IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Май го оправиха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

      И не само. Ако рефрешнеш началната страница на новините, то тя се оправя. Обаче натискаш да видиш какво има на втора страница - и хоп, пак трябва рефреш. Някъде 2-3 дни се пазят
      и това, и това да ! Не съм компютърен специалист, но едно време в училище имахме предмет "Трудово обучение", сякаш промените в Инвестора са правени в такъв час от някой ученик ! Срамота е !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

        Потвърждавам ! И с новините и с форума е така, не се ли рефрешват, стоят тези от предния ден или последното отваряне по точно казано !
        И не само. Ако рефрешнеш началната страница на новините, то тя се оправя. Обаче натискаш да видиш какво има на втора страница - и хоп, пак трябва рефреш. Някъде 2-3 дни се пазят

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          Аз в началната страница с новините спрях да влизам откакто е новия облик - на голям екран ми е много объркана и не мога да намеря каквото търся.
          Тони имам предвид от начална страница като влезеш в последни новини и там са новините страница по страница и по реда на публикуването им !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
            Току що пробвах и влезнах в последни новини и ми се отварят тези, които съм отворил последно вчера ! От днес все едно няма новини ако не рефрешна !
            Аз в началната страница с новините спрях да влизам откакто е новия облик - на голям екран ми е много объркана и не мога да намеря каквото търся.

            Коментар


            • Току що пробвах и влезнах в последни новини и ми се отварят тези, които съм отворил последно вчера ! От днес все едно няма новини ако не рефрешна !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                И аз писах за това - влизайки във форума ми отваря последно видяните от мен теми от предходния ден, и информацията не е рефрешната. Например ако не рефрешна аз след като съм влязъл във форума , не виждам че има нови мнения от последния ден.


                п.п. ето сега се връщам в основния форум, но ако не натисна бутона рефреш темата до Инвестор.бг не е най-отгоре въпреки че има ново мнение в нея.
                Потвърждавам ! И с новините и с форума е така, не се ли рефрешват, стоят тези от предния ден или последното отваряне по точно казано !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                  Бихте ли пояснили какво точно имате предвид?
                  И аз писах за това - влизайки във форума ми отваря последно видяните от мен теми от предходния ден, и информацията не е рефрешната. Например ако не рефрешна аз след като съм влязъл във форума , не виждам че има нови мнения от последния ден.


                  п.п. ето сега се връщам в основния форум, но ако не натисна бутона рефреш темата до Инвестор.бг не е най-отгоре въпреки че има ново мнение в нея.
                  Last edited by tony1975; 18.10.2022, 10:51.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                    Кога ще оправите сайтът и форумът да са в текущо състояние без да се рефрешва от клиента? Различни браузери, различни доставчици, десктоп или мобилни, нулев ефект !
                    Бихте ли пояснили какво точно имате предвид?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                      Обратното не е направено

                      прочетените теми се маркират като такива след 2-3 презареждания на десктоп
                      Здравейте, и обратното е направено. Темите при нас се маркират за под 1 минута.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                        Кога
                        Зареди се с търпение.Медитацията също помага

                        Коментар


                        • Кога ще оправите сайтът и форумът да са в текущо състояние без да се рефрешва от клиента? Различни браузери, различни доставчици, десктоп или мобилни, нулев ефект !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
                            За сега се получиха нещата, благодаря на помогналите !

                            И още нещо към Инвестора като въпрос и проблем ! Като влезна да чета последните новини те се отварят само до седем страници назад ! Отивам до седма страница и до там, дори се отварят само три статии от нея ! Отивам със стрелкичката на следващата осма и се отваря пак седма страница ! Това е проблем не от днес, а от както направихте промените !
                            Не би трябвало да има преоблем с това, поне при нас няма. Махнете бисквитките и пробвайте пак.

                            Коментар


                            • За сега се получиха нещата, благодаря на помогналите !

                              И още нещо към Инвестора като въпрос и проблем ! Като влезна да чета последните новини те се отварят само до седем страници назад ! Отивам до седма страница и до там, дори се отварят само три статии от нея ! Отивам със стрелкичката на следващата осма и се отваря пак седма страница ! Това е проблем не от днес, а от както направихте промените !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
                                Махнал съм ги отдавна ! Благодаря !
                                Изчисти си всички бисквитки тогава от investor,bg и пробвай пак .
                                Също на "Е-mail уведомления" сложи НЕ

                                Няма как да не стане

                                Коментар

                                Working...
                                X