IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Баннван е многократно. Самият той може да потвърди, но ще помоля от тук нататък да е на лични.

    Темата съвсем заприлича на нищо подобно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Е, тогава с кого да си пиша в този форум?
      За мен, дето съм тук от 2005-та, да видя някого със 17000 и нещо си поста за пръв път /теб/ си беше и остава Откровение. Та, с кого, с кого - поне с нормални хора да е. Стискам палци, значи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
        Бате Пешо, колко пъти трябва да се напише в тази тема, че модераторите нямат нищо общо с ника Маранди?

        На албански ли да се пробвам?

        Стига спам!
        Ще си позволя за миг един труден въпрос: ОК, с ника му нямате. Съгласен. А защо така го толерирате? Обижда редовно, клевети...Повдигах въпроса, X_Y само дето мен не сдъвка. Ами че имайте малко повече порядъчност, де. Наистина, с какво той /или някой зад него?/ ви плаши и притеснява, та не смеете да го сложите на мястото му? Аз по-непочтен от него тук не познавам, честна дума!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
          Стига вече де....
          Спирам.

          Извинявам се!

          Поздрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Чудеса. Не очаквай от въпросния да бъде човек : НЕ Е. Този регулярно на черното казва бяло и на бялото-черно. Най-добре, в игнор-листа, да не си хабиш нервите със серсеми.
            Е, тогава с кого да си пиша в този форум?

            Коментар


            • Стига вече де....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                Бате Пешо, колко пъти трябва да се напише в тази тема, че модераторите нямат нищо общо с ника Маранди?

                На албански ли да се пробвам?

                Стига спам!
                Това даде Гугъл преводача:

                Bate Pesho, sa herë duhet të ju shkruani në këtë temë, moderatorët që kanë të bëjnë asgjë me pseudonimin Marrandi?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Ти сега не си отваряй втори фронт с мен, щото ще ти призлее. Говорех за платени постове в темите за Политика.

                  Първо чети, после го проумей и най-после се изхождай по въпроса.
                  Чудеса. Не очаквай от въпросния да бъде човек : НЕ Е. Този регулярно на черното казва бяло и на бялото-черно. Най-добре, в игнор-листа, да не си хабиш нервите със серсеми.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Че аз къде се оплаквам?Констатирам само факти.Маранди ми вика ахмак трият мен,Него не го банват.Аз никого не съм обидил.Теб обидих ли?
                    Нямам 5 ника като тИбя, за да ги сменям всеки ден, когато някой от тях предизвика банан.

                    Пиша само с един и с името си! ( мислиш, че не знаят, че когато ме баМнат и после не влизам въобще у форумо ли? )

                    Ма, не съм нарко-зависим кат' тИбя. Щом ме санкционират ОК. Да съм се оплакал за това?

                    А, ти само сменяш ника и почваш поредните глупости, които си мислиш, че някой е длъжен да чете за безсмъртното жоже. Ма, ще пукне и то, бре и тогава какво ще пишеш по цел ден със спам и тролене? ( за президента на Заир вероятно )?!

                    Коментар


                    • Бате Пешо, колко пъти трябва да се напише в тази тема, че модераторите нямат нищо общо с ника Маранди?

                      На албански ли да се пробвам?

                      Стига спам!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                        Като ти гледам датата на регистрацията, ти си тук отскоро. Аз съм от малко повече време. Повярвай ми - под ника Маранди не пишат модератори. Просто няма как да вземат подобен човек на работа в Инвестор.
                        Бъркаш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid
                          Е че под тоя ник пишат модераторите затова е недосегаем.Аксиоми има на друго място.Във форума няма аксиоми.
                          Като ти гледам датата на регистрацията, ти си тук отскоро. Аз съм от малко повече време. Повярвай ми - под ника Маранди не пишат модератори. Просто няма как да вземат подобен човек на работа в Инвестор.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                            Че аз къде се оплаквам?Констатирам само факти.Маранди ми вика ахмак трият мен,Него не го банват.Аз никого не съм обидил.Теб обидих ли?
                            Приеми Маранди като аксиома в математиката. Харесва ти или не, на този етап присъства и не се дискутира. Но не вини за това модераторите или най-малкото - не искай от тях обяснение. Защо това или онова.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              Къде си прочел в постовете ми да се оплаквам от модераторите? За разлика от теб и точно затова ти казах - не ти харесва нещо, заминавай си.

                              Извинявам се на модераторите. Този пост не е толкова личен, а по-скоро засяга манталитета на някои от пишещите във форума.
                              Че аз къде се оплаквам?Констатирам само факти.Маранди ми вика ахмак трият мен,Него не го банват.Аз никого не съм обидил.Теб обидих ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                                Ама нещо се получава едно говорим друго правим трето искаме.Или както казваш си вдигаш чуковете или искаш забрана.Кое последно.
                                Къде си прочел в постовете ми да се оплаквам от модераторите? За разлика от теб и точно затова ти казах - не ти харесва нещо, заминавай си.

                                Извинявам се на модераторите. Този пост не е толкова личен, а по-скоро засяга манталитета на някои от пишещите във форума.

                                Коментар

                                Working...
                                X