IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
    Да използвам и аз да се ожаля от потребител Бай Сачо. Изключително деструктивен тип, който обижда държавата ни и столицата и с най-грозни епитети! Реакция-никаква. Нашите модератори не са ли чували за престъпления против Републиката, а безучастно го поощряват да бълва гадости срещу Държавата Ни? Потресен съм от подобно безхаберие!
    Е ти какво, мислиш ги за Държавна Сигурност? Няма такава. Държава. За сигурност - да не говорим.

    Коментар


    • Да използвам и аз да се ожаля от потребител Бай Сачо. Изключително деструктивен тип, който обижда държавата ни и столицата и с най-грозни епитети! Реакция-никаква. Нашите модератори не са ли чували за престъпления против Републиката, а безучастно го поощряват да бълва гадости срещу Държавата Ни? Потресен съм от подобно безхаберие!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



        Същият език на омразата използва и потребителят Имхотеп.

        Имхотеп не взема отношение по конкретни теми, но провокира разправии и опитва да се меси в работата на модераторите - както в конкретния случай.

        .................................................. ..................................

        Съчувствам на модераторите от толкова неоснователно "жалващи" се - като Имхотеп - които в действителност не отчитат своето некоректно поведение, но в същото време не пропускат сами да влязат в ролята на модератори... Толкова са крехки и обидчиви такива хора, та се чудя как изобщо се справят с превратностите на живота... ))
        Прехвърлят от болната на здравата глава, как. Енергийни вампири.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          ...............

          Само в рамките на час!
          Тези дали е достатъчно да бъде баннат даденият потребител? Ако това се случи във фейсбук, потребителят няма дори да помирише социалната мрежа, първо там се предупреждава, след това един месец бан, след това- аааааааа ама то няма след това. По всички стандарти това се води език на омразата.


          Същият език на омразата използва и потребителят Имхотеп.

          Имхотеп не взема отношение по конкретни теми, но провокира разправии и опитва да се меси в работата на модераторите - както в конкретния случай.

          .................................................. ..................................

          Съчувствам на модераторите от толкова неоснователно "жалващи" се - като Имхотеп - които в действителност не отчитат своето некоректно поведение, но в същото време не пропускат сами да влязат в ролята на модератори... Толкова са крехки и обидчиви такива хора, та се чудя как изобщо се справят с превратностите на живота... ))

          Коментар


          • Преброих над поста на един от съфорумците от които над 10 изтрити- модераторите може ли да кажете колко пъти трябва да изтриете мнението на даден потребител за да получи той бан. Може да се разходите из вчерашните постове и да погледнете дали съм написал истината. На мен преди време амстердамата ми удари балтията на вторият пост след изтичане на един бан. Просто попитах за какво получих наказание и тя ме банна за поне 2 седмици тогава.

            ИИИИИИИ да повторя въпроса- колко пъти трябва да бъде изтрито мнението на даден потребител със забележка- обида, неуместен коментар и други такива, за да получи потребителя бан. Чел съм правилата просто там е дадено много разтегливо за какво се налага бан. Може ли да го конкретизирате правилата.
            Само няколко примера:

            31.07.2019, 19:55
            Този коментар от v_tin е изтрит от aleks262
            Причина: Заяждане
            31.07.2019, 18:50
            Този коментар от v_tin е изтрит от aleks262
            Причина: Обиди
            31.07.2019, 18:51
            Този коментар от v_tin е изтрит от aleks262
            Причина: Обиди
            Само в рамките на час!
            Тези дали е достатъчно да бъде баннат даденият потребител? Ако това се случи във фейсбук, потребителят няма дори да помирише социалната мрежа, първо там се предупреждава, след това един месец бан, след това- аааааааа ама то няма след това. По всички стандарти това се води език на омразата.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Господа, защо не ви работи търговията? Цяла сутрин е така, докога?

              Коментар


              • А сега и пазарите ви не работят!

                Коментар


                • цял ден форума ви не беше достъпен.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Относно днешното видео от БлумбергБГ.ТВ
                    https://www.bloombergtv.bg/video/gar...boris-dzhonsan

                    Този преводач от английски на български- не става.
                    Още повече - дразни слуха.
                    Иде ми да повърна, като го слушам.
                    Имате толкова добри преводачи от английски, мисля че той е недоразумение.
                    Бавен е, не разбира често сложните или дълги изречения, не влага никаква интонация, накъсва изреченията и думите.
                    Явно е, че няма практика, да превежда гладко.
                    Ако имате опция, пускайте субтитри на англ.език, аз втори път не бих го слушал - няма начин.
                    Инвестор и БлумбергБГ искат да са водещи, добре.
                    Но такива излагация не са простени, повярвайте.

                    Коментар


                    • Благодарим за сигнала.
                      रादोस्त

                      Коментар


                      • Преброих 19 поста на един от съфорумците от които 9 изтрити- модераторите може ли да кажете колко пъти трябва да изтриете мнението на даден потребител за да получи той бан. Може да се разходите из вчерашните постове и да погледнете дали съм написал истината. На мен преди време амстердамата ми удари балтията на вторият пост след изтичане на един бан. Просто попитах за какво получих наказание и тя ме банна за поне 2 седмици тогава.

                        ИИИИИИИ да повторя въпроса- колко пъти трябва да бъде изтрито мнението на даден потребител със забележка- обида, неуместен коментар и други такива, за да получи потребителя бан. Чел съм правилата просто там е дадено много разтегливо за какво се налага бан. Може ли да го конкретизирате правилатаТези коментари дали са достатъчни да бъде баннат даденият потребител? Ако това се случи във фейсбук, потребителят няма дори да помирише социалната мрежа, първо там се предупреждава, след това един месец бан, след това- аааааааа ама то няма след това. По всички стандарти това се води език на омразата. Какво ще

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                          Брей!

                          Часовата зона в темите е пакистанска.

                          Поправка: Грешка на посоката. Азорските острови.

                          С направление Бермуда сме!

                          Коментар


                          • Брей!

                            Часовата зона в темите е пакистанска.

                            Поправка: Грешка на посоката. Азорските острови.
                            Last edited by R1a1; 18.07.2019, 11:44.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение



                              Беше въпрос на време да се довлече и да скапи темата,но той си е така!Явно в предишния си живот е бил колорадски бръмбар?!
                              ми пръскайте бе , дорде е време !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                                Та , да питам , има ли начин ?
                                Има! Музика само на ЛС,но пък аз примерно съм ги блокирал и не връщам...

                                Беше въпрос на време да се довлече и да скапи темата,но той си е така!Явно в предишния си живот е бил колорадски бръмбар?!

                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X