IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

    Не е проблемът в нас / за мен също се отнася /, а в това, че investor.bg не разбира, че този форум не е ексклузивен. Например, Дневник също е опция, да не говорим, че там дискусиите са още по-ожесточени и активни. Да слагаш ограничения / бан в интернет е като да поставиш врата в поле и да искаш преминаване през нея срещу 10 лева. Познайте колко хора ще платят тези пари?
    Прав си, че форумът не е екслузивен. Да, той е точно обратното - той е инклузивен. Защото дава възможност на всеки идиот да участва в него и да се почувства значим, като се представя за интелигентен и образован, като в същото време смята всички останали за профани, работещи в "Чистота". И можем да си представим какво представлява сумарната величина - вектор, който не се различава от най-обикновено провиснало магарешко достойнство.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      За да си почине малко темата от теб
      Не е проблемът в нас / за мен също се отнася /, а в това, че investor.bg не разбира, че този форум не е ексклузивен. Например, Дневник също е опция, да не говорим, че там дискусиите са още по-ожесточени и активни. Да слагаш ограничения / бан в интернет е като да поставиш врата в поле и да искаш преминаване през нея срещу 10 лева. Познайте колко хора ще платят тези пари?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Защо не мога да вляза в темата за войната в украйна
        За да си почине малко темата от теб

        Коментар


        • Защо не мога да вляза в темата за войната в украйна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
            Няма ли алтернативен форум ? Време е някой да заеме тази пазарна ниша.
            Липсата на конкуренция води до сегашното осиране.
            Има един, но е в пелени.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
              Няма ли алтернативен форум ? Време е някой да заеме тази пазарна ниша.
              Липсата на конкуренция води до сегашното осиране.
              Грешиш. Това тук, е съзнателно програмирано.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                Няма ли алтернативен форум ? Време е някой да заеме тази пазарна ниша.
                Липсата на конкуренция води до сегашното осиране.
                Намери читави Х_Y, аз ще намеря някой да вдигне форум

                Коментар


                • Няма ли алтернативен форум ? Време е някой да заеме тази пазарна ниша.
                  Липсата на конкуренция води до сегашното осиране.

                  Коментар


                  • В 12,30 затварям всички отворени от мен сайтове ,и след повторното им пускане в 15,3 ВСИЧКИ освен ВАШИЯ (раздел форум)са актуални като час .В инвестора обаче съм още в 12,30 и се налага да рефрешвам .Айде да погледнете ако обичате.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                      един месец мина, не можете да оправите да се маркират прочетените теми
                      Те часът не могат да го оправят от 7 години, ти искаш маркирането на прочетените теми да го оправят само за месец. Изчакай 5-6 години....
                      Направо са безнадеждни.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • един месец мина, не можете да оправите да се маркират прочетените теми

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                          Инвесторе, как да разбера с кой имейл съм се регистрирал? Не мога да си вляза в профила? Сега влизам от РС на което е запомнена паролата, която не помня, но за ресет не си спомня с кой имей съм се регистрирал. Нов ник ли ще трябва да правя?
                          Виж в запазените пароли- всеки браузър има такова нещо, там ще видиш името си и паролата. И колко имейла имаш че не помниш- аз имам два и са ми предостатъчни

                          Коментар


                            • Днес, 13:42
                              Този коментар от Mateev е изтрит от X_Y
                              Причина: Лични нападки.
                            Ех и ти, X_Y, що посягаш на СС( Свободата на Словото )? Бях мераклия нещо умно да видя, пък ти...сега... ОХъ. Бях се затъжил за другаря М., пък то...

                            Коментар


                            • Инвесторе, как да разбера с кой имейл съм се регистрирал? Не мога да си вляза в профила? Сега влизам от РС на което е запомнена паролата, която не помня, но за ресет не си спомня с кой имей съм се регистрирал. Нов ник ли ще трябва да правя?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Инвалидна парола, инвалиден имейл, сигурно 5-6 пъти смених паролата. Как влизам сега и аз не знам. Всичко това е откакто смениха облика на форума, уж го правят за по добро, ама резултата е майка плаче
                                И не само във форума, ами и в новините. Няма влизане.

                                Коментар

                                Working...
                                X