IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    каква е причината и чие е решението някои от участниците да се третират неравностойно спрямо други?
    защо е забранен достъпа до публичния профил на распутин?

    като медия би следвало да сте наясно, че има специален закон за това, както и комисия,
    която при сигнал трябва да се произнесе със становище в рамките на 14 календарни дни.
    това е само един от примерите, има още доста подобни.
    Общи правила, които всеки потребител приема с регистрацията си в сайта:
    https://www.investor.bg/users/terms/

    Понеже явно не сте ги чел Ви обръщам внимание на определени точки.
    Забранява се:
    - рушенето на имиджа и доброто име на институции, фирми и частни лица;
    - използването на обидни и нецензурни изрази и стил, рушащ имиджа на институции, фирми и частни лица;
    и
    Критика спрямо институции, фирми и частни лица е разрешена, но само ако е аргументирана и в стил, който не е обиден. Това кой стил е обиден решава модераторът и неговото решение не подлежи на обсъждане!

    Срещу въпросния ник има два сигнала в рамките на няколко дни за ползване на снимки на трети лица без тяхно желание по начин, който може да руши техния имидж.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      каква е причината и чие е решението някои от участниците да се третират неравностойно спрямо други?
      защо е забранен достъпа до публичния профил на распутин?
      Предполагам, че са го направили чл.-кор. на БАН, или въобще е изтрит.
      Виж, че е забранено и да му се дават "лайкове" – това е характерно за.

      ПППъ: Баннат е.

      Вчера, 23:34
      Този коментар распутин е изтрит от keep_calm
      Причина: Бан след получено оплакване за злоупотреба със снимки на трети лица.

      ПП. Можеш да го видиш тук: https://forum.investor.bg/member/620...82%D0%B8%D0%BD

      а търсенето за постовете му е тук: https://forum.investor.bg/search?sea...ify%5Bhash%5D=
      Last edited by Хараламп; 17.11.2021, 10:15.

      Коментар


      • каква е причината и чие е решението някои от участниците да се третират неравностойно спрямо други?
        защо е забранен достъпа до публичния профил на распутин?

        като медия би следвало да сте наясно, че има специален закон за това, както и комисия,
        която при сигнал трябва да се произнесе със становище в рамките на 14 календарни дни.
        това е само един от примерите, има още доста подобни.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение
          Информирам целия екип на Инвестор , а и всички съфорумци , че модератора keep_calm e внедрен за модератор от определена група по интерес .
          Ами тя групата я пише най-горе, имоти . нет

          Коментар


          • Не ви разбирам тревогите. За мен, НИ, като цяло, е безперспективна "инвестиция" и предстои поредна серия дълбока корекция. Защо мисля така:
            1.Свиваща се популация.
            2.Стагнираши и даже, връщащи назад, РЕАЛНИ доходи (подяждани от инфлацията),
            3.Набелязваща се тенденция за ръст на лихвите по кредитите.
            4.Резкият скок в цената на материалите и т.н.
            Затова, ми е мъчно за вас.

            Коментар


            • многониковия снощи е изплискАл легена до сухо. сън не е спал тая нощ.
              новия модератор, да се свети ника му, му разказА играта.
              май спират стинките за глуповато-заядливи постчета, към сериозните имотни инвеститори.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение
                модератора keep_calm ... искайки регистрациите да са прикрепени към фейсбук профил
                Ако вкарат тази модерна полицейщина, форумът ме губи веднага.
                А и не ми е притумкало особено за него.

                От друга страна, нямам и не възнамерявам да имам регистрация във ФБ.
                Какво би било тогава подобно изискване, ако не пряка дискриминация към мен и, отново, полицейщина?

                Коментар


                • Информирам целия екип на Инвестор , а и всички съфорумци , че модератора keep_calm e внедрен за модератор от определена група по интерес . Това е брокерска групичка имаща за цел , да изкривява непрекъснато мнението на четящите относно пазара на имоти .
                  Във темата за имоти от дълго време се общува само с подигравки , заяждане и прескачане от акаунт в акунт на описаните , според това кой е с временен бан и кой не . Диалог отдавна няма , а за смисъл в постовете на горните изобщо не иде реч.
                  Описват се виртуални покупки през месец , а който ги оспори тролски му отговаря *да си ходи в деЦката * , * да гушка мечето* или нещо от рода простотия .
                  От скоро време е назначен (дали?) нов модератор keep_calm , който тенденциозно премахва всички мнения , опониращи на брокерската групичка , а техните лансира и дори подтиква .
                  Модератора си позволява дори да прави убеждения , без никакви доказателства , че един форумец е друг , за да си подготви основа за неправомерно отстраняване на неудобните му .

