IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
    Здравейте,

    Няколко пъти съм пояснявал, че общите правила забраняват заблуда чрез ползване на няколко ника. Потребители вече са били наказвани заради това.

    Поздрави,
    Бойчо
    Здравейте Бойчо,
    ако общите правила го забраняват, може ли да се направи така, че да не се допуска писането от няколко ника?
    Потребителите явно не се трогват много от наказанията, просто влизат с някой от другите никове...или създават нов.

    Поздрави,
    Венци
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      е те не пишат едновременно
      пишат последователно )))

      сериозно, ако няма да го санкционирате, редно е поне другите да знаят, че няколко ника се ползват от един човек.
      ако не ви е в разрез с политиката, може да направите темичка и там да се виждат групите никове.
      Здравейте,

      Няколко пъти съм пояснявал, че общите правила забраняват заблуда чрез ползване на няколко ника. Потребители вече са били наказвани заради това.

      Поздрави,
      Бойчо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
        Много хора имат по няколко ника, въпросът е да не пишат едновременно от тях, опитвайки се да създават впечатлението, че пишат различни потребители и да спамят.
        е те не пишат едновременно
        пишат последователно )))

        сериозно, ако няма да го санкционирате, редно е поне другите да знаят, че няколко ника се ползват от един човек.
        ако не ви е в разрез с политиката, може да направите темичка и там да се виждат групите никове.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
          Много хора имат по няколко ника, въпросът е да не пишат едновременно от тях, опитвайки се да създават впечатлението, че пишат различни потребители и да спамят.
          Това в правилата пише ли че е разрешено....?

          Коментар


          • Много хора имат по няколко ника, въпросът е да не пишат едновременно от тях, опитвайки се да създават впечатлението, че пишат различни потребители и да спамят.

            Ако сте с интернет с динамично IP, такава опция няма да помогне. Или ако пишете от различни места.
            रादोस्त

            Коментар


            • сериозно,
              може ли до ника да се изписва и ип адреса от които е писал.
              виждал съм го по други форуми.

              или още по добре ип адреса, от които пише и списък с никовете, писали от същия ип адрес.

              това да има потребители с по няколко ника и да се опитват да насаждат нагласи не е редно.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                Доколкото виждам, в момента подписа не съдържа обида.
                Така е а какво смятате по въпроса за мулти акаунтите..... и постоянните влизани с нови никове на едни и същи потребители.....

                Коментар


                • Доколкото виждам, в момента подписа не съдържа обида.
                  रादोस्त

                  Коментар


                  • Manyface God" Manyface God" е онлайн в момента
                    Аватара на Manyface God"
                    Мнения: 872

                    Днес, 14:17




                    Може да се говори, да.. но ти?? Твърдо не!
                    __________________
                    IN GREED WE TRUST/ аман от Монти лъжеца
                    Отговори с цитат

                    Пряка обида в девиза и никой не взима мерки ,ще отговаря по всякакъв начин на поредния трол и доказа спамер с 10 ника....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      Мое мнение е че потребителите в този форум не са равнопоставени.На едни се позволява да обиждат други обаче веднага щом отвърнат следва бан.Защо позволявате да обиждат президента на Русия??Защо?Имам и усещането че модератори нарочно дразнят хората тук.Аз сериозно се замислям да спра повече да пиша тук.Просто взе да ми писва от неуважението.Да не говорим че някои смятат различното мнение за обида.Щом кажеш че САЩ НАТО и ЕС са лоши стой та гледай.Следва комунист русофил рубладжия и други подобни.Простотиите на Маранди изобщо не желая да ги коментирам та той няма едно мнение дето да е по темата
                      С волками жить , по волчим вить ! Със уточнението че тия не са вълци ами помияри
                      и откачалки ! Но си прав за пристрастието , необективността и най вече двойния аршин на някои модератори/ки/. Бан за недоволните и зелен светофар за маранди....да живеят всички БГ империи по всички земни кълбета !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                        Мое мнение е че потребителите в този форум не са равнопоставени.На едни се позволява да обиждат други обаче веднага щом отвърнат следва бан.Защо позволявате да обиждат президента на Русия??Защо?Имам и усещането че модератори нарочно дразнят хората тук.Аз сериозно се замислям да спра повече да пиша тук.Просто взе да ми писва от неуважението.Да не говорим че някои смятат различното мнение за обида.Щом кажеш че САЩ НАТО и ЕС са лоши стой та гледай.Следва комунист русофил рубладжия и други подобни.Простотиите на Маранди изобщо не желая да ги коментирам та той няма едно мнение дето да е по темата
                        Напълно подкрепям бат' Пешо.

                        Според мИня също никой няма право да се гаври с братята от Зимбабве. Покъртително е неуважението към братска Африка, па камо ли с техния вожд ( президента ).

                        Не мога да понасям, че някой може да обижда, като го нарича тъмнокож и живее в Африка.

                        П.П. Помнете ми думата, защото Ванга е казала, че само президентът на Зимбабве ще спаси България от дебелата Меркел и Обонго Мамака. Никой друг няма да може, защото ние сме кръвни братя със Зимбабве от хилядолетия.

                        Те имат две очи! И ние имаме 2 очи.
                        Те имат две уши! И ние имаме 2 уши.
                        Те имат една уста! Епаси - и ние имаме една уста.

                        Значи сме братя с братята от Зимбабве и техния президент не е рошльо кат' нашия

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
                          Извинения поднасям лично към всички.

                          За наказание не може да става дума, тъй като не модераторите са били виновни. Те са свършили работата си, доколкото са могли и в случая не става дума за липса на поддръжка на форума, а за технически проблем, който все още не е напълно решен.

                          ИЗВИНЯВАМ СЕ на всички форумисти, ще се опитаме в бъдеще да сме на по-високо ниво!
                          Мое мнение е че потребителите в този форум не са равнопоставени.На едни се позволява да обиждат други обаче веднага щом отвърнат следва бан.Защо позволявате да обиждат президента на Русия??Защо?Имам и усещането че модератори нарочно дразнят хората тук.Аз сериозно се замислям да спра повече да пиша тук.Просто взе да ми писва от неуважението.Да не говорим че някои смятат различното мнение за обида.Щом кажеш че САЩ НАТО и ЕС са лоши стой та гледай.Следва комунист русофил рубладжия и други подобни.Простотиите на Маранди изобщо не желая да ги коментирам та той няма едно мнение дето да е по темата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            )))) сигурен съм
                            аз също писах няколко остроумни забележки повечето от работния си ден
                            тежка, тежка загуба
                            Френд, съболезнования и на теП. Язък за труда ти. Сега важното е Скептичето да успее да се възстанови след АПОКАЛИПСИСА.(кръстя се).
                            г-жа Фирдевс.2015г.

                            Коментар


                            • Един ден ще напиша пет реда, нова тема даже отворих и вие... Не може ли да се изкара дублажа на темата за Петрол...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Но това е ужасно.

                                Днес в кантората си играх половин час, за да напиша един дълъг и важен пост, с изчисления и т.н. в една немаловажна тема.

                                Хората не могат да вземат надник за тролене, той се загрижил за някакъв "важен" пост

                                Коментар

                                Working...
                                X