IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Модератор keep_calm , незнайно кой ви е назначил , и какви качества сте показал/а , но
    вие превишавате правата си и модерирате в полза на определена групировка .
    Дали ви се плаща , или просто сте част от българите потърпевши от тренда в имотите
    не ми е работа и не ме интересува .
    Факт е , че подкрепяте и модерирате пристрастно в темата за Имоти , с което искам да обърна внимание
    на Управата на Инвестор АД.
    Наложихте бан на Yandox ,който е част от организацията '' България ,Напред'' , без никакви права , правомощия при така стеклите се обстоятелства .
    Намираме това за преднамерено и провокативно , за платено и поръчково .
    Не защитавам , изявите на Yandox .
    Обвинявам вашето модериране , слаба професионалност и може би - пристрастност .

    Това е Вашата Последна Изява по отношение на пост на Yandox :


    Днес, 22:14
    Този коментар от Yandox е изтрит от keep_calm
    Причина: заяждане! предупреждение за бан!

    След , този Ваш модераторски изблик , Yandox няма НИТО ЕДИН НАПИСАН ПОСТ във форума , камо ли по темата за Имоти .
    Това може да се провери от всеки влязъл във Инвестор , дори и за първи път .


    Питам Ви - предупреждението - БАН ли е - или е ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ?

    Питам Ви - защо модерирате в полза на троловете , прокламиращи тегленето на кредите и закупуването на Имоти - СЕГА
    като това е абсолютно самоубийство за всяко БГ семейство в този момент

    Питам ВИ - KEEP_CALM , вие българомразец ли сте и ако НЕ
    защо подкрепяте със дадените ВИ правомощия
    българомразещи комерсиални брокерасти , спекуланти или кристални олигофрено - идиоти

    Да се върна на въпроса -

    KEEP_ CALM , ако ВИЕ ми покажете със цитат , пост на YANDOX , след вашето предупреждение

    Днес, 22:14


    Този коментар от Yandox е изтрит от keep_calm

    Причина: заяждане! предупреждение за бан!
    Дори и ЕДИН !!!!

    Аз ще се извиня лично , и ще Ви приема за професионалист в работата си .

    Знаейки , че това няма да стане , поради невъзможност да покажете такъв пост , Ви обвинявам , че сте продажно , купено , манипулирано , заплашено или пристрастно човече - по някакъв начин добрало се до ''заветната служба'' - модератор
    В такъв случай , мястото Ви НЕ Е В ЕКИПА НА ИНВЕСТОР .
    Хайде , шибнете ми бан и на мен
    и на още 74 ника които ще ви го напишат ..................

    Коментар


    • Една идея, задължително свързване на профил във фейсбук, иначе заличаване

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        не съм си и представял, че ще го кажа, но
        keep_calm, само с един пост в имотната тема ми спечели безвъзвратно уважението.
        не е зле, да го назначите за началник на модерацията.
        Не е нужно! Просто се дръжте на ниво и пишете по темата. Пропускайте дребните заяждания и не провокирайте останалите участници. Темите са достатъчно интересни и горещи без да се налага да правите панаири. За кавга са нужни две страни.

        Коментар


        • не съм си и представял, че ще го кажа, но
          keep_calm, само с един пост в имотната тема ми спечели безвъзвратно уважението.
          не е зле, да го назначите за началник на модерацията.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

            Ами, изобщо не е бе , Кондорчо , не е !! Била е събрала над 100 000 тролски и спамерски поста , 20 000 от които твой и на твоите никове .
            Някакъв друг въпрос ако имаш , иди се подготви по-добре и след това искай разрешение * Ако мога да попитам* . И то само ако не си употребил.
            ТОВА, трябва да се види.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Да не би да не е бе кондорчо, беше събрала над 100 000 мнения преди да я унищожат
              Ами, изобщо не е бе , Кондорчо , не е !! Била е събрала над 100 000 тролски и спамерски поста , 20 000 от които твой и на твоите никове .
              Някакъв друг въпрос ако имаш , иди се подготви по-добре и след това искай разрешение * Ако мога да попитам* . И то само ако не си употребил.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

                *най четената тема* ??? Сериозно ли го пишеш това ?
                Ще излязат прави хората , ти си превъртял играта.
                Да не би да не е бе кондорчо, беше събрала над 100 000 мнения преди да я унищожат

                Коментар


                • Last edited by keep_calm; Днес, 09:00. Причина: Не товарете темата с едър шрифт и анимации. Придържайте се към темата и престанета да се заяждате с останалите участници в дискусията!