                  Първоначално изпратено от keep_calm Разгледай мнение
                  Kъм потребител Yandox / Bearfox - за да не ви наложа бан за мултиакаунтинг и на двата ника - изберете с кой ще пишете занапред и ми пуснете ЛС или го заявете в темата.
                  Аз не съм никой друг , освен себе си , и ника ми е Bearfox . Това , какви подозрения има този модератор са негова си работа , но не е нормално да пише такива неща . Сам, той няма как да бъде сигурен и го признава , искайки регистрациите да са прикрепени към фейсбук профил , в противен случай , той можел да решава както и каквото си искал
                  Първоначално изпратено от keep_calm Разгледай мнение
                  При положение, че профилът ви НЕ Е свързан с фейсбук, което до известна степен да го персонализира - дали е дублиращ, триплиращ и тн профил остава за преценка от модераторите.
                  Не искам да влизам в дискусия с вас. Спазвайте правилата на сайта и пишете по темата!
                  Това горе е отговор на модератор , след обвинение във многоакаунтство . Нормално ли е такова нещо ?

                  Трие нормални постове на форумци , поддържащи идеята , че ръста при имотите е забавен , до спиращ , и същевременно оставя такива постове като * По темата *

                  Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                  Ратко, прав е Кийпкалм, да оставим мултиакаунтъра да се дави в собствената си жлъч, а ние да се договорим с колко ще дигаме наемите в Младост, Слатина и Овча Купел.
                  Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  прав е и му свалям шапка, че от 2 дни е модератор а реши проблем,
                  с който другите модератори не можаха да се справят по една или друга причина.
                  keep_calm for ever

                  аз май ще вдигам скоро наемите в още един квартал
                  Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                  До утре сутрин се надявам проблема с многото му акаунти да се реши и да се прочисти темата от лузъри, иначе, радвам се, че двамата с теб контролираме 4 квартала в столицата. Поздравления!
                  Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                  Адреналинчо беше баща ти Рулетка, сигурно затова ме бъркаш. Да го поздравиш, че ти е построил селска къща, но да го изкритикуваш, че не те е научил да четеш внимателно и с разбиране
                  Първоначално изпратено от 13ADROL

                  Мислех, че вече не се срещат толкова елементарни персони, но явно си съществуват. Вярвам, че сайта ще се усъвършенства и такива ще останат в миналото.

                  За да не продължавам , защото примерите са хиляди , да попитам : Кой от горните цитати е * по темата * или не е *заяждане* ?
                  Такъв няма - но модератора keep_calm ги остява , триейки поголовно опитите за отговор на горните брокерско -тролски постове
                  Като видимо чака похвали и потупвания по рамото за свършената работа .

                  Нека екипа и редакторите на Инвестор , обърнат внимание на цялата ситуация , както на безсмислиците във темата по цял ден , само и само да е първо място във листата теми , така и на поведението на *модератора* keep_calm .
                  Ако има правата и според условията на Правилника може да баннва регистрирани форумци само по съмнение или защото не са прикачени към профил във Фейсбук - да го прави . Но не е редно да вменява и да пише такива неврни неща .
                  А че нови профили , дори и такива закачени със Феисбук се правят елементарно е друг въпрос , но не би трябвало да се коментира това .

                  Очаквам няколко от никовете защитавани от въпросния *модератор* , да възроптаят след поста ми , и да продължат с глупостите и набеждаванията .
                  Това няма да промени горните факти и истината .
                  А имотите наистина спират ръста и се подготвят за масивна корекция в следващите години . Идеята , която прокарвам в темата е , че покупката на имот сега е финансово неизгодно а ако е за инвестиция ще доведе до загуба на пари .




