IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Упс, то имало избор
    http://www.dnes.bg/za-da-se-razbiram...ri-2014.216122
    http://www.dnes.bg/mish-mash/2014/02...istvoto.216103
    http://www.dnes.bg/za-da-se-razbiram...oslovna.215914

    Това са ви банерите в момента. Има ли някакъв начин да го карате малко по сериозно???
    И пак да си попитам за онлайн котировките?????

    Коментар


    • Мастурбацията е интимен акт, в който и мъже, и жени опознават телата си. Тя е много повече от достигане на някакво удоволствие. Вижте защо.

      Помага да имате хубав и пълноценен сън

      Ако късно вечер сте решили да се усамотите и да опознаете за пореден път тялото си, това ще ви помогне да имате хубав сън. Ефектът от мастурбацията действа положително върху кръвното налягане, като го намалява, а също така помага на тялото да произведе повече ендорфини. Ендорфините са химикали, които облекчават нивата на стрес и действат релаксиращо.

      Предпазва от рак на простата

      Мастурбацията може да помогне за премахването на токсините, които се натрупват в урогениталния тракт, което води до заболяване. Когато мъжът еякулира повече от пет пъти седмично, рискът да развие рак на простата е три пъти по-малък.

      Повишава настроението

      По време на мастурбация тялото ви отделя неврохимикали като допамин и окситоцин, които повдигат духа ви, повишават вашето удовлетворение. Оргазмът е най-добрият стимулатор на положителните емоции.

      Мастурбацията облекчава инфекции на пикочните пътища

      Червената боровинка има доказани ползи за здравето на пикочните пътища. Но мастурбацията е друг здравословен лек, благодарение на който се отделят бактериите от шийката на матката. От инфекции на пикочните пътища най-често страдат жените с вагинални инфекции, недостатъчна или прекалена хигиена и други.

      Намалява неразположенията на предменструалния синдром.

      http://www.dnes.bg/za-da-se-razbiram...oslovna.215914

      Поздрав за избиращия рекламни банери!!! Една чекия преди работа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
        Значи радост
        Значи съм ошамарил съкровище !!!
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
          Съгласен съм.

          А подписа ти долу какво значи? Нещо китайско ми се чини?
          Значи радост

          Коментар


          • Благодаря за професионалното модериране в темата за Евразийски хегемон!
            Добре се отсява семето от плявата- мнения подплатени с аргументи и смислени анализи от спаменето, чрез постване на линкове без ни най-малка пряка връзка с темата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
              След няколко предупреждения, предприех мерки- бан за 1 месец.
              Недопустимо е във Форум за Инвеститори да толерирам постинги свързани с насилие над животни, тяхното коментиране, развиване и подкрепа.

              Предубедеността ми е колкото на всеки нормален и психически здрав човек.
              Дадох срок до 09.02.2014 23.59 да се осъзнаете и махнете бана. Виждам, че няма ефект.
              Форома това сме ние и затова аз съм до тук с него, поради силно непрофесионалните модератори (amsterdam, yx,..), които пречат на добрия изказ. Отделно си позволяват лични пристрастия по темите и към участниците, избирайки селективно кой да е с бан и кои не при еднакъв изказ. Това е недопустимо! Не е трудно да бъдат назначавани на тази престижна длъжност, мечта за всички, малко по-съобразителни хора без комплекси примерно с тест, показване на личен PnL от последните години също става да се установи, че не страдат от борсово разтройство. Нивото на форома е много ниско и някакви цензори няма да го вдигнат. Ако поне това последно мнение не бъде обработено ще бъде чудесно.
              Last edited by martingale1; 11.02.2014, 14:00.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                Моля ви да обсъждате кучетата в другата тема.
                Съгласен съм.

                А подписа ти долу какво значи? Нещо китайско ми се чини?

                Коментар


                • Моля ви да обсъждате кучетата в другата тема.
                  रादोस्त

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                    Предполагам, че ако детето ти е нахапано от кучета, а недай си боже да умре, тогава друга песен ще пееш.

                    По този въпрос за бездомните кучета и опасността за живота на децата от тях има раздвоение в обществото. Едни за за , други против. Това е същото и при политиката - едни са за БСП, други за ГЕРБ.
                    Според мен модератор да взема страна е недопустимо. Бърка професионализма с личното мнение. Все едно модератора да банне всички подкрепящи Бойко Борисов, защото Бойко Борисов съсипа северна България.

                    Липса на професионализъм.

