IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от keep_calm Разгледай мнение
    ratten, bulgarian lev и Bearfox - не разводнявайте темата. Заяждания и уточнения на ЛС
    Нищо не разводнявам аз , нали каза да се подават сигнали. Аз ти подавам - зад никовете на първите двама изброени , пише един и същ многоакаунтник.
    И къде да ти го подам ако не в темата " до Инвестор"
    Точно тук е мястото за сигнали .


    Въпроса е как Инвестор би се справил със мултиакаунтера 13 ADROL , ratten , bulgarien lev , от чиито никове в момента най големия мултиакаунтер в историята на Инвестор :
    ddb , бай Ставри , Станчева , Judje , караКольо касапина , Седларов , Чифликов , Чифликчия , Арменския поп и т.н и т.н .

    Дори и сега , пише с никовете на двата по долни поста 13 ADROL и ratten
    Докога Инвестор ще търпи този спамер и трол , чието единствено разнообразие и цел в живота е да заяжда и обижда във форума .
    Чудя се , кога и как намира време за обикновенни поддържащи и задължителни в живота неща .
    Last edited by Bearfox; 21.11.2021, 13:52.

    Коментар


    • ratten, bulgarian lev и Bearfox - не разводнявайте темата. Заяждания и уточнения на ЛС

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev

        Излиза, че трябва да учиме модераторите на собствените им правила. Вероятно са копирали правилата от друг сайт, без дори да ги прочетат.
        мисля, че ги знаят много добре правилата, но ги прилагат много избирателно.
        как така има участници с по 7-8 активни и 4-5 пишещи едновременно ника и не получават бан за мултиакаунтинг?
        разменяли са се и друг път снимки из сайтовете и фб профили, но не помня някой да беше баннат.
        препоръка е

        Коментар


        • защо модератора Х-У модерира коментара ми в който използувам несъществуващ ник, нито реално име. абе вие съвсем изплискахте легена. дали психолог би помогнал?
          Last edited by bulgarian lev; 17.11.2021, 15:12.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от keep_calm Разгледай мнение

            Общи правила, които всеки потребител приема с регистрацията си в сайта:
            https://www.investor.bg/users/terms/

            Понеже явно не сте ги чел Ви обръщам внимание на определени точки.

            и



            Срещу въпросния ник има два сигнала в рамките на няколко дни за ползване на снимки на трети лица без тяхно желание по начин, който може да руши техния имидж.
            Имдж имат реални личности. За имидж на ник не бях чувал. Ето, че научих нещо ново. Представям си как имиджа на ник биде разрушен с постването на линк към снимка, за която пишещия коментара твърди, че това е временното жилище. НЕВЕРОВАТНО! (както казват братята сърби. Руши се имидж на имагинерна/несъществуваща личност.
            Last edited by X_Y; 17.11.2021, 15:02.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от keep_calm Разгледай мнение

              Подавайте сигнали, когато забележите нарушение на общите правила.
              повдигал съм въпроса тук за мултиакаунтинга.
              може би това не ви е официален канал за комуникация, знам ли.
              но в най-добрия случай, получих отговор от х_у, че знаете за човека, но го държите под наблюдение....каквото и да значи това.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                ще се изненадате ли ако ви кажа, че съм чел поне 2 пъти общите ви правила
                откъде иначе щях да знам, че правилата ги прилагате произволно
                Подавайте сигнали, когато забележите нарушение на общите правила.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от keep_calm Разгледай мнение

                  Общи правила, които всеки потребител приема с регистрацията си в сайта:
                  https://www.investor.bg/users/terms/

                  Понеже явно не сте ги чел Ви обръщам внимание на определени точки.

                  и



                  Срещу въпросния ник има два сигнала в рамките на няколко дни за ползване на снимки на трети лица без тяхно желание по начин, който може да руши техния имидж.
                  ще се изненадате ли ако ви кажа, че съм чел поне 2 пъти общите ви правила
                  откъде иначе щях да знам, че правилата ги прилагате произволно
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    каква е причината и чие е решението някои от участниците да се третират неравностойно спрямо други?
                    защо е забранен достъпа до публичния профил на распутин?

