IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да и след като разликата от 2 стана на 3 часа се сетих, че все пак това ме дразни...Твоето мнение се вижда, че е писано в 11,25 когато съм в темата и съм логнат с потребителя си. Ако не съм логнат се вижда вярно, вярно е и в списъка с темите откога е последното мнение

    Коментар


    • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
      Наистина ли вече толкова години не можете да оправите часовникът в темите?
      Че сега вече сме по лятното време, брат.

      Коментар


      • Наистина ли вече толкова години не можете да оправите часовникът в темите?

        Коментар


        • Тук някой се опитва с трици да лови маймуни
          няма друг такъв сайт да се срива няколко пъти на ден

          Коментар


          • Защо някои JPG не могат да се качват?
            Ето например това:

            https://prnt.sc/-_gNG0Gr9Yh4

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение
              Инвесторе,направих си нова регистрация,направих и потвърждение,кликвайки върху линка в пощата и пак си имам същия поблем - като напиша мнение, ме връща на първата страница от съответната тема и мнението ми се появява след час,два,три в темата или изобщо не се появява...Някакви пепоръки?!
              така работи инвесторът.
              всеки нов ник минава карантина.
              някои от моите мултиакаунти дори не преживяха карантината
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                Как точно да я запомня, като ми казва, че не съвпада същата парола на същия имейл?
                ...Не знам. Опитвам да подскажа подход, и май без да минеш през метода опит-грешка до успех, може да не се получи. С "рефреша" на платформата, изплуваха много бъгове, че и много нови, се нароиха.

                Коментар


                • Инвесторе,направих си нова регистрация,направих и потвърждение,кликвайки върху линка в пощата и пак си имам същия поблем - като напиша мнение, ме връща на първата страница от съответната тема и мнението ми се появява след час,два,три в темата или изобщо не се появява...Някакви пепоръки?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                    Как точно да я запомня, като ми казва, че не съвпада същата парола на същия имейл?
                    Уважаема Миа, дори да знаеш как да я запомниш, ако ти липсва въображението, че си я запомнила - нямаш никакъв шанс!

                    Трябва да работиш в посока - въображение. На това се надяват създателите на сайта....

                    Опссс, ама това е и мотото в подписа ти! Бравос! На прав път си: нещата се случват с много въображение.

                    ​​​​​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                      Как точно да я запомня, като ми казва, че не съвпада същата парола на същия имейл?
                      Ами нямаш ли такова, асистент?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        А...запомни ли И на телефона новата си парола?
                        Как точно да я запомня, като ми казва, че не съвпада същата парола на същия имейл?
                        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                        Коментар


                        • Здравейте! Аз съм редовен докторант. Възможно ли е да публикувам линк към анкета във форума? Проучването е част от разработване на докторска дисертация на тема "Дигитална трансформация на търговията със застрахователни продукти в България" и е свързано с проучване на потребителската удовлетвореност и лоялност от използването на дигитални канали за покупка на застраховки в България. Попълването на анкетата отнема не повече от 5 минути. Участието в изследването е анонимно. Данните от отговорите ще бъдат използвани единствено за статистически анализ и няма да бъдат предоставяни на трети страни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                            Мога ли да получа отговор, защо след като смених парола, както ми казахте, от комп се свързвам, но не и от телефон?
                            Казва, че не съвпадат същия меил със същата парола.
                            А...запомни ли И на телефона новата си парола?

                            Коментар


                            • Мога ли да получа отговор, защо след като смених парола, както ми казахте, от комп се свързвам, но не и от телефон?
                              Казва, че не съвпадат същия меил със същата парола.
                              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cool_alyn Разгледай мнение
                                Инвестор, никой ли от вас не забелязва, че времето на изпращане на съобщенията, което показвате, е 1 час напред?
                                Лятно време. Не съм сигурен, дали обръщат внимание. И миналата, и предни години, проблемът се влачеше с месеци.
                                Last edited by Pyramid; 12.11.2022, 21:21.

                                Коментар

                                Working...
                                X