IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Инвалидна парола, инвалиден имейл, сигурно 5-6 пъти смених паролата. Как влизам сега и аз не знам. Всичко това е откакто смениха облика на форума, уж го правят за по добро, ама резултата е майка плаче

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
      Нов и доста коварен бъг
      Отваряш сайта и гледаш,че не си логнат.При опит за логване се появява това и няма и няма влизане
      Може би най-бъгавия форум който съм виждал.
      И аз съм отправил въпрос и питане няколко дни преди твоя пост но всичко е като в пустиня .
      Първоначално изпратено от Тошко Африкански Разгледай мнение
      Като реша да изляза от акаунта ми изписва
      Invalid Page URL. If this is an error and the page should exist, please contact the system administrator and tell them how you got this message.
      Научих се все пак да излизам но това не си е работа . Наистина много бъгав форум .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
        Нов и доста коварен бъг
        Отваряш сайта и гледаш,че не си логнат.При опит за логване се появява това и няма и няма влизане
        Може би най-бъгавия форум който съм виждал.
        На мен това ми излиза на телефона от около 5 дни, а си седя логнат иначе. Мога да пиша само от лаптопа, там проблеми няма.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Инвесторе, темата за Оптимизма на БФБ нещо е бъгнала.. не се влиза..!
          Че какъв оптимизъм там?

          Коментар


          • Нов и доста коварен бъг
            Отваряш сайта и гледаш,че не си логнат.При опит за логване се появява това и няма и няма влизане
            Може би най-бъгавия форум който съм виждал.

            Invalid Page URL. If this is an error and the page should exist, please contact the system administrator and tell them how you got this message

            Коментар


            • Инвесторе, темата за Оптимизма на БФБ нещо е бъгнала.. не се влиза..!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение

                Не си се логнал . А ако си логнат излез и отново се логни. Макар че и изхода от сайта е доста трудно нещо .
                Ще опитам, благодаря!
                Все по-трудно се работи с "финалната" версия на този форум, а ако съдя и по активността в темите - получи се нещо като руските очаквания за Украйна

                Коментар


                • Като реша да изляза от акаунта ми изписва
                  Invalid Page URL. If this is an error and the page should exist, please contact the system administrator and tell them how you got this message.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    През телефона нямам бутон за нов пост, така наречения "Отговор"
                    Не си се логнал . А ако си логнат излез и отново се логни. Макар че и изхода от сайта е доста трудно нещо .

                    Коментар


                    • През телефона нямам бутон за нов пост, така наречения "Отговор"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zeifod Разгледай мнение

                        Е чак пък много зле
                        Харесах. В смисъл, че може и по-зле, само малко старание трябва.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
                          Кой измисли новия облик на сайта.Много е зле.
                          Е чак пък много зле

                          Коментар


                          • Имаше опция, която филтрираше и подреждаше компаниите по индекси, печалби, капитализация, дивиденти - само аз ли не намирам вече тази опция?

                            Коментар


                            • Хайде оправете кеширането, омръзва с F5

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                                Толкова ли е трудно да направите така, че да се виждат аватарите? Не стига, че се наложи да си правим нови профили, ами и аватари не можем да си сложим!
                                Проверете нещата при себе си за бъгове, моят - а и много чужди аватари, се виждат съвсем нормално.

                                Коментар

                                Working...
                                X