IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    верно, че си номер 16 брях

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Споко, аз съм си Никой не ме е краднал Наивhик не е имало. Имаше НАИВHИК
      Ааааа, главно Н, сега е ясно....
      Ама каква е разликата? Трябва да имаш големи сантименти за едно Н!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Споко, аз съм си Никой не ме е краднал Наивhик не е имало. Имаше НАИВHИК
        верно, че си номер 16 брях
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
          Ми може и да казваш истината.
          Ама аз ник Наивhик не помня да е имало. Винаги си е бил Наивник.
          Споко, аз съм си Никой не ме е краднал Наивhик не е имало. Имаше НАИВHИК

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Ами, просто действително пиша тук от може би първия ден на Инвестора. Някъде от 2004 спрях да пиша и естествено не помнех никакви пароли. Регнах се отново като наивник, но с едно h вместо второто Н. След това помолих да ми възстановят стария ник. Това е! А за Маранди, той да ти отговори
            Ми може и да казваш истината.
            Ама аз ник Наивhик не помня да е имало. Винаги си е бил Наивник.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
              Не те разбрах. Какво значи да се праскаш? И как ги помоли? Кое му е старото на един и същи ник? И какво е разликата?
              Не е необходимо да отговаряш, просто съм много докачлив с тези лъжливи крадци политици днес.
              И това за бай Маранди - мнооооооого необичайно. Сякаш някой друг човек му полсва ника...
              Ами, просто действително пиша тук от може би първия ден на Инвестора. Някъде от 2004 спрях да пиша и естествено не помнех никакви пароли. Регнах се отново като наивник, но с едно h вместо второто Н. След това помолих да ми възстановят стария ник. Това е! А за Маранди, той да ти отговори

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Верно е. Накарах Инвестора да ми възстановят стария ник. Да се праскам, че съм най-стария във форума. Което всъщност е самата истина
                Не те разбрах. Какво значи да се праскаш? И как ги помоли? Кое му е старото на един и същи ник? И какво е разликата?
                Не е необходимо да отговаряш, просто съм много докачлив с тези лъжливи крадци политици днес.
                И това за бай Маранди - мнооооооого необичайно. Сякаш някой друг човек му полсва ника...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Верно е. Накарах Инвестора да ми възстановят стария ник. Да се праскам, че съм най-стария във форума. Което всъщност е самата истина
                  Ахааааааа, знаех си, че ти караш инвестора да прави туй-онуй

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                    Верно ли е това, ч Наивник-а е с 2900 мнения? Не беше ли той с над 5К заслужил?
                    И откога бай Маранди пише професионално в темата за форекса?
                    Нещо да се се е сгъбясало?
                    Верно е. Накарах Инвестора да ми възстановят стария ник. Да се праскам, че съм най-стария във форума. Което всъщност е самата истина

                    Коментар


                    • Верно ли е това, ч Наивник-а е с 2900 мнения? Не беше ли той с над 5К заслужил?
                      И откога бай Маранди пише професионално в темата за форекса?
                      Нещо да се се е сгъбясало?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        опреснявайте си цените на акциите по-бързичко , щото на инфостока става на секундата а при вас след 10 мин
                        в инфостока може на секундата да опресняват цените на акциите, но в инфосток нямат такива хубави модератори като тези в инвестора

                        Коментар


                        • опреснявайте си цените на акциите по-бързичко , щото на инфостока става на секундата а при вас след 10 мин

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Леонид Разгледай мнение
                            Темите в раздел коментари не се маркират като прочетени след като излезеш от тях както беше преди.
                            то само това да е проблема...

                            икономиите са майка на мизерията

                            всички разходи се намаляват
                            - не плащат на модератори, а са дали тези права на няколко техни познати;
                            - не плащат на борсата и затова няма ъпдейт в реално време

                            пари няма в инвестора, а са останали само хемороиди


                            Първоначално изпратено от Наивник
                            Готино, вече и видео си имаме за хемороиди
                            Last edited by 2012; 28.02.2013, 20:12.

                            Коментар


                            • Темите в раздел коментари не се маркират като прочетени след като излезеш от тях както беше преди.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от модератор Разгледай мнение
                                Здравейте,
                                темата е отворена. Благодарим за сигналите
                                То пък една тема...

                                Коментар

                                Working...
                                X