IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    Благодаря ти! На мен картината криво-ляво ми се изясни.
    И все пак някак не мога да схвана, защо изчезнаха постинги, които са публикувани в интервал 15-20 часа преди събитието, дори в рамките на предходната дата.
    Начев,ама много питаш!Защо,защо?Ами,ей така,защото!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Имало е срив, явно. И аз пробвах следобяд, дори не се отваряха списъкът с коментираните теми.
      Но можеше поне да се извинят за причиненото неудобство.
      Благодаря ти! На мен картината криво-ляво ми се изясни.
      И все пак някак не мога да схвана, защо изчезнаха постинги, които са публикувани в интервал 15-20 часа преди събитието, дори в рамките на предходната дата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

        Пирамида, очевидно и ти си констатирал нещо, което удивително прилича на срив. В мен имаше някакво колебание и неяснота. Още повече, че кратко време отсъствах и нямам идея за събитията тук.
        Странно ми се стори, обаче, че днес никъде не видях намеци или оплаквания.

        Жалко! В Оптимизма се случваше нещо изненадващо: за пръв път от години имаше човешки, добронамерен, почти приятелски разговор. Нещата опираха до оповестяване на първо време на някакви субективни прогнози, но в мен се заформи усещането, че може би сме на прага на разговор, който вече щеше допълнително да включва мотиви, основания и аргументи.

        Не знам какво се случи, ама аз за пореден път загубвам желание да пиша. След дълбоко колебание и борба, вчера наруших едно от правилата си: Никога да н е давам прогнози и препоръки.
        Може би всичко това беше просто лошо стечение на обстоятелства.
        Да, ама аз го въприемам, че все едно Някой отгоре строго ми размаха пръст
        Имало е срив, явно. И аз пробвах следобяд, дори не се отваряха списъкът с коментираните теми.
        Но можеше поне да се извинят за причиненото неудобство.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Имало е срив, явно. Напр., да влезеш в сайта, бе невъзможно, отхвърляше нормално влизане...
          По-скоро, не могат да сторят нищо. Пък и едва ли им поука. Така мисля.
          Пирамида, очевидно и ти си констатирал нещо, което удивително прилича на срив. В мен имаше някакво колебание и неяснота. Още повече, че кратко време отсъствах и нямам идея за събитията тук.
          Странно ми се стори, обаче, че днес никъде не видях намеци или оплаквания.

          Жалко! В Оптимизма се случваше нещо изненадващо: за пръв път от години имаше човешки, добронамерен, почти приятелски разговор. Нещата опираха до оповестяване на първо време на някакви субективни прогнози, но в мен се заформи усещането, че може би сме на прага на разговор, който вече щеше допълнително да включва мотиви, основания и аргументи.

          Не знам какво се случи, ама аз за пореден път загубвам желание да пиша. След дълбоко колебание и борба, вчера наруших едно от правилата си: Никога да н е давам прогнози и препоръки.
          Може би всичко това беше просто лошо стечение на обстоятелства.
          Да, ама аз го въприемам, че все едно Някой отгоре строго ми размаха пръст

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
            Вчера, 27.09.19, около обяд публикувах нещо в "Оптимизъм ...". Беше си строго тематично. Публикацията излезе, видях я.
            Скоро след това, примерно около 13.00 часа, неколкократните ми опити да вляза в "Коментари" завършиха без никакъв успех.
            Интернетът при мен си вървеше нормало и разбрах, че очевидно при вас има някакъв проблем. Повече не ползвах сайта.

            Днес погледнах отново и ми направи впечатление, че в няколкото прегледани теми има някакъв период от около 17 - 20 часа (посочваното време е примерно и варира при различните теми), в който има дупка - време без публикации.
            В конкретната тема "Оптимизъм ..." периодът е от около 22.00 ч. на 26.09, до примерно 15.00 часа на 27.09.
            Ерго, не само в някакъв интервал от време не е бил възможен достъп, но и са изтрити (изчезнали) доста вече публикувани постинги.

            Какво се случи?
            Ще предприемете ли нещо?
            Имало е срив, явно. Напр., да влезеш в сайта, бе невъзможно, отхвърляше нормално влизане...
            По-скоро, не могат да сторят нищо. Пък и едва ли им поука. Така мисля.

