IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    Вместо поредна копи/пейст статия с грешки в транслацията, да вземете да повдигнете въпроса за удържането на данъка върху дохода от лихва по свободни средства пред НАП и ИП ли?
    По-точно ми се струва:
    Дали ако едно лице има доходи само от трудови правоотношения, покупко-продажба на акции на БФБ и лихви по разплащателни сметки/депозити, трябва да подава декларация?
    В момента, който има само заплата не подава, защото там парите се удържат автоматично! Лихвите за 2012 г. са необлагаеми, както и печалбите от БФБ! Ако няма указание на НАП по настоящото законодателство би следвало да се подава декларация, въпреки че няма да се дължи никакъв данък!

    Коментар


    • Вместо поредна копи/пейст статия с грешки в транслацията, да вземете да повдигнете въпроса за удържането на данъка върху дохода от лихва по свободни средства пред НАП и ИП ли?

      Коментар


      • Не знам кое ме дразни повече, неспирните реклами отдясно на екрана, изкачащите банери или линковете в подписите на новопоявилите се никове. Оно са врати метални, врати за КОЧИНИ, врати за кенефи... Ееее много елементарно!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivancholak Разгледай мнение
          Ами тъп си бе, прозира във всичките ти писания. Даже и в това че ще ме издириш.
          А това с линчуването си е чиста заплаха, с което ще те подведа под съд!!!
          За разлика от теб на мен не ми трябва помощ от някого за да те намеря, очаквай призовка в съда!
          Аууу, ти си бил много опасен бе! Чудя се само как от инвестора прилагат двойни стандарти, а не са те изтрили досега!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
            Ако не баннете скоро този екземпляр ще го издиря лично и ще го линчувам!
            А ако е ЧСИ-то Иван Чолаков, лично ще му стопирам всички сделки, докато не го осъдя!

            Ами тъп си бе, прозира във всичките ти писания. Даже и в това че ще ме издириш.
            А това с линчуването си е чиста заплаха, с което ще те подведа под съд!!!
            За разлика от теб на мен не ми трябва помощ от някого за да те намеря, очаквай призовка в съда!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ivancholak
              уникално тъп си Саше ....
              Ако не баннете скоро този екземпляр ще го издиря лично и ще го линчувам!
              А ако е ЧСИ-то Иван Чолаков, лично ще му стопирам всички сделки, докато не го осъдя!

              Коментар


              • ДОЛУ БАНЕРИТЕ!!!

                Искаме МАМУН!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от модератор Разгледай мнение
                  Благодарим за сигнала. Проблемът е отстранен.

                  Модератор
                  Вече работи! Браво за бързата реакция!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                    http://rssnovini.dnes.bg/

                    Инвесторе, що това сайтче спря да работи? Спирате ли го, що ли?
                    Благодарим за сигнала. Проблемът е отстранен.

                    Модератор

                    Коментар


                    • http://rssnovini.dnes.bg/

                      Инвесторе, що това сайтче спря да работи? Спирате ли го, що ли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                        Тъп милиционер!
                        Още!

                        Коментар


                        • Инвесторе моля Ви изтрийте от лицето Ви този агресивен простак!

                          Първоначално изпратено от Hunter of fools
                          Това малоумно бръщолевене - може да се формира само с кратуната на един тъп, прост милиционер, като теб!
                          Така си свикнал ти - нали!? Да грабиш и да крадеш!!!

                          Коментар


                          • Да ва замоля да зачистите темата за Хима от темата за самозапалилия се.
                            По тъпите банери - ок, давате сигнал, насока че са куци, ама в един миг качвате блокери и заспива целия нет от реклами.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marmalad Разгледай мнение
                              Невъзможнотта за цял един ден да не успееш да коригираш два или три сгрешени линка от ненатоварен форум говори за "уникален професионализъм".
                              Според мен е време да се произнесат докторите или фелдшерите или най-добре агрономите.
                              Черкезов буден ли си?

                              Не е непрофесионализъм,а определена насока на желание,а наистинали Наивника вече го няма,баннат ли е,какво ли е?
                              „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                              Джеси Ливърмор

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
                                Investor-e и аз това питам.....ЗАЩО?
                                Невъзможнотта за цял един ден да не успееш да коригираш два или три сгрешени линка от ненатоварен форум говори за "уникален професионализъм".
                                Според мен е време да се произнесат докторите или фелдшерите или най-добре агрономите.
                                Черкезов буден ли си?
                                Last edited by marmalad; 15.03.2013, 22:52.

                                Коментар

                                Working...
                                X