IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добре де,нека се появи тоя банер известно време,а да ми мига постоянно
    Егати отврата
    оправете тая тъпня
    http://milom.blog.bg/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marmalad Разгледай мнение
      Не мога да си обясня защо кликайки върху темата за Наивник пусната от мен днес, се отваря темата за Енергони АД.

      Investor-e и аз това питам.....ЗАЩО?
      „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
      Джеси Ливърмор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Колеги, на моя лап топец няма подобни проблеми!
        Да не би проблема да е във вашия компютър?!
        Банерът го няма вече!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
          Колко потребителя още трябва да ви напишат за банера, че да им обърнете внимание?

          Залепете го някъде да не се мърда и да не пречи на четенето!

          Какъв по-голям проблем от затрудено разчитане на съдържанието искате за функционалността? Все още банера не е спрял извеждането на съдържанието, но означава ли това, че затрудненото му представяне е една нормална функционалност?
          Колеги, на моя лап топец няма подобни проблеми!
          Да не би проблема да е във вашия компютър?!
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marmalad Разгледай мнение
            Не мога да си обясня защо кликайки върху темата за Наивник пусната от мен днес, се отваря темата за Енергони АД.
            Пак се е бъгнал форумът. На втора страница от форума пък има две теми Енергони ( една под друга). Явно Енергони са любимци на Инвестора

            Коментар


            • Не мога да си обясня защо кликайки върху темата за Наивник пусната от мен днес, се отваря темата за Енергони АД.

              Коментар


              • Колко потребителя още трябва да ви напишат за банера, че да им обърнете внимание?

                Залепете го някъде да не се мърда и да не пречи на четенето!

                Какъв по-голям проблем от затрудено разчитане на съдържанието искате за функционалността? Все още банера не е спрял извеждането на съдържанието, но означава ли това, че затрудненото му представяне е една нормална функционалност?
                Last edited by FxProST; 14.03.2013, 16:06.
                Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                Коментар


                • Защо не направите една статийка по темата за договорите за разлика (CFD)?
                  http://www.fsc.bg/ESMA-i-EBA-predupr...s-news-3496-bg

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Леонид Разгледай мнение
                    Инвестораааааа,махнете шибания банер ще си изгоните потребителите и тогава ще паднат цените на рекламата ви.!!!!!!!!!!
                    И мен ме дразни - там, където не съм сложил блокиране на рекламите.

                    Но може да се спасиш като кажеш на браузъра "Ctrl" със "-", неколко пъти.
                    Last edited by X_Y; 12.03.2013, 21:10.

                    Коментар


                    • Ей, модераторите! Защо ми триете постове, без да се показвате и да давате някакво обяснение? В 1984 година ли се върнахме?

                      Коментар


                      • Инвестораааааа,махнете шибания банер ще си изгоните потребителите и тогава ще паднат цените на рекламата ви.!!!!!!!!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                          Дразнещи като хемороиди мамка им ...

                          Сега и резолюцията трябва да си намаляваме, за да не ни излиза "крийетива" на монитора! Аз ще го сложа 800/600 да си ми е най-харно...таман визията ще ме върне към началото на 90те :P
                          Бех мамкаму! Де го тоя банер да го вида? Че белким си излекувам хемороидите. Що не го вида?
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                            Абе момче, я обясни на нас простите какво е това "криейтив", че не всички сме завършили реклама в НБУ и не ги разбираме тия работи. Също така явно сме много прости, след като не можем да разберем как така инвестиционен посредник, лекарство за хемороиди, памперси и прах за пране могат да се рекламират по един и същи начин. Отдавна искам да попитам и какво е "таргет група", ама малко ме е срам да не ме помислите за прост.
                            Не съм завършил и не познавам някой, завършил реклама в НБУ.
                            Извинявам се за използването на чуждиците "криейтив" и "банер" но решенията за форматите на рекламите, както и фирмите/продуктите, които се рекламират не зависят от мен.
                            Ще Ви бъда благодарен ако споделите проблем с функционалностите на сайта, възникнали поради тази реклама.

                            Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Използвам 1280/1024 и Банера си е залепнал яко. А иначе, ако наричате криейтив този банер.... Аз не съм съгласен с вас. Такъв банер е подходящ за един друг вид сайтове.
                            Да, на 1280х1024 банерът е "залепнал" за сайта, но не пречи на функционалностите му.
                            Благодаря за обратната връзка.

                            Първоначално изпратено от marmalad Разгледай мнение
                            На резолюция 1152x864 също изглежда отвратително и пречи да се виждат постовете от коментарите. На 1280x800 няма проблеми и не пречи но е всичко останало но не и КРИЕТИВ. Анадънму?
                            Благодаря за сигнала, коригирахме някои параметри на кампанията така че, да не пречат на потребителите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                              Дразнещи като хемороиди мамка им ...

                              Сега и резолюцията трябва да си намаляваме, за да не ни излиза "крийетива" на монитора! Аз ще го сложа 800/600 да си ми е най-харно...таман визията ще ме върне към началото на 90те :P
                              Е турни и един 3.11, даже направо под ДОС и всичко заспива.

                              Коментар


                              • На резолюция 1152x864 също изглежда отвратително и пречи да се виждат постовете от коментарите. На 1280x800 няма проблеми и не пречи но е всичко останало но не и КРИЕТИВ. Анадънму?

                                Коментар

                                Working...
                                X