IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес, 19:20
    netware5
    Това съобщение беше изтрито от Amsterdamm. Причина: На ЛС, моля!
    Стари Днес, 18:39
    коки
    Това съобщение беше изтрито от Amsterdamm. Причина: На ЛС, моля!
    Само не разбрах защо беше изтрит постинга на Коки в темата "Политика"? Айде за моя постинг след това с мно-о-о-го голям напън мога да приема, че съм я попитал нещо, което е трябвало да направя на ЛС.... Но ЗАЩО МОМИЧЕНЦЕТО AMSTERDAMM ИЗТРИ ПОЛИТИЧЕСКИ ПОСТИНГ В ТЕМАТА ЗА ПОЛИТИКА? Коки беше пуснала факсимиле от едно безумно стихотоворение за ГЕРБ. Каква е причината момиченцето да реши, че това е комуникация за ЛС? Кому пречеше това? Или може би модераторите злоупотребяват със забранени субстанции и им се привиждат и причуват ражни неща? ИЛИ ИНВЕСТОРА СЕ ПРОДАДЕ НА МУТРЕНСКАТА ПАРТИЯ???

    И не е зле въпросната модераторка да се въздържа от подобни изпълнениея и да не трие този постинг, щото ако трябва знам на кого и как да се обадя в Инвестора. Не съм от вчера тук и съм достатъчно уважаван форумец. И вече съм го правил, и то по повод същата модераторка. Тогава и набиха канчето. Но явно е забравила и пак прави гафове.
    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
      Защо да свиквам? То от много свикване и пасуване България е на дъното.
      Извини ме за невежеството, какво значи ЛПЖ?
      Ами не е удобно да ти го преведа директно, но да кажем, че означава да се консумира умалително название на мъжки полов орган от представител на фауната на планетата.

      Коментар


      • netware5

        Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
        ЛПЖ! Свиквай - каквото за всички, такова и за теб.
        Защо да свиквам? То от много свикване и пасуване България е на дъното.
        Извини ме за невежеството, какво значи ЛПЖ?

        Коментар


        • Благодаря!

          Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
          Обичам да чета дългите и късите постове на Дон Карлос, намирам ги за интелигентни, полезни и задължителни, Нека бъдат на разположение на интересуващите се без да се налага да го дебнат през нощта.

          Дон Карлос, мнението ти не е ли запазено в профила ти - изскачащия прозорец под "здравей" - профил - теми?
          Благодаря ти, не знаех, че постовете се запазват там. Човек се учи, докато е жив.
          Междувременно научих, че постът ми е възстановен на същото място и със същия час - 03:42.

          ДО ИНВЕСТОРА:

          Благодаря за бързата реакция и възстановяването на поста. Приемам случилото се като недоразумение, което е изгладено.
          Съжалявам, но наистина не знаех, че постовете се запазват в профила.
          Поздрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
            Уважаеми господа,
            Днес, 20.09.14 в 03:42 публикувах дълъг пост в тема "Политика". Повод за това ми дадоха няколко думи от пост на колегата SPART, публикуван в 00:10.
            Преди малко видях, че постът ми е изтрит от chronos. Причина: Коментар на изтрито мнение. Постът на SPART също беше изтрит. Причина: Заяждане.
            Господа, категорично и остро протестирам срещу този произвол! Аз не мога да зная предварително кой пост ще бъде обявен за заяждане. Естествено, че ако знаех, нямаше да цитирам мнението на колегата. Изтриването на пост на трето лице не може да бъде основание за налагане на цензура на моя пост, това ще ви го каже всеки начинаещ юрист. Това, което модераторът би следвало да направи е или да изтрие само цензурирания цитат от поста на SPART, а моят да остане или да го копира и да ми го върне на Лични съобщения. По този начин би съхранил плода на моя труд.
            Не може всеки, на когото му хрумне, да се подиграва с моя труд. В друга една тема, вчера споделих, че съм след операция на око и ми е доста трудно да пиша. По тази причина писането на този пост ми отне около два часа. Считам, че е недопустимо някой да се изплюе на труда и усилията на един 72 годишен човек, при това инвалид в момента.
            Господа, тъй като смятам, че правата ми са нарушени, настоявам:
            1. Да бъде възстановен изтритият ми пост. Предполагам, че се съхранява известно време в някакво кошче. Но дори и да не е съхранен, той съществува в сървъра и компютърните ви специалисти могат да го извадят от там.
            2. След възстановяването на поста ми, можете да го публикувате в същата тема, естествено без цензурирания цитат или да ми го изпратите на Лични съобщения. Оставям на вас да изберете варианта, за мене е без значение, важното е трудът ми да не пропадне.
            3. Не настоявам за публично или лично извинение на chronos. Това оставям на неговата съвест и възпитание. Но настоявам да внимава повече, когато изтрива коментар на цензурирано мнение, особено, когато коментарът няма никакво отношение към заяждането, както е в моя случай.
            4. Настоявам да получа и много спешен отговор на това какво е отношението ви към случая и какви са намеренията ви.
            Поздрави,
            Дон Карлос.
            ЛПЖ! Свиквай - каквото за всички, такова и за теб.
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Обичам да чета дългите и късите постове на Дон Карлос, намирам ги за интелигентни, полезни и задължителни, Нека бъдат на разположение на интересуващите се без да се налага да го дебнат през нощта.

