IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (Архив до 19.06.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Никой разумен човек не може да си обясни защо е Пеевски.
    Това е някакво ритуално самоубийство на Станишев и БСП.

    Как да приема такова мръсно ла'но като него???

    Сега е моментът хората да излязат на улицата и да им покажат, че тая няма да я бъде!
    Че кой те кара да го приемеш ???
    18:30
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
      Ми много ясно че е неудобен на англичаните и на ДЕА, предишните трафиканти бяха "правилните" хора.......
      БСП ЩЕ НОСИ ОТГОВОРНОСТТА ЧЕ ПРЕВЪРНА ДАНС В ОБСЛУЖВАЩА ЕДНА ИКНОМИЧЕСКА ГРУПИРОВКА...

      Иван Кръстев: Изборът на Пеевски има смисъл само, ако правителството е решило България да напусне ЕС
      http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/...isul_samo_ako/

      Коментар


      • Но по-сигурно е, че ако и днес спим или се правим на шахматисти, никой няма да ни прости и няма да ни забрави. Всички, които твърдим, че представляваме честните, почтените, непредставените граждани... Днес няма леви, няма десни, либерали, зелени, консерватори.


        Има последен опит за съпротива срещу превземането на Държавата ни от мафията. Или поне срещу безнаказната демонстрация на успеха му.


        Днес 18.30 часа пред МС се организира протестен митинг. Не ми пука кой го организира, аз съм там.
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Монти, знаеш ли още колко хора щяха да свършат същата работа, но без да предизвикват обществено възмущение? Няма никаква логика да е точно Пеевски. Ето това не ми дава мира - че нямам логично обяснение за това решение.
          Никой разумен човек не може да си обясни защо е Пеевски.
          Това е някакво ритуално самоубийство на Станишев и БСП.

          Как да приема такова мръсно ла'но като него???

          Сега е моментът хората да излязат на улицата и да им покажат, че тая няма да я бъде!
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Има един жаргон на пазарите: "сядам си на ръцете".
            Днес и утре ще е добре да си седнеш на ръцете и да спреш да се излагаш в темата пред свои и чужди.
            Хода е супер....за който може да извлече полза....
            В момента съм сложил поръчки купува в КОРП и БТН....
            Спомена се за силни групировки който подготвят масови безредици с водачи от ГЕРБ...
            Та в момента се търси олигарха ,който да бъде фалиран и смазан ...ти като вътре в ГЕРБ ,кой са те...та да им разгледам акциите .....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
              Британският посланик: Избирането на Пеевски се случи без възможност за дебат. Защо?
              http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/...ski_se_sluchi/

              Избирането за ръководител на Държавната агенция за национална сигурност се случи бързо без изслушвания, дебат или възможност да се разбере повече за кандидата. Защо? С това питане британският посланик в България Джонатан Алън отговори на въпрос в Twitter за днешния изненадващ избор на Делян Пеевски за шеф на ДАНС.

              "Председателят на ДАНС е изключително чувствителна позиция за България и международните партньори. Тази позиция изисква човек с най-висока степен на почтеност, доверие и честност", заяви в профила си в Twitter Алън.
              Ми много ясно че е неудобен на англичаните и на ДЕА, предишните трафиканти бяха "правилните" хора.......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                Кои депутати избраха Делян Пеевски за шеф на ДАНС
                http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/..._shef_na_dans/
                Все си мислех, че от БСП все пак може и да има хора с поне малко достойнство, с мъжество ...
                Уви - робска психика и обикновена жажда за власт!

                Ето го списъкът на позора на националните предатели от БСП:


                Кой гласува "за":

                Коалиция за България

                Александър Димитров Паунов
                Антон Константинов Кутев
                Атанас Зафиров Зафиров
                Атанас Стойнов Пъдев
                Атанас Тодоров Мерджанов
                Борис Цветков Цветков
                Борислав Гуцанов Гуцанов
                Валентина Василева Богданова
                Валери Мирчев Жаблянов
                Ваня Чавдарова Добрева
                Васил Миланов Антонов
                Георги Димитров Андреев
                Георги Николов Мърков
                Георги Христов Борисов
                Георги Страхилов Свиленски
                Георги Чавдаров Анастасов
                Георги Янчев Гьоков
                Деница Златкова Златева
                Деян Цанков Дечев
                Димитър Ангелов Горов
                Димитър Стоянов Дъбов
                Димчо Димитров Михалевски
                Добрин Ненов Данев
                Дора Илиева Янкова
                Евдокия Славчова Асенова
                Екатерина Василева Заякова
                Емил Димитров Райнов
                Жара Веселинова Пенева - Георгиева
                Жельо Иванов Бойчев
                Захари Димитров Георгиев
                Иван Валентинов Иванов
                Иван Тодоров Ибришимов
                Илия Атанасов Баташки
                Йордан Георгиев Стойков
                Йордан Стоянов Младенов
                Йорданка Колева Йорданова
                Калин Иванов Милчев
                Кирил Николаев Добрев

