IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
    Кой ми изтри темата и защо?!
    http://www.investor.bg/forum/showthr...04#p1362037213

    Защо не изтрихте профилите на тези които спамят в нея?
    На кого мога да изпратя официална жалба?
    По добре ми кажете сега, че след 3 часа започвам да издирвам имейлите на собствениците на медийната група и да им задам същите въпроси.

    Здравейте,
    темата е отворена. Благодарим за сигналите


    Модератор

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
      Кой ми изтри темата и защо?!
      http://www.investor.bg/forum/showthr...04#p1362037213

      Защо не изтрихте профилите на тези които спамят в нея?
      На кого мога да изпратя официална жалба?
      По добре ми кажете сега, че след 3 часа започвам да издирвам имейлите на собствениците на медийната група и да им задам същите въпроси.
      Много сме собствениците Тва е публично дружество

      Коментар


      • Кой ми изтри темата и защо?!
        http://www.investor.bg/forum/showthr...04#p1362037213

        Защо не изтрихте профилите на тези които спамят в нея?
        На кого мога да изпратя официална жалба?
        По добре ми кажете сега, че след 3 часа започвам да издирвам имейлите на собствениците на медийната група и да им задам същите въпроси.
        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
          ЛендПоре - бяха ти казали, преди време - НЕ СИ РАЗМЯТАЙ ГОЛИЯ ГЪЗ - ТАМ КЪДЕТО БАТКОВЦИТЕ СИ МЕРЯТ ПИШКИТЕ!!!

          Кога ще баннете поне един от мариновците. Вече почвам да си мисля, че това име е подставен ник за забавление на модитата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Готино, вече и видео си имаме за хемороиди
            СТРАХОТНО!

            Коментар


            • Готино, вече и видео си имаме за хемороиди

              Коментар


              • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                Към модератора X_Y - като ми редактарте мнение, поне може да ми напишете съобщение - Мнението ви е редактирано тъй като съдържа линк към сайт , който не харесваме или ни е конкуренция и т.н..
                ..........................
                Хубаво е, че не сте докачливи, а сте широко скроени хора и не бихте си позволили да ми заключите анкетата, ей така напук
                Най-забавно беше, когато цяла седмица някакви келеши-ламери ви побъркаха с теми и линкове за някакъв сайт-игра, а вие"горките" модератори се сбърквахте да триете. Само си ви представям - с пот на челото, но упорити - седят и трият всеки линк, а малките келеши не спират и не спират, докато не ви написах и след няколко часа О, чудо! Мариян Йорданов щастлив обяви, че проблема е решен. Е можеше да добави едно Благодаря, Ицо!, ама нейсе
                Важното е, че сте професионалисти и се държите като такива, а не като малки деца или сърдити кикимори.

                п.п. Похвално е и, че сте си оправили проблема с дългите мнения, за който също ви бях писал няколко пъти.
                Last edited by itso78; 23.02.2013, 01:04.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Инвесторе, замислете се за 10-тина кинта месечно да ползваме сайта без реклами за хемороиди!!!!
                  Инвесторе, излагате се като триете постинга ми, в който му бях написал на човека да си сложи AdBlockPlus. Мислите ли, че по този начин ще избегнете очевидното? Изключително глупава и безсмислена постъпка на някой малоумен модератор.
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Инвесторе, замислете се за 10-тина кинта месечно да ползваме сайта без реклами за хемороиди!!!!
                    отвори фаила hosts и добави тези които не искаш да виждаш. Просто решение, без да инсталираш софтуер. Ъпдейтваш отвреме-навреме и така.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      онеже не смея да ползвам държавния интернет а ме мързи да си нося лаптопа в службата, нямам пари и за интернет, подавах поръчките по котировките на Инвестора..

                      Моля за отговор...
                      какъв отговор можеш да искаш от инвестора

                      4 години ти пиша да си гледаш съвестно работата на държавната си службичка вместо да пишеш небивалици по цял ден във форума

                      как не можа да разбереш, че не си коректна спрямо всички граждани които ти плащат заплатата с тази страна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Инвесторе, замислете се за 10-тина кинта месечно да ползваме сайта без реклами за хемороиди!!!!
                        Че къде има такива реклами?
                        Дай да ги видя, щото има проблем.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Инвесторе, замислете се за 10-тина кинта месечно да ползваме сайта без реклами за хемороиди!!!!

                          Коментар


                          • Оригинален пост ..
                            Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Petar,
                            аз също не съм съгласен за премахването на котировките в реално време ,но те са собственици на сайта и до тук...
                            понеже не смея да ползвам държавния интернет а ме мързи да си нося лаптопа в службата подавах поръчките по котировките на Инвестора..
                            Интересно как Инвестора допуска никове като 2012 ,постоянно да лъжат ,нагрубяват и манипулират постовете на опонентите...


                            Манипулиран пост...

                            аз също не съм съгласен за премахването на котировките в реално време ,но те са собственици на сайта и до тук...
                            понеже не смея да ползвам държавния интернет а ме мързи да си нося лаптопа в службата, нямам пари и за интернет, подавах поръчките по котировките на Инвестора..
                            Четири години не може да се справите със спама , обидите и лъжите...
                            Има 10 баннвания и пак е във Форума....със друг ник Полки на кирилица и
                            латиница , , 2012 ,1912 ,Джак даниелс...
                            Моля за отговор...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от scandy Разгледай мнение
                              Изключително недалновидно решение на собствениците на Инвестор. Колко загубихте за два дена, като спестихте плащането към БФБ. Мислех, че имате желание да се превърнете в сериозна медиа. Поздрави и дано си вземете поука!
                              съберете някой лев и платете таксата

                              ето още една участничка във форума търгува по данните на инвестора

                              Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              аз също не съм съгласен за премахването на котировките в реално време ,но те са собственици на сайта и до тук...
                              понеже не смея да ползвам държавния интернет а ме мързи да си нося лаптопа в службата, нямам пари и за интернет, подавах поръчките по котировките на Инвестора..

                              Предният ден слагам поръчките купува и продава и чакам лимит....те са купува минус 10 % от първия и продава плюс 10 %.. да кажем
                              Ако някоя акция ми е много ценна и искам веднага да купя или продам , тогава разчитах на Инвестора ,за да видя дълбочината а сега от ВСЕ я гледам в момента но без да знам какви оферти се слагат...и колко са големи.
                              мързяло я да си носи лаптопа и затова по цял ден пише във форума на инвестора вместо съвестно да си върши служебните задължения на държавната си службичка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                Благодаря, Черкезов макар и с червена книжка в теб живее истински демократ ))
                                Не беше ли с жълта така думат хората

                                Коментар

                                Working...
                                X