IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Едно време листата на тетрадката с име "Книга за похвали и оплаквания", която беше длъжен да има всеки магазин, бяха номерирани, за да не може да ги къса персоналът, срещу който има оплакване.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
      Спрете да спамите в темата.

      Коментар


      • Спрете да спамите в темата.
        रादोस्त

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Изпратих съобщение до "tony1975" за проба. Изскочи грешка:
          "Error while saving content: server abort"
          Но съобщението го виждам в моята "Изходяща кутия".
          Хайде сега, напълно сериозно и без заяждане: Ако правилно си спомням, си нещо повече от програмист, компютърно грамотен, експерт. Покажи им Пътя, свЕтни ги тези хора. Че са го дали съвсем през просото.

          Коментар


          • Ragnar, аз казах ли ти? Тук, истината е неприемлива.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Май мина цяла година с новия форум и все още не мога да изпращам лични!!
              Изпратих съобщение до "tony1975" за проба. Изскочи грешка:
              "Error while saving content: server abort"
              Но съобщението го виждам в моята "Изходяща кутия".

              Коментар


              • Май мина цяла година с новия форум и все още не мога да изпращам лични!!

                Коментар


                • Озаптете тая mibova, тя е рак за форума ви.
                  Както, прочее, и останалите ви мудераторки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

                    Здравейте. Не работи за нито една компания. Става върпос за бутона, който беше в страницата с коментарите на съответната компания. Сега вече няма такъв бутон никъде. Благодаря!
                    Здравейте, мисля, че проблемът е вече отстранен. Поздрави

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                      Здравейте, за коя компания не виждате бутона? Ще се постараем да го оправим, само посочете компаниите. Благодаря предварително.
                      Здравейте. Не работи за нито една компания. Става върпос за бутона, който беше в страницата с коментарите на съответната компания. Сега вече няма такъв бутон никъде. Благодаря!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
                        Навремето от страницата с коментарите можеше да отидеш директно на котировките и финансовата информация за съответната компания. Имаше един бутон горе в дясно. След прословутия ъпдейт това вече не е налично. Няма ли да го оправите най-после?
                        Здравейте, за коя компания не виждате бутона? Ще се постараем да го оправим, само посочете компаниите. Благодаря предварително.

                        Коментар


                        • Навремето от страницата с коментарите можеше да отидеш директно на котировките и финансовата информация за съответната компания. Имаше един бутон горе в дясно. След прословутия ъпдейт това вече не е налично. Няма ли да го оправите най-после?

                          Коментар


                          • Любимата ви музика

                            Sorry, you are not authorized to view this page


                            Ей го ... е туй пък за мене е неприемливо ! Ми аз съм ви клиент бе другари ... правя ви трафик , навалица на сайта , хляб ядете покрай мене ...

                            От колко време сте неизрядни спрямо мене ?! Или казвате "ако щеш ! " ... ами браво !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              Error while saving content: server abort

                              Кога най после ще си оправите сайта, едно лично съобщение не може да се изпрати
                              Виж дали след това съобщение на сървъра изпратеното от теб ЛС е в Изходящи. Ако е там, пратено е, независимо от супщението за грешка.
                              Така ме подсети X_Y.

                              Коментар


                              • Този коментар от majnata е изтрит от Andi11
                                Причина: Неприемливо съдържание.

                                Ми неприемливо е за вас , комплименти ли да ви права ...ако всичко е цветя и рози , тая тема няма да я има !

                                Коментар

                                Working...
                                X