IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • До "инвестор" имайте милост към клиентите си.
    Махнета гадната реклама на Бенчмарк.
    Не дразнете повече народа.

    Коментар


    • Здравейте и аз ползвам Бенчмарк трейдър ама банера който сте сложили в дясно е мноооого дразнещ!!! Нито има възможност за затваряне, нито дава възможност човек като слезе да види промените на позициите в портфейла, нито дава възможност да се прочетат изцяло коментарите във форума - това ли е целта ви???

      Коментар


      • Сложете възможност за редактиране на коментарите под статиите, че не гледам какво пиша от първия път
        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Извинявам се за нахалството си да давам акъл на модераторите, ама вижте какво пропагандират някои лица в тема "Политика" !

          Ще цитирам чл. 162 от Наказателния кодекс на Република България:


          Модераторите, моля вземете мерки!
          Ами недей да нахалстваш. Аман от ШАПКАРЩИНА
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Извинявам се за нахалството си да давам акъл на модераторите, ама вижте какво пропагандират някои лица в тема "Политика" !

            Ще цитирам чл. 162 от Наказателния кодекс на Република България:
            Чл. 162. (1) (Изм. - ДВ, бр. 27 от 2009 г., изм. - ДВ, бр. 33 от 2011 г., в сила от 27.05.2011 г.) Който чрез слово, печат или други средства за масова информация, чрез електронни информационни системи или по друг начин проповядва или подбужда към дискриминация, насилие или омраза, основани на раса, народност или етническа принадлежност, се наказва с лишаване от свобода от една до четири години и с глоба от пет хиляди до десет хиляди лева, както и с обществено порицание.


            Модераторите, моля вземете мерки!
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Благодаря!

              Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение
              Настолен компютър със 17" (4:3) монитор, рез.1024 х 768.
              Да, забелязах какъв е проблема.
              При тази резолюция наистина отива почти върху съдържанието.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ggentchev Разгледай мнение
                Би ли споделил с каква резолюция си и изобщо през какво устройство влизаш във форума (телефон, таблет...)?
                Настолен компютър със 17" (4:3) монитор, рез.1024 х 768.

                Коментар


                • С каква резолюция си?

                  Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение
                  С тази досадна релкама вдясно (на един ИП), зорлем ще ме накарате да слагам някакъв Адблок. Не може да се чете текста!

                  ИП-то да знае, че не ми става драг, като ми се навира по такъв досаден начин.

                  За да не съм голословен - бих си плащал за сайт без реклами. Помислете.
                  Би ли споделил с каква резолюция си и изобщо през какво устройство влизаш във форума (телефон, таблет...)?
                  Last edited by ggentchev; 07.03.2013, 11:15.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                    Качвай една мозила и си свиркай.
                    И върху Мозилата ABP
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение
                      С тази досадна релкама вдясно (на един ИП), зорлем ще ме накарате да слагам някакъв Адблок. Не може да се чете текста!

                      ИП-то да знае, че не ми става драг, като ми се навира по такъв досаден начин.

                      За да не съм голословен - бих си плащал за сайт без реклами. Помислете.
                      Качвай една мозила и си свиркай.

                      Коментар


                      • Добавете по един хемороид от другата страна и така да може да си направят едно публично-частно партньорство!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение
                          С тази досадна релкама вдясно (на един ИП), зорлем ще ме накарате да слагам някакъв Адблок. Не може да се чете текста!

                          ИП-то да знае, че не ми става драг, като ми се навира по такъв досаден начин.

                          За да не съм голословен - бих си плащал за сайт без реклами. Помислете.
                          Поне като я отвори човек веднъж и да изчезне, ама не.

                          Коментар


                          • С тази досадна релкама вдясно (на един ИП), зорлем ще ме накарате да слагам някакъв Адблок. Не може да се чете текста!

                            ИП-то да знае, че не ми става драг, като ми се навира по такъв досаден начин.

                            За да не съм голословен - бих си плащал за сайт без реклами. Помислете.

                            Коментар


                            • Дълбоко съм разтревожен от факта че затворихте темата за мистър Уго Чавес!
                              Може би човека не заслужава признателност че петрола във Венецуела е 3 стотинки литара и че е подарил петрол за десетки милиарди евра на съседните бедни страни, без да иска нищо в замяна. Толкова ли не можа да остане темата за най-щедрия президент в света за последните 100 а може би и 200г.?
                              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                              Коментар


                              • Какво стана с темата за своеволията?

                                Една хубава новина има и няма къде да я сподели човек...

                                http://www.dnesplus.bg/News.aspx?n=601695

                                Коментар

                                Working...
                                X