            Коментар


            • Вчера, 27.09.19, около обяд публикувах нещо в "Оптимизъм ...". Беше си строго тематично. Публикацията излезе, видях я.
              Скоро след това, примерно около 13.00 часа, неколкократните ми опити да вляза в "Коментари" завършиха без никакъв успех.
              Интернетът при мен си вървеше нормало и разбрах, че очевидно при вас има някакъв проблем. Повече не ползвах сайта.

              Днес погледнах отново и ми направи впечатление, че в няколкото прегледани теми има някакъв период от около 17 - 20 часа (посочваното време е примерно и варира при различните теми), в който има дупка - време без публикации.
              В конкретната тема "Оптимизъм ..." периодът е от около 22.00 ч. на 26.09, до примерно 15.00 часа на 27.09.
              Ерго, не само в някакъв интервал от време не е бил възможен достъп, но и са изтрити (изчезнали) доста вече публикувани постинги.

              Какво се случи?
              Ще предприемете ли нещо?
              Last edited by nachev; 28.09.2019, 10:21.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
                Моля, обърнете внимание на Мибова, която неадекватно трие коректни и нужни за темата/форума постове.

                Днес, преди малко:
                • Днес, 10:23
                  Този коментар от grisow е изтрит от mibova
                  Причина: Извън темата

                • Днес, 10:23
                  Този коментар от nachev е изтрит от mibova
                  Причина: Извън темата
                • Днес, 10:00
                  Този коментар от nachev е изтрит от mibova
                  Причина: Отклоняване от темата и заяждане. Моля пишете по темата!

                • Днес, 10:00
                  Този коментар от grisow е изтрит от mibova
                  Причина: Отклоняване от темата и заяждане. Моля пишете по темата!
                Такива са им инструкциите.

                Коментар


                • Моля, обърнете внимание на Мибова, която неадекватно трие коректни и нужни за темата/форума постове.

                  Днес, преди малко:
                  • Днес, 10:23
                    Този коментар от grisow е изтрит от mibova
                    Причина: Извън темата

                  • Днес, 10:23
                    Този коментар от nachev е изтрит от mibova
                    Причина: Извън темата
                  • Днес, 10:00
                    Този коментар от nachev е изтрит от mibova
                    Причина: Отклоняване от темата и заяждане. Моля пишете по темата!

                  • Днес, 10:00
                    Този коментар от grisow е изтрит от mibova
                    Причина: Отклоняване от темата и заяждане. Моля пишете по темата!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                    И защо да е спам ?! Съвсем логично е да изтипосате и Азис , па сетне ако питам защо , спам , нали ... ама айде да върви алъш веришът ...
                    Майничка, това е тяхна теритотия. Те колят, те бесят. Нищо, че и модитата са сред прецаканите, смеят ли да гъкнат? Губят работа, ако нещо кривнат от „правия” път. Смилѝ се, хора сме.

                    Коментар


                    • И защо да е спам ?! Съвсем логично е да изтипосате и Азис , па сетне ако питам защо , спам , нали ... ама айде да върви алъш веришът ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Къде, на какъв адрес мога да гледам видеата на блумберг тв българия, във инвестор не става, в сайта на блумберг тв българия не става също. Къде могат да се гледат или е за деня и гитти-битти
                        https://www.investor.bg/news/index/189/
                        ИЛИ

                        https://www.bloombergtv.bg/video

                        Коментар


                        • Къде, на какъв адрес мога да гледам видеата на блумберг тв българия, във инвестор не става, в сайта на блумберг тв българия не става също. Къде могат да се гледат или е за деня и гитти-битти

                          Коментар


                          • Добре, добре. Мир да има.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Предлагам да бъде баннат за един месец импотехът , па да видим с колко ше намалее работата на модерацията.
                              с 50%

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                                Същият език на омразата използва и потребителят Имхотеп.

                                Имхотеп не взема отношение по конкретни теми, но провокира разправии и опитва да се меси в работата на модераторите - както в конкретния случай.

                                .................................................. ..................................

                                Съчувствам на модераторите от толкова неоснователно "жалващи" се - като Имхотеп - които в действителност не отчитат своето некоректно поведение, но в същото време не пропускат сами да влязат в ролята на модератори... Толкова са крехки и обидчиви такива хора, та се чудя как изобщо се справят с превратностите на живота... ))
                                Предлагам да бъде баннат за един месец импотехът , па да видим с колко ше намалее работата на модерацията.

                                Коментар

                                Working...
                                X