              Дон Карлос, мнението ти не е ли запазено в профила ти - изскачащия прозорец под "здравей" - профил - теми?
              Yeah

              Коментар


              • ПРОТЕСТИРАМ!

                Уважаеми господа,
                Днес, 20.09.14 в 03:42 публикувах дълъг пост в тема "Политика". Повод за това ми дадоха няколко думи от пост на колегата SPART, публикуван в 00:10.
                Преди малко видях, че постът ми е изтрит от chronos. Причина: Коментар на изтрито мнение. Постът на SPART също беше изтрит. Причина: Заяждане.
                Господа, категорично и остро протестирам срещу този произвол! Аз не мога да зная предварително кой пост ще бъде обявен за заяждане. Естествено, че ако знаех, нямаше да цитирам мнението на колегата. Изтриването на пост на трето лице не може да бъде основание за налагане на цензура на моя пост, това ще ви го каже всеки начинаещ юрист. Това, което модераторът би следвало да направи е или да изтрие само цензурирания цитат от поста на SPART, а моят да остане или да го копира и да ми го върне на Лични съобщения. По този начин би съхранил плода на моя труд.
                Не може всеки, на когото му хрумне, да се подиграва с моя труд. В друга една тема, вчера споделих, че съм след операция на око и ми е доста трудно да пиша. По тази причина писането на този пост ми отне около два часа. Считам, че е недопустимо някой да се изплюе на труда и усилията на един 72 годишен човек, при това инвалид в момента.
                Господа, тъй като смятам, че правата ми са нарушени, настоявам:
                1. Да бъде възстановен изтритият ми пост. Предполагам, че се съхранява известно време в някакво кошче. Но дори и да не е съхранен, той съществува в сървъра и компютърните ви специалисти могат да го извадят от там.
                2. След възстановяването на поста ми, можете да го публикувате в същата тема, естествено без цензурирания цитат или да ми го изпратите на Лични съобщения. Оставям на вас да изберете варианта, за мене е без значение, важното е трудът ми да не пропадне.
                3. Не настоявам за публично или лично извинение на chronos. Това оставям на неговата съвест и възпитание. Но настоявам да внимава повече, когато изтрива коментар на цензурирано мнение, особено, когато коментарът няма никакво отношение към заяждането, както е в моя случай.
                4. Настоявам да получа и много спешен отговор на това какво е отношението ви към случая и какви са намеренията ви.
                Поздрави,
                Дон Карлос.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
                  Моля, напомнете на модераторите си, че има хора, които помнят цензурата преди 1989 г. Нека не ни напомнят за нея!
                  Няколко думи, а толкова ТОЧНИ!!!

                  Коментар


                  • Инвесторе, вземете му отговорете на човека от темата за Profit Point. Най-добре да му вземете едно интервю
                    Разбирам, че ви е дал телефоните си.
                    Можете да потърсите и мнението на КФН по въпроса

                    Коментар


                    • Кога ще решите проблема с прикачените файлове???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Проблемът е в твоя телевизор
                        Само че моят телевизор приема други телевизионни програми и няма проблем

                        Коментар


                        • Проблемът е в твоя телевизор

                          Коментар


                          • Ето, сега и тази страница е с проблем:

                            http://www.investor.bg/novini-i-anal...ite-si,177939/

                            накрая зареждат, но след 4-5 минути

                            Коментар


                            • Мисля, че има някакъв частичен проблем. Много бавно се зареждат страниците

                              http://www.investor.bg/na-fokus/441/...-v-ktb,177910/

                              и

                              http://www.investor.bg/web/456/a/ali...ite-si,177931/

                              и

                              http://www.investor.bg/centralna-i-i...-akcii,177935/

                              Изглежда проблемът е в конкретен елемент. Браузърът зарежда 45 от 46 елемента и зацикля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                                Много ми е интересно как се преценява кое е "неуместно" и кое "уместно". Не е ли по-просто (и по-правилно) да се посочи коя точно точка от правилата съм нарушил.

                                И за да не се чудят колегите, ще повторя: Явно някои форумни членове от женски пол се подмокрят между краката, когато споменат името Му. Та ще помоля уважаемият chronos да поясни коя точка от правилата нарушава публикуването на горното съждение.
                                Не зная в сайта да фигурират забрани за изяви на хора от различен пол. Също не е необходимо пишещите да декларират пола си.

                                Ако постът ти касае моята личност, моля да се отбележи, че полът Ми е
                                мъжки, а това установяват само и единствено - дамите..., разбира се - в подходяща обстановка. В тоя дух, ако желаеш проверка на пола - моля, предложи дама, на която имаш доверие. Нека сама се увери - дано тогава ти мине мерака да говориш "на ангро".

                                поздрави!

                                Коментар

                                Working...
                                X