                Корнелия Петрова Нинова
                Красимир Атанасов Мурджев
                Красимир Христов Янков
                Лазар Огнянов Попов
                Любомир Ангелов Петков
                Маргарита Асенова Стоилова
                Мариана Господинова Тотева
                Мариана Радева Бояджиева

                Мартин Георгиев Захариев
                Мая Божидарова Манолова
                Методи Теохаров Костадинов
                Милка Дончева Христова
                Милко Петров Багдасаров
                Минчо Мънчев Минчев
                Михаил Райков Миков
                Николай Василев Петев
                Николай Симеонов Малинов
                Павел Маринов Маринов

                Петър Атанасов Курумбашев
                Петър Василев Мутафчиев
                Петър Георгиев Кънев
                Петър Илиев Дулев
                Пламен Василев Славов
                Росен Малинов Малинов
                Румен Василев Гечев
                Румен Маринов Йончев
                Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова

                Сергей Дмитриевич Станишев
                Сияна Атанасова Фудулова
                Смиляна Николова Нитова-Кръстева
                Спас Янев Панчев
                Станислав Иванов Владимиров
                Стефан Иванов Танев

                Стефан Ламбов Данаилов
                Страхил Чавдаров Ангелов
                Таню Христов Киряков
                Татяна Иванова Буруджиева-Ваниотис

                Тодор Борисов Радулов
                Филип Стефанов Попов
                Христо Цветанов Монов
                Явор Бориславов Куюмджиев
                Явор Илиев Гечев
                Last edited by Jimmy; 14.06.2013, 15:12.
                Don't work hard, work smart!

                Коментар


                • Британският посланик: Избирането на Пеевски се случи без възможност за дебат. Защо?
                  http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/...ski_se_sluchi/

                  Избирането за ръководител на Държавната агенция за национална сигурност се случи бързо без изслушвания, дебат или възможност да се разбере повече за кандидата. Защо? С това питане британският посланик в България Джонатан Алън отговори на въпрос в Twitter за днешния изненадващ избор на Делян Пеевски за шеф на ДАНС.

                  "Председателят на ДАНС е изключително чувствителна позиция за България и международните партньори. Тази позиция изисква човек с най-висока степен на почтеност, доверие и честност", заяви в профила си в Twitter Алън.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                    Монти, знаеш ли още колко хора щяха да свършат същата работа, но без да предизвикват обществено възмущение? Няма никаква логика да е точно Пеевски. Ето това не ми дава мира - че нямам логично обяснение за това решение.
                    Нямат вяра на никого......
                    Много са прекарвани тези четири години....
                    Герберите какви неща им обещаваха....С Фиб също е интересно положението .... къде играят и дали не са от другата страна ..
                    На кръга Плевналиев имат много да си връщат ......
                    Иначе като човек ,го таксувам като отвратително предложение ,но ако беше за преподавател на мойта щерка или за министър на образованието или културата........

                    Коментар


                    • Днес чух едно интересно изказване от протестиращия Янко.
                      Говори се, че под пълна секретност, правителството на Орешарски било взело 2 млрд. лева заем от някаква банка, за да изпълни обещанията си по социалната програма.
                      Дали пък вече и България си има частен Федерален резерв в лицето на една небезизвестна банка?!

                      Това би обяснило днешния избор на Пеевски.
                      Last edited by anon6706; 14.06.2013, 15:04.

                      Коментар


                      • Във връзка с днешното решение на Народното събрание за избор на председател на Държавната агенция „Национална сигурност" президентът Росен Плевнелиев ще направи изявление за медиите днес в 15.00 часа на „Дондуков" 2. Това съобщиха от прессекретариата на държавния глава.

                        Коментар


                        • State capture или Game over?

                          14 Юни 2013
                          Радан Кънев,

                          ... или честито на всички, които гласуваха за БСП, за да падне ГЕРБ.



                          State Capture (завземане на Държавата) е политологичен термин. Той описва феномени, които в България отдавна са факт. Днес не се състои State capture. Днес ни обявяват успешния край на операцията, започнала някъде в средата на 2000-та година. Или ... в началото на 80-те...


                          Оглавяването на ДАНС от Делян Пеевски не е същината. То е демонстрацията.




