IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Не мога да разбера
    Русофобията и седерастията са психически заболявания, които се толерират от медиите в България, платено или безплатно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
      тая реклама на каското на дзи ми скъса нервите.5 минути не мога да прочета една статия защото трябва да (гоня) рекламата.не ви ли е срам.така ли се прави реклама.кой малоумник го измисли.това каско от дзи за два лева да е няма да го направя при тях никога, защото ми вдигат кръвното с тъпи реклами
      Аз пък няма да си взема от мобилното приложение вдясно, до скрола.
      Чудя се на този посредник. Не можа ли да разбере, че дразнещата релкама е антиреклама?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin
        Оня ден и в Туркия беше. Тюрки го ебаха, сега и индийци ша го ебат.ОПЕК отделно. Въобще цари една любов - и Раша все отдолу хахахаха
        Не мога да разбера какъв е принципът на модерация в този сайт.
        Допускат се потребители с подобни откровено провокативни никове като цитирания "червен кретен" или като "червена сган" (4ervenasgan).

        При това провокаторът redcretin явно има право да държи нецензурен език заедно с непрекъснатите обиди към други потребители. Впрочем същият трол се беше регистрирал и с други никове:
        moderebov
        pu10
        Xamsterdamm
        chervenamishka
        chervenuh
        redalert


        Най-много за един никнейм да греша. Може да проверите че са от един компютър. Тролът е многоников.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
          тая реклама на каското на дзи ми скъса нервите.5 минути не мога да прочета една статия защото трябва да (гоня) рекламата.не ви ли е срам.така ли се прави реклама.кой малоумник го измисли.това каско от дзи за два лева да е няма да го направя при тях никога, защото ми вдигат кръвното с тъпи реклами
          За рекламата на ДЗИ - знаете как мислят маркетолозите. Но в случая ние трябва да се опитваме да балансираме между два интереса - на читатели и на рекламодатели, като се стараем и двете страни да са доволни.
          Поздрави:
          Бойчо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
            какво е това триене, скоро няма да има кой да пише, освен платените коментатори,
            а малко след това няма да има и кой да чете
            Здравейте и извинявайте за късния отговор. Няма безразборно триене във форума, който все пай си има правила. А и модераторите нямат отговорност за разследвания, които водят разни държавни органи заради езика, който се използва в коментарите. Моля, уважавйте изискванията, които са наложени! Бойчо

            Коментар


            • тая реклама на каското на дзи ми скъса нервите.5 минути не мога да прочета една статия защото трябва да (гоня) рекламата.не ви ли е срам.така ли се прави реклама.кой малоумник го измисли.това каско от дзи за два лева да е няма да го направя при тях никога, защото ми вдигат кръвното с тъпи реклами
              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                ?
                Пазара на череши не е за подценяване!
                Доста години Гьорето Илиев, Бог да го прости, по него измерваше финансовата ситуация в държавата, за който ме разбира!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                  С оглед на новата политическа обстановка и очакваните бурни страсти покрай изказванията, действията и личността на новия финансов министър, моля да отключите темата:
                  Горанов: Трябва да сме по-загрижени за пазара на череши, отколкото за капиталовия
                  За съжаление се оказа, че човекът далеч не е затворена страница.
                  ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                    С оглед на новата политическа обстановка и очакваните бурни страсти покрай изказванията, действията и личността на новия финансов министър, моля да отключите темата:
                    Горанов: Трябва да сме по-загрижени за пазара на череши, отколкото за капиталовия
                    За съжаление се оказа, че човекът далеч не е затворена страница.
                    +1111111111111111

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                      С оглед на новата политическа обстановка и очакваните бурни страсти покрай изказванията, действията и личността на новия финансов министър, моля да отключите темата:
                      Горанов: Трябва да сме по-загрижени за пазара на череши, отколкото за капиталовия
                      За съжаление се оказа, че човекът далеч не е затворена страница.
                      Подкрепям предложението на колегата. Предвид фундаменталния характер на съждението относно черешовия пазар, мисля че финансовият министър има право на собствена тема в Инвестора. Още повече, че подобен прецедент вече съществува - г-н Дянков например, си има собствена тема, която не е заключена.
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • С оглед на новата политическа обстановка и очакваните бурни страсти покрай изказванията, действията и личността на новия финансов министър, моля да отключите темата:
                        Горанов: Трябва да сме по-загрижени за пазара на череши, отколкото за капиталовия
                        За съжаление се оказа, че човекът далеч не е затворена страница.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bullbear Разгледай мнение
                          Получава се някаква грешка. Търсеки инфо чрез гугъл ме препраща към статия на инвестора от 25.11.2014 г., а днес е едва 31.10.2014 г.


                          Ами явно добре дошъл в бъдещето!

                          Коментар


                          • Получава се някаква грешка. Търсеки инфо чрез гугъл ме препраща към статия на инвестора от 25.11.2014 г., а днес е едва 31.10.2014 г.


                            http://tekstove.info/browse.php?id=14422

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                              какво е това триене, скоро няма да има кой да пише, освен платените коментатори,
                              а малко след това няма да има и кой да чете
                              Винаги ще има кой да пише тук. А ако докарат положението до това да нямаме желание или дори възможност за писане - по-лошо за форума.

                              Коментар


                              • какво е това триене, скоро няма да има кой да пише, освен платените коментатори,
                                а малко след това няма да има и кой да чете
                                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                                Коментар

                                Working...
                                X