                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

                    Останал си сам , а Лидл са затворили по рано . Това обяснява цялото ти поведение тази вечер .
                    Ти ли си модератора провокатор ?
                    Добре де, признавам, аз съм модератора. Кръвта е голям разход, както се казва в един известен филм. Трябва да ги продаваме тези имоти, затова ги набалончваме, за да вземем по-тлъста комисионна. Ако не са вечните купувачи от сървърни помещения и децки стаи, ще го закъсаме

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Ти си 5-тия му ник и издаваш, че той всъщност е брокер- провокатор. Обърках се вече, кой кой е? Те ли са ти, ти ли си тях или всички вие сте действително той или тя, може би то
                      Останал си сам , а Лидл са затворили по рано . Това обяснява цялото ти поведение тази вечер .
                      Ти ли си модератора провокатор ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bbd Разгледай мнение

                        Чичка ти си ненормален . Добре че не съм у списъка че щях да емигрирам , Пии си хапчетата и се пази от Ковид
                        Ти си 5-тия му ник и издаваш, че той всъщност е брокер- провокатор. Обърках се вече, кой кой е? Те ли са ти, ти ли си тях или всички вие сте действително той или тя, може би то

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Да помогна на модераторите и администраторите на сайта: акаунтите: NordWest, orthodox, yandox и bearfox са едно и също злонамерено човече целящо деструктивност в темата за най-важния актив за всички българи. Ще бъдат изискани имейл адресите на тези никове с цел съдебни искове за разгласяване на лични данни и позорящи обстоятелства от адвокати от САК
                          Чичка ти си ненормален . Добре че не съм у списъка че щях да емигрирам , Пии си хапчетата и се пази от Ковид

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение
                            Модератор keep_calm , незнайно кой ви е назначил , и какви качества сте показал/а , но
                            вие превишавате правата си и модерирате в полза на определена групировка .
                            Дали ви се плаща , или просто сте част от българите потърпевши от тренда в имотите
                            не ми е работа и не ме интересува .
                            Факт е , че подкрепяте и модерирате пристрастно в темата за Имоти , с което искам да обърна внимание
                            на Управата на Инвестор АД.
                            Наложихте бан на Yandox ,който е част от организацията '' България ,Напред'' , без никакви права , правомощия при така стеклите се обстоятелства .
                            Намираме това за преднамерено и провокативно , за платено и поръчково .
                            Не защитавам , изявите на Yandox .
                            Обвинявам вашето модериране , слаба професионалност и може би - пристрастност .

                            Това е Вашата Последна Изява по отношение на пост на Yandox :





                            След , този Ваш модераторски изблик , Yandox няма НИТО ЕДИН НАПИСАН ПОСТ във форума , камо ли по темата за Имоти .
                            Това може да се провери от всеки влязъл във Инвестор , дори и за първи път .


                            Питам Ви - предупреждението - БАН ли е - или е ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ?

                            Питам Ви - защо модерирате в полза на троловете , прокламиращи тегленето на кредите и закупуването на Имоти - СЕГА
                            като това е абсолютно самоубийство за всяко БГ семейство в този момент

                            Питам ВИ - KEEP_CALM , вие българомразец ли сте и ако НЕ
                            защо подкрепяте със дадените ВИ правомощия
                            българомразещи комерсиални брокерасти , спекуланти или кристални олигофрено - идиоти

                            Да се върна на въпроса -

                            KEEP_ CALM , ако ВИЕ ми покажете със цитат , пост на YANDOX , след вашето предупреждение



                            Дори и ЕДИН !!!!

                            Аз ще се извиня лично , и ще Ви приема за професионалист в работата си .

                            Знаейки , че това няма да стане , поради невъзможност да покажете такъв пост , Ви обвинявам , че сте продажно , купено , манипулирано , заплашено или пристрастно човече - по някакъв начин добрало се до ''заветната служба'' - модератор
                            В такъв случай , мястото Ви НЕ Е В ЕКИПА НА ИНВЕСТОР .
                            Хайде , шибнете ми бан и на мен
                            и на още 74 ника които ще ви го напишат ..................
                            Да помогна на модераторите и администраторите на сайта: акаунтите: NordWest, orthodox, yandox и bearfox са едно и също злонамерено човече целящо деструктивност в темата за най-важния актив за всички българи. Ще бъдат изискани имейл адресите на тези никове с цел съдебни искове за разгласяване на лични данни и позорящи обстоятелства от адвокати от САК

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                              Мултиакаунтъра ползва още два ника:
                              orthodox e NordWest. Нямате ли власт???!!!
                              А Кондор не беше ли ? Дебилчо
                              Май ти нямаш акъл , нито пък имоти , а за пари да не говорим . Питаме се , какво прави беден панелен гарсониераджия като теб във инвеститорски форум ?

                              Коментар


                              • Мултиакаунтъра ползва още два ника:
                                orthodox e NordWest. Нямате ли власт???!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X