IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Но това е ужасно.

    Днес в кантората си играх половин час, за да напиша един дълъг и важен пост, с изчисления и т.н. в една немаловажна тема.
    )))) сигурен съм
    аз също писах няколко остроумни забележки повечето от работния си ден
    тежка, тежка загуба
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Но това е ужасно.

      Днес в кантората си играх половин час, за да напиша един дълъг и важен пост, с изчисления и т.н. в една немаловажна тема.
      Така човек се разминава със световната слава!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
        Направен е бекъп и мненията от днес няма как да се възстановят.
        Искрени извинения!
        Но това е ужасно.

        Днес в кантората си играх половин час, за да напиша един дълъг и важен пост, с изчисления и т.н. в една немаловажна тема.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
          Направен е бекъп и мненията от днес няма как да се възстановят.
          Искрени извинения!
          Ох, добре че не съм "ръсила мъдрости" зАлудо.
          г-жа Фирдевс.2015г.

          Коментар


          • Извиненията се приемат. Дано да е имало добра причина да се хвърли толкова труд.



            Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
            Направен е бекъп и мненията от днес няма как да се възстановят.
            Искрени извинения!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
              Във всеки форум последна дума имат модераторите. Ако на някой не му изнася - да си пише по други форуми!
              А как да се реагира, когато стане ясно, че модераторът е не само некомпетентен, но и етично недостатъчен.

              ПП Преди време един от модераторите ми писа, че не знае точно какво е "Холокоуст", пък и не го е интересувало много. Та казваш последната дума!

              Коментар


              • бекъпа е от нощес. Не ми казвайте че нямате лайв архив или фейловър айпи.?!?!

                Хахаха удриии

                Коментар


                • Направен е бекъп и мненията от днес няма как да се възстановят.
                  Искрени извинения!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение

                    Къде са мненията от днес???
                    "технически проблем"

                    Коментар



                    • Къде са мненията от днес???

                      Коментар


                      • не мога да разбера, спуквате екрана от реклами един нормален форум неможе да подържате. Аматьорска работа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                          Във всеки форум последна дума имат модераторите. Ако на някой не му изнася - да си пише по други форуми!
                          Абе и ти не си прав.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                            Във всеки форум последна дума имат модераторите. Ако на някой не му изнася - да си пише по други форуми!
                            Има доста форуми с безплатни модератори, които собствениците посочват от редовните потребители с разяснения каква политика искат да се спазва.

                            Ентусиасти за слава, колкото искаш ( по принцип ). Нагледал съм се на всякакви форуми и всякакви модератори - кофти винаги е, че обикновено юзерите ги надживяват. Какво ще модерираш като нямаш юзери?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dragoradev Разгледай мнение
                              Когато модератор ти трие темите без причина то има начин да го накараш да трие, че да му се отще. Аз ги предупредих, изтрита тема - 1 нощ бот, бан - бот по-дълго време.
                              Трие се коментар в тема Политика, където отговарям на постинг на един колега, който е писал за Македония.

                              Съответно и аз пиша отговор за Македония ( в тема Политика ), тоест говорим си/споделяме мнения - обичайните неща във всеки един форум.

                              И само след 20 сек. пост ми е изтрит с рийзън ( причина ): Извън темата.

                              П.П. В първият момент си помислих, че извънземните нещо се базикат с монитора ми, давам рефреш = същото. Писал съм отговор на колега за Македония в тема Политика и смешния надпис "Извън темата".

                              Чакам господин Попов да ми напише публично, че по вътрешните им правила на форума, в тема Политика е забранено да се коментира Македония и се води извън темата.

                              После искам ъпдейт на Общите условия с клауза, за да потвърдя, че се съгласявам и повече никога няма да пиша за Македония в тема Политика

                              Очаквам поредните дрън-дрън: модераторите не са виновни. При условие, че поста, дет' писах 2 мин. няма как да се прочете за 20 сек., а се забърса ( като технологично време? ).

                              Причината да го знам това, че видях правописна грешка още в началото на първия абзац и дадох редактирай, за да я оправя - БАММ ... поста ми изтрит, като не е четен - хахаха

                              Говорим за интервал 5-10 сек. и пост около половин страница А4

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dragoradev Разгледай мнение
                                Така е. Но ако съм модериран небезпристрасно, нечестно или безпричинно, то си имам начин да им дам поле за действие да модерират. Пак ако на някой не му изнася - да модерира по други форуми.
                                Къв си ти бе, та да даваш наклон на чепа на модераторите? Не отричам, че понякога вършат глупости, но си има други начини да ги оправиш. Аз лично, като реша, че прекаляват, пиша на някой от началниците в Инвестора и нещата си отиват на мястото. Не съм се ровил в твоя случай и не знам кой е крив и кой е прав, но това което направи с бота оная вечер беше пълна комплексарщина и простотия. Каквато и да е модераторска простотия не може да оправдае действията ти. Това не ти е някой тийнеджърски форум. На кого се фукаш колко си велик, script kiddie? Надявам се Инвесторът да вземе мерки да не позволява на такива като теб да си развяват коня. Това ми е мнението за теб и затова ти го написах по подходящ начин на лично съобщение. Боклук! Аман от пишман хакерчета ....

                                P.S. Инвесторе, да си оправите платформата за да не се допускат подобни случаи. Сега виждам, че на отворкото отново се разрешава да пише във форума. Това ми навява мисли за капитулация пред едно нагло изнудване. Значи махаме му бана за да престане атаката му срещу форума. Грозна работа! С терористи не се преговаря! Такъв като него заслужава постоянен бан завинаги!
                                Last edited by netware5; 22.11.2015, 03:16.
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X