IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Професионализъм от световно ниво !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
      Колко века са нужни за да оправите личните съобщения?
      Докато има потребители и търпят, няма да стане или поне докато не се появи появи един "нормален" алтернативен форум, на който всичко си му работи както се очаква, може да идеш на първото непрочетено мнение в дадена тема, без настървени модератори... абе, размечтах се нещо.

      Коментар


      • Колко века са нужни за да оправите личните съобщения?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

          Моите препоръки са да си намериш друг сайт. Защото аз имам СЪЩИЯТ проблем. Влизам с профила си, но когато вляза в темата профилът ми изчезва и не мога да пиша. И това стана като си смених лаптопа и ОС на Уиндоус 11 Про. А и не е както твърди Ratten, че трябвало време. Аз съм потребител с този никнейм от 14 години.
          Сега пиша от един стар лаптоп.
          Бъгав им е сайта. Това е. И явно нямат договореност с разработчиците да си оправят бъговете. Така че си намирам други сайтове.
          Гигов,да ти кажа,Ратко май се оказа прав...Няколко месеца, след като се регистрирах с новия ми ник,щото старият ми замина в рая на никовете,вече спокойно мога да пиша....,ама нямам желение...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение
            Инвесторе,направих си нова регистрация,направих и потвърждение,кликвайки върху линка в пощата и пак си имам същия поблем - като напиша мнение, ме връща на първата страница от съответната тема и мнението ми се появява след час,два,три в темата или изобщо не се появява...Някакви пепоръки?!
            Моите препоръки са да си намериш друг сайт. Защото аз имам СЪЩИЯТ проблем. Влизам с профила си, но когато вляза в темата профилът ми изчезва и не мога да пиша. И това стана като си смених лаптопа и ОС на Уиндоус 11 Про. А и не е както твърди Ratten, че трябвало време. Аз съм потребител с този никнейм от 14 години.
            Сега пиша от един стар лаптоп.
            Бъгав им е сайта. Това е. И явно нямат договореност с разработчиците да си оправят бъговете. Така че си намирам други сайтове.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Това не прилича на нищо, ама понеже аз съм Убаф не ми се ще някой да се засегне, сякаш съм му рекъл, че грозен (или тъп). И спирам да му обръщам внимание. На мен (дали пък няма.връзка с натройките на системния часовник на ОС, а аз съм от мобилния, с андроида) си ми показва точно, ама от днес. До вчера, ме "водеше" с 1 час.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

                Подозирам, че наистина не могат, не е до нежелание, сигурно има поне двадесет сигнала за това.

                Насока за търсене на решение.
                изписал си погрешно деветдесет като двадесет
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                  Наистина ли вече толкова години не можете да оправите часовникът в темите?
                  Подозирам, че наистина не могат, не е до нежелание, сигурно има поне двадесет сигнала за това.

                  Насока за търсене на решение.
                  Last edited by Dimitar.; 27.03.2023, 18:27.

                  Коментар


                  • Да и след като разликата от 2 стана на 3 часа се сетих, че все пак това ме дразни...Твоето мнение се вижда, че е писано в 11,25 когато съм в темата и съм логнат с потребителя си. Ако не съм логнат се вижда вярно, вярно е и в списъка с темите откога е последното мнение

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                      Наистина ли вече толкова години не можете да оправите часовникът в темите?
                      Че сега вече сме по лятното време, брат.

                      Коментар


                      • Наистина ли вече толкова години не можете да оправите часовникът в темите?

                        Коментар


                        • Тук някой се опитва с трици да лови маймуни
                          няма друг такъв сайт да се срива няколко пъти на ден

                          Коментар


                          • Защо някои JPG не могат да се качват?
                            Ето например това:

                            https://prnt.sc/-_gNG0Gr9Yh4

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение
                              Инвесторе,направих си нова регистрация,направих и потвърждение,кликвайки върху линка в пощата и пак си имам същия поблем - като напиша мнение, ме връща на първата страница от съответната тема и мнението ми се появява след час,два,три в темата или изобщо не се появява...Някакви пепоръки?!
                              така работи инвесторът.
                              всеки нов ник минава карантина.
                              някои от моите мултиакаунти дори не преживяха карантината
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                                Как точно да я запомня, като ми казва, че не съвпада същата парола на същия имейл?
                                ...Не знам. Опитвам да подскажа подход, и май без да минеш през метода опит-грешка до успех, може да не се получи. С "рефреша" на платформата, изплуваха много бъгове, че и много нови, се нароиха.

                                Коментар

                                Working...
                                X