IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Ще има ли война Украйна - Русия

    12,55- bylgarsko wreme 13,55
    В понеделник или ?

    Което ме подсеща - Анди оправете и времето в самите теми, не знаех, че вече имате и спИциалисти

    Коментар


    • Ще има ли война Украйна - Русия

      Sorry, you are not authorized to view this page

      12,55- bylgarsko wreme 13,55

      Коментар


      • Благодаря за сигнала, ще бъде предадено на специалистите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Andi11 Разгледай мнение
          Здравейте, след направена проверка не е отчетен проблем с отваряне на темата и публикуване в нея.
          Анди, имате глич в системата ! На 10.11.2021 г го е имало същия проблем в темата за ваксинациите . Можеш сам да провериш в темата "До Инвестор бг "

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Andi11 Разгледай мнение
            Здравейте, след направена проверка не е отчетен проблем с отваряне на темата и публикуване в нея.
            И на мен сега ми показва същата грешка.

            Коментар


            • Здравейте, след направена проверка не е отчетен проблем с отваряне на темата и публикуване в нея.

              Коментар


              • Аз съм виновен Пуснах едно видео - бестселър там

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin

                  Не мога да повярвам- как пък само за тази тема има проблеми, във всички други се влиза без проблем
                  Не е нарочно Един път и аз се бях разярила, че имаше същия проблем и скоро след това оправиха проблема. Не помня в коя тема беше ,но аз не пиша в повече от пет теми в инвестора.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Ще има ли война Украйна - Русия

                    Sorry, you are not authorized to view this page


                    Защо е този бан в тази тема за мен
                    Да предположа?
                    - Има си директиви от най-високо място, спуснати за медии като тази. Съответно, имаме, каквото имаме. А, ако (случайно) греша, нека модерацията ме опровергае, като завърне нормалността в темата.

                    Коментар


                    • Ще има ли война Украйна - Русия

                      Sorry, you are not authorized to view this page


                      Защо е този бан в тази тема за мен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Уважаеми модератор,
                        виждам, че днес ми е отнет достъпът до темата за война в Украйна и недоумявам защо?
                        Аз от три дни не съм писал там, пък и обикновено пиша там през ден или два. И до сега рядко съм трит или предупреждаван специално в тази тема. Интересно ми е защо не мога да виждам точно ТАЗИ тема?
                        И моят достъп е отнет. Какво, искат само психясали фоби да дращят ли?

                        Коментар



                        • Уважаеми модератор,
                          виждам, че днес ми е отнет достъпът до темата за война в Украйна и недоумявам защо?
                          Аз от три дни не съм писал там, пък и обикновено пиша там през ден или два. И до сега рядко съм трит или предупреждаван специално в тази тема. Интересно ми е защо не мога да виждам точно ТАЗИ тема?
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Моля, не политизирайте. Мненията си може да намерите тук:
                            Политика в България - Форум Инвестор.БГ (investor.bg)
                            रादोस्त

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Тъй като във вас и вашите м(ар)одератори е и хляба, и ножа , в знак на протест, което е единствено нещо в такъв случай, след като алекс262 ми изтри постовете и не благоволи дори да драсне два реда защо, се самобанирам за 3 месеца.
                              Лайкнах този пост, макар че срока който сте си определил, ми се струва твърде недостатъчен. Относто изтритите постове, не бива да се притеснявате за загуба на полезна информация, още повече че същите са мултиплицирани няколко хиляди пъти, предвид графоманската ви хиперактивност и не е възможно да бъдат почистени, дори да се впрегне целия наличен, репресивен апарат.

                              Желая Ви приятна почивка и множество успехи!

                              Коментар


                              • Мадам Мибова, аз НЕ подкрепям мнението на Барбарела, защото то е пропито с омраза към България и към българите.

                                Коментар

                                Working...
                                X