IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
    С оглед на новата политическа обстановка и очакваните бурни страсти покрай изказванията, действията и личността на новия финансов министър, моля да отключите темата:
    Горанов: Трябва да сме по-загрижени за пазара на череши, отколкото за капиталовия
    За съжаление се оказа, че човекът далеч не е затворена страница.
    +1111111111111111

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
      С оглед на новата политическа обстановка и очакваните бурни страсти покрай изказванията, действията и личността на новия финансов министър, моля да отключите темата:
      Горанов: Трябва да сме по-загрижени за пазара на череши, отколкото за капиталовия
      За съжаление се оказа, че човекът далеч не е затворена страница.
      Подкрепям предложението на колегата. Предвид фундаменталния характер на съждението относно черешовия пазар, мисля че финансовият министър има право на собствена тема в Инвестора. Още повече, че подобен прецедент вече съществува - г-н Дянков например, си има собствена тема, която не е заключена.
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • С оглед на новата политическа обстановка и очакваните бурни страсти покрай изказванията, действията и личността на новия финансов министър, моля да отключите темата:
        Горанов: Трябва да сме по-загрижени за пазара на череши, отколкото за капиталовия
        За съжаление се оказа, че човекът далеч не е затворена страница.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bullbear Разгледай мнение
          Получава се някаква грешка. Търсеки инфо чрез гугъл ме препраща към статия на инвестора от 25.11.2014 г., а днес е едва 31.10.2014 г.


          Ами явно добре дошъл в бъдещето!

          Коментар


          • Получава се някаква грешка. Търсеки инфо чрез гугъл ме препраща към статия на инвестора от 25.11.2014 г., а днес е едва 31.10.2014 г.


            http://tekstove.info/browse.php?id=14422

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
              какво е това триене, скоро няма да има кой да пише, освен платените коментатори,
              а малко след това няма да има и кой да чете
              Винаги ще има кой да пише тук. А ако докарат положението до това да нямаме желание или дори възможност за писане - по-лошо за форума.

              Коментар


              • какво е това триене, скоро няма да има кой да пише, освен платените коментатори,
                а малко след това няма да има и кой да чете
                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Споко, проблемът не е в твоя телевизор. Това си е бъг на инвестора, който си стои от край време. Направен е нарочно за да се логнеш. Когато се логнеш и нещата си отиват по местата
                  Да, малко след като публикувах съобщението си, часът се оправи и се замислих аз ли не съм си сверил часовника

                  10х

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Steel Разгледай мнение
                    Здравейте,

                    Моля да погледнете часа в коментарите и реалния час на писане. Може да не се е отразила смяната на часа от неделя.

                    Поздрави!
                    Споко, проблемът не е в твоя телевизор. Това си е бъг на инвестора, който си стои от край време. Направен е нарочно за да се логнеш. Когато се логнеш и нещата си отиват по местата

                    Коментар


                    • Час

                      Здравейте,

                      Моля да погледнете часа в коментарите и реалния час на писане. Може да не се е отразила смяната на часа от неделя.

                      Поздрави!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        След като изтрихте качествен човек вчера, ви свърши работното време. Сега се чудя гей-камера ли да си избера или нещо с награда възбудени старици
                        Между другото, този с гей-камерите спамеше и вчера. Вие обаче изтрихте Анди
                        Наивник, не се прави на наивен.

                        Коментар


                        • След като изтрихте качествен човек вчера, ви свърши работното време. Сега се чудя гей-камера ли да си избера или нещо с награда възбудени старици
                          Между другото, този с гей-камерите спамеше и вчера. Вие обаче изтрихте Анди
                          Last edited by Наивник; 05.10.2014, 08:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 0ldman
                            Това беше въпрос, на който ми отговори положително!
                            Щом се радваш, мога да ти кажа и аз за какво се радвам. Радвам, се, че аз съм инвеститор и съм постигнал много материални и нематериални блага.
                            Last edited by Andi11; 29.09.2014, 10:34.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 0ldman Разгледай мнение
                              Разни глупости!
                              ЧОВЕЧЕ, това, че не ти отърват повечето мнения непокриващо се с твоето не значи, че Амстердам или който и да е било друг ти е виновен. Аз също съм плакал заради нея, но в случая е права. Откъде накъде ще се изказваш от последна инстанция и ще си мислиш, че твоята политическа позиция е правилна? Така си мислеха много десни талибани които съсипаха България.

                              Коментар


                              • СУПЕР комунистически форум! ДС следи и ЦЕНЗУРИРА!

                                Да, това е ФАКТ, Другарки и другари от задругата на ... форума ,
                                Некви текезесари- колхозници се изживяват като "специалисти" ТУК
                                Размахват калашници, некви "батковци" - Пешаци
                                Професионалисти са само КАК да слагат нитрати и пестициди в лайната, които произвеждат! А ТУК си избиват комплексите (заедно със задругата на ... форума)

                                Простотията ИМ ражда простотия, като многодетна циганка ражда за помощи,
                                ама ТУК това се толерира!

                                И покрай това, някакво АМСТЕРДАМСКО момиченце решава да ми затрие (смея да твърдя) по- компетентни мнениЯ от помията на ТРОЛЧЕТА и ТЕКЕЗЕСАРИ!!!

                                Мислех въобще да не пиша ТУК, но ТИЯ хора се държат като дебили- шестаци!
                                Цитирал съм съобщението от "лични", след "карантината" 14.09.2014, 19:20 ч
                                Първоначално изпратено от 0ldman
                                Кака, заради ТЕБ няма да пиша ТУК в останалата част от живота ми, надявам се. Може би само за твоята "компетентност"!

                                НЕ знаеш КВО правиш, когато се изживяваш като "творец"

                                ИЛИ имаш проблем с алкохола!

                                Аз няма да съм като други, които са те клепали- НЕ ми отива

                                Пробвай да живееш морално и достойно!

                                Сага трябва да ти пожелая нещо конкретно, май? Както в началото, "забравих" поздрава...

                                НАЧАЛОТО и КРАЯ: АКО я караш така, няма да стигнеш далеч!
                                НИКЪФФФФ отговор, НИКВО обяснение! ЗАТОВА ПИША СЕГА (надявам се да е за последно)! ШЕСТАЦИ, ИЗТРИЙТЕ МЕ!
                                А ми бяха изтрити и мнения ПО темата, без СПОМЕНАВАНЕ дори НА потребители!!!

                                Има нормални хора в тоя форум!
                                Не знам защо такива си губят времето ТУК!!!

                                ЕДНА ДОБАВКА: АКО ИЗТРИЕТЕ ТОВА МНЕНИЕ, което съм копирал, ще го виждате често! ЕДИН ТРОЛ- олигофрен каза "кит кат," но не е това, А мобилния интернет- винаги различно IP. И тук ДС трудно се справя

                                Един приятел, някога каза: МНОГО по бързо се трие, от колкото се пише!
                                ТОВА е вярно! И може да си ползвате форума само в "задругата на ...цензурата" - да си чатите, примерно

                                Ще ми е лесно! КОПИРАЛ съм всичко до тук
                                Last edited by 0ldman; 28.09.2014, 23:37.

                                Коментар

                                Working...
                                X