IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте. Никакви ограничения на никого не са поставяни. Темата би трябвало да се отваря нормално.

    Някой друг има ли подобен проблем?
    रादोस्त

    Коментар


    • Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

      Sorry, you are not authorized to view this page

      Пише че има нови постове, Кои са тез с привилегиите и ние не можем да им четем глупостите и да им ги коментираме
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Алоооу, Хюстън!

        Имате проблем с опресняването по време на (главната страница)... не, на самите теми.
        Last edited by chan_tura_naga; 09.08.2021, 09:56.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Скъпи Марияне, драги Бойчо,
          служителите ви ме трият само защото мнението ми е различно от това на комонетата и ДС доносниците във форума.

          И модераторите на смяна да не го трият. Това не е за тях.
          "Мнение"? Та ти, само ходиш и се заяждаш.

          Коментар



          • Моля, Продължете с триенето на троловете..

            Коментар


            • Скъпи Марияне, драги Бойчо,
              служителите ви ме трият само защото мнението ми е различно от това на комонетата и ДС доносниците във форума.

              И модераторите на смяна да не го трият. Това не е за тях.

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Up sofix up2000 Разгледай мнение
                Скъпи Марияне
                и колеги от инвестор, бихте ли обяснили или поне намекнали ЗАЩО е тази СВРЪХТОЛЕРАНТНОСТ към троловете на ГЕРБ тук?!?
                Ами ето "софикс ъп2000" , това не е ли достатъчно?

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Скъпи Марияне
                  и колеги от инвестор, бихте ли обяснили или поне намекнали ЗАЩО е тази СВРЪХТОЛЕРАНТНОСТ към троловете на ГЕРБ тук?!?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                    Що не вземете да създадете тема в която да оценяваме работата на модераторите...Ще научите много истини и неприятни неща които като триете мислите че не съществуват
                    Спокойно. Прекрасно се знае всичко. Ама хората семейства гледат, деца имат и т.н., нямат особено къде да мърдат. И слушат. Бъди великодушен.

                    Коментар


                    • Що не вземете да създадете тема в която да оценяваме работата на модераторите...Ще научите много истини и неприятни неща които като триете мислите че не съществуват

                      Коментар


                      • Добъд ден инвестор.бг,не мислите ли, че е време политическите тролове на ГЕРБ да си починат от 12 години усилен труд?? Визирам: соколов, барбарон, имхотеп, червена сган, червени боклуци, информ, а още към 100 ника. Както и да вдигнете всичко банове наложени заради техните доноси! Ако имате финансов интерес от герб го кажете в името на добрата открита журналистика. ПИРАМИДАТА ГЕРБ ЗАМИНА....НЕ СЕ СТРАХУВАЙТЕ ПОВЕЧЕ!
                        Last edited by Up sofix up2000; 11.07.2021, 20:48.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                          Алекс, с пристрапристрастното си отношение към пирамид - превръщате в безсмислено участието в конкретни спорове по темите.
                          Бъдете здрава. (доколкото зная, модерацията тук е съставена от дами - сложно ли е да бъдете безпристрастна?)
                          Хм. То и на мен ми се чини, че много ме трият но, хубав съм, трябва да блестя...

                          Коментар


                          • Алекс, с пристрастното си отношение към пирамид - превръщате в безсмислено участието в конкретни спорове по темите.
                            Бъдете здрава. (доколкото зная, модерацията тук е съставена от дами - сложно ли е да бъдете безпристрастна?)
                            Last edited by mikomikov; 19.06.2021, 15:50.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                              Хаха какъв е тоя роман дето си написал/а. Тук е пълно с хора с по няколко акаунта заработващи за дадени централи да пускат мнения. Сиг и ти си в тоя кюп и виеш на умряло

                              Аз искам да подам сигнал да се изтрият профилите на троловете от герберската централа - имхотеп/ валидатора.
                              Имаш харесване за последното изречение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                                Със сигурност Yandox, orthodox и nordWest са едно и също лице, най-вероятно това са някакви шаноникове на основния redcretin
                                най многониковия трол
                                идва да прави глупави изявления

                                и сега пишеш и с minimind профил
                                а това уж
                                е забранено от правилата
                                обръщам внимание и с този пост
                                на Бойчо Попов

                                Коментар

                                Working...
                                X