                          Не се обединихме в политически блок срещу операцията, когато беше в ход. Не я спряхме. Не излязохме на простест, когато вече се виждаше, че е успешна (например, когато групата на Пеевски смени позиции за една нощ и започна да подкрепя ГЕРБ - това беше ясен знак, че олигархията вече има пълната власт и се гаври с нас).


                          Не разбрахме навреме, че интересът ни е общ, че срещу нас стои политическо-икономическа шайка с напълно безскрупулни намерения и без ограничение в стремежа си да заграбва - пари, бизнес, институции - цялата Държава. Да контролира цялото общество по начин, по който го контролираше диктатурата. Но по-вулгарно.


                          Поддадохме се на ситуационни игри. Направихме се на шахматисти, когато спортът беше MMA.


                          Сигурно всички носим вина. Днес чувствам това - вина, че за 6-7 години в политиката съм си чесал езика, докато Пеевски е тътрил туловището си, заедно с всичко, което то олицетворява, към ДАНС.


                          Сигурно е късно. Времето не се връща назад.


                          Но по-сигурно е, че ако и днес спим или се правим на шахматисти, никой няма да ни прости и няма да ни забрави. Всички, които твърдим, че представляваме честните, почтените, непредставените граждани... Днес няма леви, няма десни, либерали, зелени, консерватори.


                          Има последен опит за съпротива срещу превземането на Държавата ни от мафията. Или поне срещу безнаказната демонстрация на успеха му.


                          Днес 18.30 часа пред МС някой организира протестен митинг. Не ми пука кой го организира, аз съм там.
                          Yeah

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            колкото повече го асимилирам толкова става ясно ,че хода е супер ....
                            Нали затова Пеевски се държеше като гамен с ГЕРБ последните дни....доказваше какво ще стане с Зветанов....скоро...
                            Пеевски ще поднесе на тепсия главата на Цветанов и куп герберски величия а негативите ще обират турците ако не се справят с престъпността .....Освен това ДАНС ще отреже финансирането на ГЕРБ и контрабандата с цигари ще има решение....Е ще има преразпределение на нашите хора....
                            Има един жаргон на пазарите: "сядам си на ръцете".
                            Днес и утре ще е добре да си седнеш на ръцете и да спреш да се излагаш в темата пред свои и чужди.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Коле, зад всички политически интереси, стоят едни големиии икономически такива.
                              В този форум пишат хора, които най-добре знаят какъв ще бъде резултата при дадени финансови операции, ако народът пак излезе на протест. А аз оставам с убеждението, че точно това се търси.
                              Ей, я недей да клатиш борда!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение


                                Толкова съм шашнат, че ми трябваше известно време да се опитам да осмисля ситуацията. Мъча се да намеря смислено обяснение на случващото се .... и не мога. Нека се абстрахираме от това кой е Делян Пеевски, каква компетентност има или няма, как ДПС изнудва и изнасилва столетницата и т.н. Важни са следните три неща:

                                1. Неговото избиране шокира всички.
                                2. Неговата персона е очевидно неприета от обществото.
                                3. Който е решил да го назначи на този пост е бил абсолютно наясно с точки 1 и 2.

                                Е, питам аз тогава, ЗА ЧИЙ Х.Й ИМ ТРЯБВА НА ДПС ИЛИ НА БСП НА БАИР ЛОЗЕ? Трябва да има някакви супер важни причини, нещо супер извънредно, нещо направо извън всякакви представи, за да избереш ТОЧНО ТОЗИ човек. Дори и да са верни най-апокалиптичните писания на мутромилиционерите относно това какви злини ще последват, пак няма обяснение ЗАЩО ТОЧНО ДЕЛЯН? Дори ДПС (и БСП) да са решили да надминат Сатаната по злини, за това не им е необходимо да слагат Пеевски. Има достатъчно на брой и неизвестни никому марионетки, които с радост ще изпълнят поръчката. Въобще нямаше нужда да разлайват кучетата с избора на Пеевски.

                                Такива ми ти работи ..... Та затова се чудя ЗАЩО ТОЧНО ПЕЕВСКИ? КАКВА Е ПОЛЗАТА, КОЯТО БИ НАДДЕЛЯЛА НАД ОЧЕВИДНИТЕ ВРЕДИ ЗА РЕПУТАЦИЯТА И НА ДВЕТЕ ПАРТИИ?
                                Няма страшно . Нали съвеста ти е чиста . Това автоматично тебе и семейството ти те застрахова срещу гадостите сътворени от тая клика.

                                Коментар

                                Working...
                                X