                    като медия би следвало да сте наясно, че има специален закон за това, както и комисия,
                    която при сигнал трябва да се произнесе със становище в рамките на 14 календарни дни.
                    това е само един от примерите, има още доста подобни.
                    Общи правила, които всеки потребител приема с регистрацията си в сайта:
                    https://www.investor.bg/users/terms/

                    Понеже явно не сте ги чел Ви обръщам внимание на определени точки.
                    Забранява се:
                    - рушенето на имиджа и доброто име на институции, фирми и частни лица;
                    - използването на обидни и нецензурни изрази и стил, рушащ имиджа на институции, фирми и частни лица;
                    и
                    Критика спрямо институции, фирми и частни лица е разрешена, но само ако е аргументирана и в стил, който не е обиден. Това кой стил е обиден решава модераторът и неговото решение не подлежи на обсъждане!

                    Срещу въпросния ник има два сигнала в рамките на няколко дни за ползване на снимки на трети лица без тяхно желание по начин, който може да руши техния имидж.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      каква е причината и чие е решението някои от участниците да се третират неравностойно спрямо други?
                      защо е забранен достъпа до публичния профил на распутин?
                      Предполагам, че са го направили чл.-кор. на БАН, или въобще е изтрит.
                      Виж, че е забранено и да му се дават "лайкове" – това е характерно за.

                      ПППъ: Баннат е.

                      Вчера, 23:34
                      Този коментар распутин е изтрит от keep_calm
                      Причина: Бан след получено оплакване за злоупотреба със снимки на трети лица.

                      ПП. Можеш да го видиш тук: https://forum.investor.bg/member/620...82%D0%B8%D0%BD

                      а търсенето за постовете му е тук: https://forum.investor.bg/search?sea...ify%5Bhash%5D=
                      Last edited by Хараламп; 17.11.2021, 10:15.

                      Коментар


                      • каква е причината и чие е решението някои от участниците да се третират неравностойно спрямо други?
                        защо е забранен достъпа до публичния профил на распутин?

                        като медия би следвало да сте наясно, че има специален закон за това, както и комисия,
                        която при сигнал трябва да се произнесе със становище в рамките на 14 календарни дни.
                        това е само един от примерите, има още доста подобни.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение
                          Информирам целия екип на Инвестор , а и всички съфорумци , че модератора keep_calm e внедрен за модератор от определена група по интерес .
                          Ами тя групата я пише най-горе, имоти . нет

                          Коментар


                          • Не ви разбирам тревогите. За мен, НИ, като цяло, е безперспективна "инвестиция" и предстои поредна серия дълбока корекция. Защо мисля така:
                            1.Свиваща се популация.
                            2.Стагнираши и даже, връщащи назад, РЕАЛНИ доходи (подяждани от инфлацията),
                            3.Набелязваща се тенденция за ръст на лихвите по кредитите.
                            4.Резкият скок в цената на материалите и т.н.
                            Затова, ми е мъчно за вас.

                            Коментар


                            • многониковия снощи е изплискАл легена до сухо. сън не е спал тая нощ.
                              новия модератор, да се свети ника му, му разказА играта.
                              май спират стинките за глуповато-заядливи постчета, към сериозните имотни инвеститори.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение
                                модератора keep_calm ... искайки регистрациите да са прикрепени към фейсбук профил
                                Ако вкарат тази модерна полицейщина, форумът ме губи веднага.
                                А и не ми е притумкало особено за него.

                                От друга страна, нямам и не възнамерявам да имам регистрация във ФБ.
                                Какво би било тогава подобно изискване, ако не пряка дискриминация към мен и, отново, полицейщина?

                                Коментар

                                Working...
                                X