                    П.П. Ако модератор иска да си каже личната позиция - нека се регистрира като редовен член на форума и да се изкаже. Дори може да каже, че е модератор, но изказва чисто лична позиция.
                    Прав си тук, но аз нямам право да се обаждам, щото Амстердам ме е банвала за твърде дълго време и не смея. Иначе и моето дете два пъти го хапят помияри пред блока. Засега сме приели само законови мерки и то единствено втория път. Викнахме Екоравновесие,които го прибраха. Това естествено предизвика едни много войнствени природозащитници от нашия блок да не ми говорят с месеци
                    Бъркаш обаче, че тя няма друг ник с който си изразява свободните мнения...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                      След няколко предупреждения, предприех мерки- бан за 1 месец.
                      Недопустимо е във Форум за Инвеститори да толерирам постинги свързани с насилие над животни, тяхното коментиране, развиване и подкрепа.

                      Предубедеността ми е колкото на всеки нормален и психически здрав човек.
                      Предполагам, че ако детето ти е нахапано от кучета, а недай си боже да умре, тогава друга песен ще пееш.

                      По този въпрос за бездомните кучета и опасността за живота на децата от тях има раздвоение в обществото. Едни за за , други против. Това е същото и при политиката - едни са за БСП, други за ГЕРБ.
                      Според мен модератор да взема страна е недопустимо. Бърка професионализма с личното мнение. Все едно модератора да банне всички подкрепящи Бойко Борисов, защото Бойко Борисов съсипа северна България.

                      Липса на професионализъм.

                      П.П. Ако модератор иска да си каже личната позиция - нека се регистрира като редовен член на форума и да се изкаже. Дори може да каже, че е модератор, но изказва чисто лична позиция.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                        След няколко предупреждения, предприех мерки- бан за 1 месец.
                        Недопустимо е във Форум за Инвеститори да толерирам постинги свързани с насилие над животни, тяхното коментиране, развиване и подкрепа.

                        Предубедеността ми е колкото на всеки нормален и психически здрав човек.
                        +1 , имаше и коментар от същия който призовава за евтанизиране на стари хора, бездомници и инвалиди. Което отново потвърждава думите ми, че насилието към животни е и първата крачка към насилие и над хора.
                        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                          След няколко предупреждения, предприех мерки- бан за 1 месец.
                          Недопустимо е във Форум за Инвеститори да толерирам постинги свързани с насилие над животни, тяхното коментиране, развиване и подкрепа.

                          Предубедеността ми е колкото на всеки нормален и психически здрав човек.
                          В темата съм писал само, че въпроса трябва да се реши силово според мен без да уточнявам как. Кастрацията е също силово решение, макар и според мен явно недостатъчно. Получавам бан не за 1 ден, а за 1 месец, не за 1 тема, а за всички теми. Отделно не се прави разлика кое е сериозно и кое не за ниво на фором. Всичко това показва липса на преценка и нервност в решенията, т.е. непрофесионализъм. Или пък някаква предубеденост. Всъщност правете каквото искате.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от martingale1 Разгледай мнение
                            Модератор amsterdam прави бан на ник(ове) в темата за Ботьо Тачков при чувствителни нарушения, демонстрирайки непрофесионализъм и липса на преценка, както и предубеденост. Моля вижте немодерирания архив на темата и баннатите участници. В зависимост от решението ви днес/утре, ще реша дали да продължа участието си в форума, което е от създаването на сайта.

                            Моля също така да не ми се промянят текстовете на мненията.
                            След няколко предупреждения, предприех мерки- бан за 1 месец.
                            Недопустимо е във Форум за Инвеститори да толерирам постинги свързани с насилие над животни, тяхното коментиране, развиване и подкрепа.

                            Предубедеността ми е колкото на всеки нормален и психически здрав човек.

                            Коментар


                            • Модератор amsterdam прави бан на ник(ове) в темата за Ботьо Тачков при чувствителни нарушения, демонстрирайки непрофесионализъм и липса на преценка, както и предубеденост. Моля вижте немодерирания архив на темата и баннатите участници. В зависимост от решението ви днес/утре, ще реша дали да продължа участието си в форума, което е от създаването на сайта.

                              Моля също така да не ми се промянят текстовете на мненията.
                              Last edited by martingale1; 09.02.2014, 17:04.

                              Коментар


                              • След покана от супер-модератор X_Y, темата изтрита

                                Цитат:
                                Може и Вие да напишете мнение, за да започне това обсъждане.
                                Не знам защо беше това обръщение към модератора, може би колегите са Ви изтрили нещо, но от този вид на темата наистина не става ясно какво точно искате, предполагам и затова така се е получило.
                                __________________
                                रादोस्त

                                а Темата беше:
                                JV фонд инвеститор метали
                                Last edited by agronoma1; 10.01.2014, 12:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X