води до фалит !

        Коментар


        • По внимателно слагайте рекламите , че на човек му писва. С тая реклама на WV като искам да преместя показалеца на мишката към скрола и показалеца минава през банера на рекламата и тя ми се отваря.. и така многократно. Малко некадърно и досадно е направено.. и не ми трийте коментара , нека всички да го видят и да кажат мнение.
          Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

          Коментар


          • Aйде стига вече де!!!!Дори аз мога да ги "накажа" тия нахални спамърчета,че вие ли не можете,ако искате.Срам направо за сайта махайте ги тия изродски теми,овреме бе хора!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
              Браво за реакцията.

              Мерси.
              The weak are meat and the strong do eat.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                Пак ви засипаха със простотии.Следете си сайте бе хора!!!!!И що не вземете някакво решение против тия спамъри,хейтъри и тем подобна "гад",която отваря малоумни теми постоянно!!!!!!
                Браво за реакцията.

                Коментар


                • Пак ви засипаха със простотии.Следете си сайте бе хора!!!!!И що не вземете някакво решение против тия спамъри,хейтъри и тем подобна "гад",която отваря малоумни теми постоянно!!!!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Че защо ще я сменяш? Прасенцето си беше много симпатично.

                    Впрочем трябва да свалиш аватара на компа си, а след това да го прикачиш като редактираш профила си. Не виждам проблем. Не ти трябва никакво "прикачи.ком".
                    Новата картинка е по-добра.

                    Друг беше проблема.
                    Last edited by javcho; 18.12.2012, 23:01.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от javcho Разгледай мнение
                      Исках да си сменя снимката на профила, но след като изтрих старата, не ми разрешава да си кача нова.

                      Ето скрииншот - http://prikachi.com/images/320/5623320N.jpg

                      Полето оградено с червеното е сиво(неактивно), по някаква причина, за разлика от останалите, които са бели и в които може да се въвежда.

                      Като се натисне Browse нищо не става.


                      Че защо ще я сменяш? Прасенцето си беше много симпатично.

                      Впрочем трябва да свалиш аватара на компа си, а след това да го прикачиш като редактираш профила си. Не виждам проблем. Не ти трябва никакво "прикачи.ком".
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Благодаря на модератора който изтри тенденциозните мръсни и обидни атаки на Явор и моите отговори, които бяха в същия дух, защото никога не оставам длъжен на подобен злобен и завистлив субект!

                        Коментар


                        • Исках да си сменя снимката на профила, но след като изтрих старата, не ми разрешава да си кача нова.

                          Ето скрииншот - http://prikachi.com/images/320/5623320N.jpg

                          Полето оградено с червеното е сиво(неактивно), по някаква причина, за разлика от останалите, които са бели и в които може да се въвежда.

                          Като се натисне Browse нищо не става.

                          Last edited by javcho; 18.12.2012, 14:32.

                          Коментар


                          • Моля ви махнете този гоуф! България не е Перник!
                            Рекламирайте коли като за истински инвеститори, от мерцедес на горе!
                            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Тоя чаршаф дето пада закрива половината екран
                              Най-после, благодаря!

                              Коментар


                              • Имате се за сериозен сайт, но прекалявате с тези реклами - падащи, появяващи се от нищото. Поне един клавиш "затвори" сложете.

                                Коментар

                                Working...
                                X