IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това съобщение беше изтрито от chronos. Причина: Неуместно
    Много ми е интересно как се преценява кое е "неуместно" и кое "уместно". Не е ли по-просто (и по-правилно) да се посочи коя точно точка от правилата съм нарушил.

    И за да не се чудят колегите, ще повторя: Явно някои форумни членове от женски пол се подмокрят между краката, когато споменат името Му. Та ще помоля уважаемият chronos да поясни коя точка от правилата нарушава публикуването на горното съждение.
    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

    Коментар


    • Инвесторе,

      Моля да се блокира моя IP адрес.

      Няма да правя нова регистрация.

      Обичта си остава.Пиенето и цигарите-също.

      Трудно се сдържам.Моля,да се направи.

      Коментар


      • ФеърПлей Пропъртис АДСИЦ (6F3 / FPP)

        Една Уека корекция в броя на артиите на Честната игра мисля е наложителна.
        |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
        |___________||__|___|)
        (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
          Лорде, сериозно ли...
          До кога ще се държите подигравателно с българските инвеститори! Човека с триста зора е успял да купи 7 апартамента и 2 вили с кредити, а вие му се подигравате! Уважавайте успелите хора, защото те стават все по малко в България!
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
            Моля модераторите да баннете Кандид за това грозно обидно мнение нямащо нищо общо със ситуацията в Украйна:



            БЛАГОДАРЯ!
            Лорде, сериозно ли...

            Коментар


            • Моля модераторите да баннете Кандид за това грозно обидно мнение нямащо нищо общо със ситуацията в Украйна:

              Първоначално изпратено от kandid
              Абе семпляк, дето дебне промоциите в Лидл и Кауфланд, ше ми обяснява на мен... как бяха халапеньосите днес...ако слушаш ше ти дам едни пичове дето гледат най-смъртоносните биочушляци у Бугарской, поръчваш онлайн, верно малко са скъпички, не е като на промоция в Кауфланд, ама нали имаш емнаесе панелки, ше се жертваш веднъж...
              БЛАГОДАРЯ!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
                Здравейте,
                не е забранена новата регистрация, имаме технически проблем, който трябва да бъде разрешен скоро

                Поздрави
                Моля, напомнете на модераторите си, че има хора, които помнят цензурата преди 1989 г. Нека не ни напомнят за нея!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  А преди избори трябва
                  +1
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
                    Здравейте,
                    не е забранена новата регистрация

                    Поздрави
                    А преди избори трябва

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
                      Хроносче, сега е по темата!
                      Би ли ми отговорил защо е забранена новата регистрация?
                      Ама честно! И не ме трий като цензор от комунистическо време! Все пак Станишев си отива!
                      Здравейте,
                      не е забранена новата регистрация, имаме технически проблем, който трябва да бъде разрешен скоро

                      Поздрави

                      Коментар


                      • Хроносче, сега е по темата!
                        Би ли ми отговорил защо е забранена новата регистрация?
                        Ама честно! И не ме трий като цензор от комунистическо време! Все пак Станишев си отива!

                        Коментар


                        • Леле-леле, тука колко е изтрито!.... Направо е съсипана темата,

                          Както и да е, отдавна се каня да спомена,за един линк:
                          Когато постнеш коментар, те връща на съответната тема и страница. Самия линк обаче не работи. Например ако темата е "До инвестор.бг" линка изглежда така:
                          http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=13595#p1404416693

                          Но когато те връща на темата след кати си субмитнал поста, хиперлинка на "До инвестор.бг" изглежда така:
                          http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=

                          Ако не ви мързи, може ли да добавите променливите, те се съдържат в "пост" датата на същия този файл?

                          Поздрави

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Не знам дали на мен така ми се струва но преди време около 7 дни има6е статия относно загуба на ПИБ за около 36 млн лв . Къде е тази статия не мога да я намеря
                            тук може да видите всички статии, които сме писали за ПИБ

                            Аз лично не си спомням подобна информация

                            Поздрави

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                              Моля г-н Любенов да отключите един път завинаги темата за Глобъл Маркетс, да не се налага да отварям нова!!! Благодаря за съдействието и съчувствието което ще проявите! http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=13160
                              отключена е

                              Коментар


                              • Не знам дали на мен така ми се струва но преди време около 7 дни има6е статия относно загуба на ПИБ за около 36 млн лв . Къде е тази статия не мога да я намеря

                                Коментар

                                Working...
                                X