IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
    А не може ли, мненията на хората от игнор листа да не се виждат при цитиране? Какъв е смисълът на игнор листа, когато ще виждам пак тези хора и мнения..?
    НИКОЙ НЯМА ДА ОТГОВОРИ И ДА НАПРАВИ НЕЩО, НАЛИ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

      Предлагам да се отвори тема анкета, ДАЛИ да бъде отново възстановена темата за Евразийския съюз!
      Предполагам, че на модераторите им идва малко в повече на първа страница на коментарите да се мъдрят две теми за рускоговорящи държави /съюзи/.
      Когато затихне темата за покрайнината, ще гледам да пусна отново за Евразийския митнически съюз. Ако не си го сторил ти Макси или някой друг. Мисля, че "Евразийски митнически съюз" би звучало приемливо за инвеститорски форум, без определения като хегемон предизвикващ спамерски атаки и прочоее ботове.

      Коментар


      • А не може ли, мненията на хората от игнор листа да не се виждат при цитиране? Какъв е смисълът на игнор листа, когато ще виждам пак тези хора и мнения..?

        Коментар


        • Модераторите изтриват вече две теми посветени на Русия, Евразийски съюз, темата Русия става забранен плод! Светът се променя, народа на Крим избра Русия, избра традиционните християнски ценности! Западните ценности имат алтернатива, която е привлекателна! И ще става все по-привлекателна за много хора.

          Освен това, света отказа да осъди Русия за ВОССОЕДИНЕНИЕТО си с Крим. Китай, Индия, Бразилия, Египет, Аржентина и др. отказаха да сложат подпис под антиРуска резолюция в ООН. Близо половината от членовете на ООН изобщо са отказали да гласуват, въпреки натиска на "международната" общност.

          Интересна е позицията на Чехия по казуса Крим , въпреки Пражката пролет през 1968. Чехия е против санкциите, като не приема формулировката анексиране... Подобна е позицията на Унгария и Словакия.

          Считам че до няколко години Европа ще пее Катюша, Белград даде тон за песен!

          Сербские болельщики встретили украинских баскетболистов флагом России и «Катюшей»
          http://vz.ru/news/2014/3/27/679298.html
          http://www.youtube.com/watch?v=C7uCGhdCWa4

          Руския химн се пее на митинг пред Американската амбасада в Белград
          Гимн России перед американским посольством в Белграде(Сербия)
          http://www.youtube.com/watch?v=GtdNVsGskqg

          Предлагам да се отвори тема анкета, ДАЛИ да бъде отново възстановена темата за Евразийския съюз!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Моля отстранете спама от темата за Евразийския съюз и вземете някакви мерки срещу спамера, който повтаря едни и същи действия вече около 5 пъти!
            Лорде, евразийския хегемон върви по стъпките на темата

            Коментар


            • Моля отстранете спама от темата за Евразийския съюз и вземете някакви мерки срещу спамера, който повтаря едни и същи действия вече около 5 пъти!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                Така е, имам бърза ISP услуга и страницата се зареждаше без проблеми с рекламите барабар.
                Но, както казах, некой от тех се осра и беше невъзможно да се види съдържанието, та взех мерки

                Прочее, Факи, не печелят ли и от кликване върху банера, както ено време беше?
                Ми от това печелят рекламодателите, т.е. хората които плащат. Но рекламните агенции печелят от показването на рекламата.
                Ако не те мързи, виж например bidvertizer, ще ти вземат парите с кеф.
                Обаче медията, в случая инвестор - взема пари за да я покаже, тех не ги интересува дали някой ще кликне.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                  Бизнеса имне страда от това, заявката е изпратена, кинтите зети, но ти не плащаш за това с времето си.
                  Така е, имам бърза ISP услуга и страницата се зареждаше без проблеми с рекламите барабар.
                  Но, както казах, некой от тех се осра и беше невъзможно да се види съдържанието, та взех мерки

                  Прочее, Факи, не печелят ли и от кликване върху банера, както ено време беше?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                    Не,
                    аз, от уважение към бизнеса им, бех ги оставил рекламите да ми се появяват (не им обръщам внимание въобще), но като зеха да ми висят на половината екран и да не мога да ги махна, зех мерки.

                    Са нещо не виждам никакви
                    Бизнеса имне страда от това, заявката е изпратена, кинтите зети, но ти не плащаш за това с времето си.

                    Коментар


                    • Не,
                      аз, от уважение към бизнеса им, бех ги оставил рекламите да ми се появяват (не им обръщам внимание въобще), но като зеха да ми висят на половината екран и да не мога да ги махна, зех мерки.

                      Са нещо не виждам никакви

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Рекламните ви банери са много досадни, защо не вземете да го направите саита на две нива.

                        - Безплатен достъп гледат реклами.
                        - Платен достъп без реклами , примерно едно СМС на месец
                        Ама това с рекламите е невероятно лесно - ако си с виндовс, в хост файла слагаш всички адреси с реклами, и воала! Понеже е доста досадно писане, може да потърсиш в нета хост фаил, има хора които ненавиждат рекламите и добавят подобни сайтове постоянно.
                        Копираш готовия файл на мястото на hosts и никога повече няма да видиш реклама.
                        Ако не знаеш как или не си сигурен, пусни едно на лични, и си готов!

                        Коментар


                        • Рекламните ви банери са много досадни, защо не вземете да го направите саита на две нива.

                          - Безплатен достъп гледат реклами.
                          - Платен достъп без реклами , примерно едно СМС на месец
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Ама какво стана с оная весела тема за форума дато го продават за сто и педесе хиляди евро?
                            Ей, модераторите, ималкото весели теми съпикясвате.

                            Коментар


                            • защо не се виждат европейските и американските индекси

                              Коментар


                              • Ама наивник, не пускай линкове на конкурентни сайтове

                                Коментар

                                Working...
                                X