IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Толкова ли е трудно да направите така, че да се виждат аватарите? Не стига, че се наложи да си правим нови профили, ами и аватари не можем да си сложим!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Форумът ви е правен от некадърници. Въобще не е ясно, преди да отвориш дадена тема, кога е писано за последно в нея и дали вече си я отварял! Що за тъпня. Аз съм в този форум от 2009та година и с всяка промяна става ПО-ЗЛЕ!
      То и затова са останали толкова малко потребители, които активно го ползват.
      НЕ ЗНАМ ЗАЩО ИМ ТРЯБВА ДА ГО СКАПВАТ ТОЗИ ФОРУМ

      Коментар


      • Форумът ви е правен от некадърници. Въобще не е ясно, преди да отвориш дадена тема, кога е писано за последно в нея и дали вече си я отварял! Що за тъпня. Аз съм в този форум от 2009та година и с всяка промяна става ПО-ЗЛЕ!
        То и затова са останали толкова малко потребители, които активно го ползват.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
          Защо не ми се показва аватара?
          Далеч не е толкова важно, но все пак, някой отговорил ли е на въпроса?

          Коментар


          • ЕЙ модераторите, това нито е учтиво НИТО френдли, КЪДЕ ми е отговора ?
            А и как да си сменя името СЛЕД като сте ме регистрирали ?
            ИЛИ само заплахи - чакам си бана !?!
            ОЩЕ чакам да ми се обясни кой мозък.... да не казвам какъв вижда обида ???
            Лека, явно отговор пък и на ЛС - ще получа друг път , като колелото от тате

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iliya Angelov Разгледай мнение
              Здравейте. В профила на компаниите (поне преди в таба исторически данни, при избран максимален период) се виждаха дивидентите през годините, а сега май ги няма?
              Току що и на мен ми направи впечатление, че информацията за дивидентите я няма.

              Коментар


              • Здравейте. В профила на компаниите (поне преди в таба исторически данни, при избран максимален период) се виждаха дивидентите през годините, а сега май ги няма?

                Коментар


                • Кой измисли новия облик на сайта.Много е зле.

                  Коментар


                  • Минаха седмици - това ли е крайния резултат на бозата в която се превърна любимия форум или още "работите"?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                      Аз имам един въпрос към модераторите,
                      мога ли да регистрирам ник А––итлер и да сложа снимката на Хитлер или на на П––пот и да сложа снимката на Пол Пот, или евентуално Иди Амин?
                      не се сещам за друг масов убиец от техния ранг
                      Що бе, я, каква хубава снимка си си сложил.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                        и при мен от днес?
                        АДМИНИ ????????
                        Оправих темата и за кой ли път се учудвам, че администраторите нищо не правят, след като досега поне 5 пъти съм им обяснявал как се оправят такива повредени теми. Просто трябва да се напишат около 15 фиктивни постинга и така повредения постинг, който блокира темата, се избутва на втора страница. Това може да го направи всеки един от вас, но се учидвам, че за 5-ти пореден път администраторите чакат друг да им свърши работата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          Ще има ли война Украйна - Русия

                          Sorry, you are not authorized to view this page

                          какво става, защо е така
                          и при мен от днес?
                          АДМИНИ ????????

                          Коментар


                          • Аз имам един въпрос към модераторите,
                            мога ли да регистрирам ник А––итлер и да сложа снимката на Хитлер или на на П––пот и да сложа снимката на Пол Пот, или евентуално Иди Амин?
                            не се сещам за друг масов убиец от техния ранг

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                              Инвесторе, само не мога да разбера сами ли си съсипвате медията и форума или е под нечие външно влияние ?
                              сами здравко, сами.
                              първата вълна тръгна от модерацията.
                              накрая мру ще ги довърши с бездарните си 'статии"
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Ще има ли война Украйна - Русия

                                Sorry, you are not authorized to view this page

                                какво става, защо е така
                                И при мен е така, или чистят темата, или разтуриха седянката от Козяк/Драган Цанков.

                                Коментар

                                Working...
                                X