                  Инвестор , що за модератор сте назначили
                  как може такива глупави изисквания да поставя
                  след като в самия ВИ сайт е заложена опцията за едър и дребен шрифт
                  анимация , или един цвят или друг
                  има го като опция , схващате ли
                  а модераторчето - казва че не можело защото било товарело системата
                  (каквото и да означава това )

                  редно е keep calm
                  не да трие , а да се премахнат възможностите за тези неща
                  ЗАЩОТО , ако ги има значи е позволено
                  а неговото модериране се явява произволна му прищявка


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                    мани, mpy_yordanov (мариянчо) взе че изтри най-четената тема и вместо да възстанови темата взе че само рече сори и създаде нова със същото заглавие. От това по-некадърна модерация, здраве му кажи. Един бекъп като хората не могат да направят, вие чакате чудеса от тях.
                    *най четената тема* ??? Сериозно ли го пишеш това ?
                    Ще излязат прави хората , ти си превъртял играта.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Има къде по-страшни неща: Пишат се някакви статии от скара и с родния си език хора, от години, на админи и Ко препоръчвам, да си вземат РЕДАКТОР, ДЕТО ДА ЗНАЕ ДОБРЕ И ПИСМЕНО, И ГОВОРИМО БЪЛГАРСКИ...и нищо. Глас в пустиня.
                      мани, mpy_yordanov (мариянчо) взе че изтри най-четената тема и вместо да възстанови темата взе че само рече сори и създаде нова със същото заглавие. От това по-некадърна модерация, здраве му кажи. Един бекъп като хората не могат да направят, вие чакате чудеса от тях.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Срамота !!!
                        Тяхното на нищо не прилича !
                        Има къде по-страшни неща: Пишат се някакви статии от скарани с родния си език хора, от години, на админи и Ко препоръчвам, да си вземат РЕДАКТОР, ДЕТО ДА ЗНАЕ ДОБРЕ И ПИСМЕНО, И ГОВОРИМО БЪЛГАРСКИ...и нищо. Глас в пустиня.
                        Last edited by Pyramid; 10.11.2021, 22:44.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение

                          Успокои ме, аз също не мога да я виждам - май наистина е бъг, няма про/антиваксърски симпатии
                          Сега ще постна в нея. Можете да го видите само нерегистрирани.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            На мен ми е ясно какво е, както и как мога да чета, но това е срамота да се допуска !
                            Казвали са ми ,че съм брокер ама пък чак журналист хахаха
                            не съм нито едното ,нито другото
                            да не са ти спрели нета избирателно за темата само
                            от Швейцария
                            хихихих
                            да - журналист не си - и до тук
                            другото май не е вярно
                            хихихихи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                              И защо за Бога, нямам право дори да разглеждам темата :Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?
                              Държа се културно ! Нямам бан ! Какво става с този форум ?
                              Това някакъв страх от ваксинирани хора виртуално ли е ?!!!
                              Спокойно, ако се страхувате от мнението ми ми сложете бан, но чак пък забрана да разглеждам темата идва повече.
                              Сега вземете и изтрийте и тази тема за по-сигурно

                              ПП: Ето и съобщението което получавам

                              Sorry, you are not authorized to view this page
                              Успокои ме, аз също не мога да я виждам - май наистина е бъг, няма про/антиваксърски симпатии

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

                                Дъри,
                                това е някакъв глич в системата им и те просто не знаят как да се оправят, макар Матвеев и аз да ги учихме няколко пъти на "workaround".

                                Мога да го оправя, може и Матвеев. Но след това биваме плюти и банвани от мудературата.

                                Журналя на власт... и ти си същото.

                                ПП. Можеш да влезеш в темата и да я четеш, ако не влизаш от регистрирания си акаунт.
                                На мен ми е ясно какво е, както и как мога да чета, но това е срамота да се допуска !
                                Казвали са ми ,че съм брокер ама пък чак журналист хахаха
                                не съм нито едното ,нито другото

                                Коментар

                                Working...
                                X